Akatem Learning

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Daha İyi Bir Gelecek İçin Gerçek Dünya Öğrenimi

Akatem Learning , Akatem Learning değiştirmek isteyen ve tasarımın iyilik için güçlü bir güç olabileceğini bilmek isteyen gelecek tasarımcılara Akatem Learning sağlar.

Yaparak öğrenmeye inanıyoruz; diğer okulların aksine, sizden 10 hafta boyunca sınıf öğrenme teorisine girmenizi istemiyoruz; yetkin olmak sadece sınıf öğrenmesinden daha fazlasını gerektirir.

Kurslarımız sırasında, öğrendiğiniz becerileri gerçek hayattaki projelere uygulayacak ve böylece insana önem veren problemleri çözmede pratik deneyim kazanacaksınız. Bizimle öğrendiğinizde, size yalnızca tasarım konusunda sağlam bir eğitim vermekle kalmayacağız, aynı zamanda müşterilerinizin düşündüğü gibi bir fikir edeceğiz.


Tasarımın kalbinde öğrenme. Finlandiya.

Finlandiya, tasarım mirası ve topluma gösterdiği özen ile ünlüdür, bu nedenle mükemmel kariyerinizi tasarımda başlatmak ve dünyanızda bir fark yaratmaya başlamak için harika bir yer! Tüm kurslarımız dünyanın her yerinden gelen öğrencilere maksimum erişilebilirliği sağlamak için İngilizce olarak sunulmaktadır.

Uygulayıcılar, sadece öğretmenler değil

Eğitmenlerimiz yalnızca teoriyi öğretmiyor; Her biri herkesin mesleğinde hem Finlandiya'da hem de denizaşırı ülkelerde geniş deneyime sahiptir ve sadece tam zamanlı öğretmenler yerine aktif pratisyenlerdir. Odak noktamız her zaman teoriden ziyade pratik yetenek üzerinedir, böylece dersinizi gerçek dünyada çalışma becerisiyle bitirirsiniz.

Tasarımın İşletmesi

Tasarım asla bir boşlukta olmaz; size pratik bir tasarım eğitimi sunmak, size tasarım işinin nasıl çalıştığını öğretmek anlamına gelir. Kursunuzu tamamladığınızda, tasarımcıların geliştiriciler, yöneticiler ve diğer organizasyonel personel ile nasıl etkileşime girdiğini ve tasarımın süreç ve riski nasıl etkilediğini anlayacaksınız.

109807_helsinki-finland-view-of-pohjoisranta-street-N2H5PA7-01.jpg

Bir kurstan daha fazlası

Bir Akatem Learning kursuna Akatem Learning , sınıfta oturmaktan daha fazlasını alırsın; Gerçek hayattaki projeler üzerinde çalışmak, portföyünüzü ilk günden itibaren inşa etme ve hem ekip içinde hem de kendi başınıza problem çözme şansınız olduğu anlamına gelir. Ayrıca, tasarım kararlarını iş adamları ve tasarımcı olmayan kişilere nasıl ileteceğinizi de öğreneceksiniz.


Kariyerini geliştir

Profesyonel bir öğrenme kursu kariyerinizi ilerletmeye yardımcı olmalıdır. Müfredat dışı etkinlikler ve atölye çalışmaları sırasında sektördeki insanlarla iletişim kurun ve portföyünüzü konumlandırmanıza, çarpıcı bir özgeçmiş oluşturun, profesyonel markanızı oluşturun ve röportajı köreltmeye yardımcı olmak için ücretsiz kariyer geliştirme tavsiyelerine erişin Ve çalışırken, devam eden atölye çalışmalarımıza ve ağ akşamlarımıza ücretsiz davetler yoluyla Akatem topluluğunun bir parçası olun.


Bir dizi öğrenme seçeneği

İyi bir eğitim almak için üniversiteye gitmeniz gerekmez. Akatem Learning , tam zamanlı, yarı zamanlı, akşamları ve hatta hafta sonları tam gün öğrenmek isteyen öğrenciler için çeşitli kurs biçimleri sunar. Öğrenmeniz neden hayatınıza uymuyor?

Erişilebilir öğrenme

Fark yaratma hayalleriniz, yüksek öğrenmenin maliyeti ile caydırılmamalıdır. Akatem Vakfı programına seçme hakkı olan öğrencilere erişim sunuyoruz; Dezavantajlı adayların düşük maliyet veya tam burs için kurslarımıza erişmelerini sağlamak için tasarlanmış bir girişim. Daha fazla bilgi için şimdi bilgi isteyin.

Konumlar

Helsinki

Address
Mannerheimintie 20B
Helsinki, Finlandiya

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: