Helsinki Summer School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Yurtdışında eğitim istiyor musunuz? Helsinki Yaz Okulu üniversite öğrencilerine sunan ve araştırma temelli öğretim ve yetenekli genç beyinler tanışmak ve yeni bir şey yaratmak karıştırmak gerçek anlamda uluslararası, güçlü akademik yaz oturumu mezunları. Biz akademik müfredat dışarı duracak bir ağustos size!

TESİSLER

Helsinki Yaz Okulu öğrencileri Helsinki Üniversitesi tarafından sunulan harika hizmet ve olanaklardan yararlanabilirler.

Moodle Çevrimiçi Öğrenme Ortamı

Helsinki Yaz Okulu eğitim materyalleri, ders programları ve genel bilgi dağıtmak için Moodle online öğrenme ortamı kullanır. Bazı derslerin vb atamaları öğrenme, grup çalışması için de kullanabilirsiniz Öğrenciler Finlandiya gelmeden önce Moodle için kimlik bilgilerini alacaksınız.

Öğrenme Merkezleri ve Bilgisayar Tesisleri

Yaz okulu öğrencileri Üniversitesi Öğrenim Merkezlerine erişim ve onları geniş bilgisayar olanakları sınırsız erişim ve Üniversitesi'nde kablosuz internet bağlantısı kullanmak için, siyah ve beyaz belgeleri yazdırmak için izin veren bir bilgisayar lisansı alırsınız.

Kütüphaneler

Talep üzerine, öğrenciler onları Helsinki Üniversitesi Kütüphanesi'nden kitap ödünç izin katılım belgesi verilir.

Öğrenci Kafeteryalar

Helsinki Yaz Okulu öğrencileri kampüslerde herhangi birinde Unicafe öğrenci kafeteryaları yemek olabilir.

Spor Merkezleri

HSS öğrenciler spor salonundan yararlanabilir ve bir öğrenci dostu fiyat Helsinki Üniversitesi'nde Unisport spor salonları ve spor merkezleri tarafından sunulan grup eğitimlere katılma hakkına sahiptir.

Konumlar

Helsinki

Address
Helsinki Summer School
Fabianinkatu 33

FI-00014 Helsinki, Finlandiya