Accord Language Schools

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Paris'te Grands Boulevards'ta Accord Dil Okulu

1988 yılında kurulan, ACCORD Dil Okulu, sadece birkaç dakika Louvre Müzesi'ne yürüyerek, Paris'teki ünlü büyük bulvarlara yer almaktadır, Opera, Georges Pompidou Merkezi (Beaubourg) ve ünlü büyük Magasins.

Eğer bir Yoğun Fransızca kursu veya ACCORD Dil Okulu'nda Executive Programı katılmak olsun, Fransızca öğrenmek ve daha iyi bir yaşam Fransız kültürünü ve yol anlamak mümkün olan en iyi şartları elde etmek eminiz:

Paris'in kalbinde bir güzel, tipik Paris binasında bulunan 20 aydınlık ve ferah sınıflar, tam donanımlı görsel-işitsel ekipman Çağdaş kültür entegre modern ve dinamik bir öğretim yöntemi Tüm yıl boyunca mevcut Kursları Gelişmiş için komple yeni başlayanlar 6 dil seviyeleri Profesyoneller adanmış 4 derslik ve bire-bir eğitim Öğrencilerin zengin bir karışımı: Üniversite öğrencileri profesyoneller ve yöneticiler için. 50 farklı milletten fazla Bir keyifli Fransız atmosfer

Bir okul Resmi Fransız Kalite Etiketi ile ödüllendirilmiştir ve sufle ve CampusFrance gibi meslek örgütleri bağlı.

ACCORD Manchester Hakkında

Size etkili iletişim için en iyi araçları vermek için Genel İngilizce dil kursları ve İş İngilizce dil kursları veren odaklanmak. Bizim British Council akredite okul samimi bir ortamda hızlı bir şekilde öğrenmek ve İngilizce becerilerini geliştirmek hangi bir küçük dil okuludur. Bizim İngilizce kursları ve eğitim programları, dil becerilerini geliştirmek İngiliz kültürü hakkında bilgi ve birbirleri hakkında bilgi edinmek için istekli tüm motive yetişkin öğrenciler, yöneliktir. ACCORD Manchester çoğunlukla Avrupa birçok farklı milletten, ağırlamaktadır. Biz öğrencilerimizin çeşitli kültürlerin erişebilir ve eğitim ve çok kültürlü bir ortamda çalışma hakkında bilgi edinmek garanti bir baskın vatandaşlığına asla emin olun.

Öğretmenlerimiz kalifiye ve Genel İngilizce ve İş İngilizce öğretiminde deneyimli. Çoğu yurtdışında İngilizce öğretti ve / veya iş dünyasında çalıştım. ACCORD Manchester Manchester'ın canlı iş çeyrek kalbinde yer alan ve Genel İngilizce ve İş İngilizcesi eğitimi için mükemmel bir ortam sağlar. ACCORD Manchester'ın uzman İngilizce kursları Manchester Brook evinde gerçekleşecek. Brook House tüm olanaklara sahip canlı ve kozmopolit bir şehir merkezinde güzel, geleneksel İngiliz yapıdır.

Akredite British Council, ACCORD Manchester küçük, samimi ve profesyonel İngilizce okuludur. Bizim sınıf boyutları öğrencilerimize katılmak ve becerilerini geliştirmek için her fırsatı verir, küçük. Bizim İş İngilizce dil kursları ısmarlama öğrencilerimizin özel ihtiyaçlarını karşılamak için vardır. Eğer müzakere becerilerini geliştirmek gerekiyorsa, bizim İş İngilizce öğretmenleri ders planı içine bu konuyu dahil edecektir. Belirli bir beceri üzerinde çalışmak gerekiyorsa, bizim İngilizce öğretmenleri ders sırasında bu konuyu ele alınacaktır. Bize İş İngilizcesi kursu başlamadan önce neye ihtiyacınız bildirin ve biz özelleştirilmiş kurs gereksinimlerini tam olarak karşıladığından emin olacaktır. Bir Genel İngilizce dil kursu ya da İş İngilizce dil kursu olsun, bizim İngilizce öğretmenleri bu, bir İngiliz üniversitesine IELTS sınavını uluslararası kariyer ilerletmek, ya da dil becerilerini geliştirmek için olsun, bizim öğrencilerimizin özel ihtiyaçlarına odaklanmak vb onların işi, hitap etmek Personelimiz her zaman en iyi Manchester pub bulma ya da tarihsel York'a almak için en iyi şekilde nasıl ayrıntılarını veriyor olsun, onlar olabilecek herhangi bir sorgu ile öğrencilere yardımcı olmak için kullanılabilir. Mola zamanlarında, öğrenciler bilgisayarda e-postalarını kontrol etmek veya Manchester üzerinde ne bakmak için "Öğrenci Köşesi" ziyaret edebilirsiniz. Ücretsiz wi-fi erişimi okul genelinde tüm öğrencilere açıktır. Biz öğrenciler ACCORD Manchester ve şehirde kaldıkları süre boyunca bizimle rahat hissettirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Manchester ziyaret etmek için harika bir yerdir ve sanat galerileri, müzeler ve tiyatrolar caz kulüpleri, festivaller ve spor için pek çok aktiviteler vardır.

Manchester alışveriş merkezi, ACCORD Manchester uzak dakika sadece bir çift, bu tipik İngiliz butikler lüks mağazalar ve tasarımcı mağazaları her şeyi sunan, olağanüstü. Mutfağının her stil Tay İtalyan Manchester mevcuttur, ancak en size Manchester'ın yerel bira biri olan ve 'fish and chips' hiç ünlü örnekleme ederken dil becerilerini uygulamaya devam etmek fırsatını verecektir geleneksel İngiliz pub unutmayalım. Manchester United ve Manchester City: Bir futbol hayranı iseniz, bizim iki ünlü futbol takımlarına kaçınamazlar!

Konumlar

Paris

Accord

Address
ACCORD ECOLE DE LANGUES
14, boulevard Poissonnière

75009 Paris, Île-de-France, Fransa
Telefon
+33 1 55 33 52 33

Manchester

Address
ACCORD Manchester
Brook House
Spring Gardens

M2 2BQ Manchester, İngiltere, Birleşik Krallık