Aeropole Flight Training

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Aeropole

Aéropole hakkında

Aeropole 2010 yılında kurulan bir prim uçuş akademisi olduğunu. Biz teknik olarak gelişmiş uçaklar için pilot eğitiminde uzmandır. Bizim ana üs olarak, Helsinki-Malmi, Finlandiya modern elmas filosu çalışır. Eğer havacılık veya bir havayolu pilotu yeni olup olmadığını, son derece nitelikli ve deneyimli eğitmenler ile onaylanmış kuruluş, mevcut ve özel ihtiyaçlarına cevap vermek hazırdır.

Hedefimiz

Aéropole Biz de mükemmel uçuş eğitimi sunmak konusunda kararlıyız. Amacımız kalitesi açısından Finlandiya'da bir numaralı uçuş okulu olmaktır. Size sözümüzü müşteri hizmetleri, eğitim, ekipman ve personel üstün kalite sunmaktır.

1. Mükemmel müşteri hizmeti

Biz sadece tutabilir vaatlerde olacaktır. Bu şeyleri değiştirmek ne zaman-noktaya ve adil eğitim anlaşmaları, fiyatlandırma ve açık iletişimi kolay anlaşılması demektir. Eğitim programları ayrı ayrı normal çalışma saatleri ya da akşamları ve hafta sonları olsun, ihtiyaçlarınıza uyarlanmış.

eğitim 2. Kalite

Biz eğitim için son derece pedagojik bir yaklaşım var. Bizim uçan beceri ya da deneyim göstermek için, ama onların uçan hedefleri profesyonel ya da eğlence için olsun, güvenli ve kendine güvenen pilotlar olması bizim öğrenciler yetiştirmek için burada değiliz. Daha önce başka bir Fin uçuş okulunda görülmeyen bir eğitim ve kalite sistemi ile yeni bir yaklaşım almıştır. Bizim öğretim yöntemleri denenmiş ve biz adapte ve daha fazla yerel Nordic çevre için üzerine geliştirilmiş olan dünya çapında sistemleri, test edilir - ve tam uymak ve Avrupa havacılık düzenlemeleri aşmaktadır.

3. Modern uçaklar

Bizim uçak olan eğitim için mükemmel, devlet-sanat-ve son derece iyi bir güvenlik sicili var (aslında, sektöründe en iyi olarak.) Biz fiyat kategorisinde Finlandiya'da yeni ve en modern eğitim filosuna iddia cesaret . tüm öğrencilerimizin cam kokpit uçağına yetiştirmek için teşvik edilir, ve biz de öğrencilerimize ihtiyaç duydukları tüm becerileri kazandırmayı, geleneksel enstrümanlar öğretmek.

4. Mesleki ve yetenekli eğitmenler

Bizim öğretim eğitmen olarak tecrübe yüzlerce saat, değilse binlerce ve çoğu havayolu veya charter uçuş deneyimim var. sadece saat kadar daha fazla uçuş saatleri - onlar ödüllendirme talimat bulmak ve kalitesi hakkında tutkulu çünkü onlar bizimle birlikte. Yani, talimat kalitesi bireysel öğretim üyesinin omuzlarında dinlenme olmadığını söyledi, ama bizim organizasyon ve öğrenme kaliteye olan metodik bir yaklaşım ile beslenmektedir.

mükemmellik azim ve sürekli iyileştirme yoluyla geliyor - Bizim inanç üstünde kalmak için tek yolu öğrenmenin sonsuz bir yolculuğa tüm olduğu gerçeğini tanımak olmasıdır. heyecan ve eğlenceli bir kalkınan özel bir pilot ya da havacılık yeni ve ödüllendirici kariyerine başlamadan olup olmadığını, uçan ayrılmaz bir parçası gibidir: bizimki bizimle yaşamaya hakkında ne zevk engelleyecek bu takıntısını izin vermeyin. bize güvenle bu deneyimleri size rehberlik edelim!

Biz Kimiz?

havayolu ve charter pilotları, kariyer eğitmenler, uçak mühendisleri, yöneticiler ve girişimciler: Biz tamamlayan geçmişlere sahip havacılık ve iş profesyonelleri vardır. Biz onların öğrencilerin öğrenme ve müşteri hizmetleri gerçekten ilgilenen bir uçuş okulu eksikliği ile sinirli, bu yüzden bir tane kuruldu. Biz etrafında ucuz uçuş okulu olmayabilir, ama biz kesinlikle en iyi kalmak için çalışıyoruz!

Onaylar

  • EASA ATO Belgesi FI.ATO.2016 - Avrupa Havacılık Güvenliği Ajansı (EASA) kurallar altında Onaylı Eğitim Örgütü (ATO) altındaki tüm dersler için Fin CAA Onay.

Konumlar

Helsinki

Aeropole Oy (Flight Training) at Helsinki-Malmi, EFHF

Address
Helsinki-Malmi Airport
Main terminal

00700 Helsinki, Finlandiya
Telefon
+358 9 56274600