Resmi açıklamayı okuyun

OKULA HAKKINDA

1996'da kurulan ve Fransız Kültürel İşler Bakanlığı tarafından tanınan CEEA'nın misyonu senaristler yetiştirmek ve onları profesyonel çevrelerine hazırlamaktır.

Yazarlar, kısa filmler, TV dizileri, animasyon serileri ve uzun metrajlı filmler için senaryolar oluşturmayı ve geliştirmeyi öğrenirler (bu formatların hepsine aynı derecede yüksek talepler uygulanır).

CEEA, Profesyonel Senaryo Yazarının diploması ile sertifikalı seçmeli iki yıllık bir eğitim kursu sunmaktadır.

Aynı zamanda stajlar ve TV ve filmler için yazılı kısa, üst düzey profesyonel kurslar da sunmaktadır.

CEEA, Fransız Ulusal Film Komisyonu (CNC) ve SACD'yi de içeren tüm Fransız görsel-işitsel ağlar ve Fransa Télévision, TF1, Canal + ve Arte gibi yayıncılar tarafından desteklenmektedir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yaz kursları

CEEA European Sreenwriting School Of Paris

Filmleri ve TV dizilerini seviyorsanız ve senaryo yazmak istiyorsanız (veya zaten yaparsanız); Yeteneklerinizi, dünyanın en ilham verici ve güzel şehirlerinden birinin ka ... [+]

CEEA Uluslararası Yaz Sınıfı

Program

Filmleri ve TV dizilerini seviyorsanız ve senaryo yazmak istiyorsanız (veya zaten yaparsanız); Yeteneklerinizi, dünyanın en ilham verici ve güzel şehirlerinden birinin kalbinde, samimi ama zorlu bir atmosferde uygulamak istiyorsanız ... Bu ders tam size göre!

Yaz sınıfımız, Fransa'nın en prestijli ve seçici senaryo okullarından birinde 3 haftalık yoğun bir çalıştay: Conservatoire Européen d'écriture audiovisuelle (CEEA, Avrupa Yaz Okulu).

Bu yaz atölyesi, eşsiz bir öğrenme ortamında senaryo yazarlığı üzerine yüksek kaliteli ve pratik bir yaklaşım sunuyor.

Okul, 14. bölgedeki çarpıcı 18. yüzyıl Hôtel de Massa'da yer almaktadır. Gözlemevinin hemen yanında ve ikonik Lüksemburg Bahçeleri'nden, canlı Montparnasse bölgesinden ve birçok yazar, film yapımcısı ve sanatçının yaşadığı, çalıştığı ve çalıştığı Latin Mahallesi'nden sadece birkaç sokak uzaklıktadır.... [-]

Fransa Paris
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku