Cours d'Eté Nancy (Summer Courses for Foreign Students)

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Bu yaz, Fransa'da Fransızca öğren!

1930 yılından bu yana, Yabancı Uyruklu Öğrenci Yaz Kursları bir ila dört hafta dil çalışmaları için hayatın her kesiminden gelen yabancıların yaz boyunca her yıl Nancy hoş geldiniz.

Bir üniversite kasabasında çalışmaları ve zevk birleştirmek için bir fırsat 45.000 öğrenci üzerinde ziyaret. Fransa ve kültürünü keşfederken Fransız öğrenin.

KURSLAR

Kurslar yabancılara Fransız dil öğretimi konusunda uzmanlaşmış üniversite profesörleri tarafından verilmektedir. Dersin içeriği acemi ya da yurt dışında Fransızca öğretmeni olup olmadığını, sizin seviyenize uyarlanmıştır.

Öğleden sonra, konferanslar, atölye çalışmaları veya dil tiyatro atölyesinde sunulan birçok seçenek arasından, katılın. Tüm iletişim araçları) hazır bünyesinde bilgisayar odası ve wifi bağlantıları vardır.

ETKİNLİKLER

Sınıf dışında, birçok geziler gibi bir hafta sonu Paris'te Fransa'nın başkenti tipik bir Fransız alanın keşif olarak, kalmak için planlanmıştır. 2016: Reims, Champagne bağ ve Arthur Rimbaud izinde Ardennes.

Eğlence akşamları ve hafta sonları mevcuttur. Sen barbeküler, film gösterimleri yer almak ya da güzel Fransız bölgelerde yürüyüşler yapabilirsiniz.

Nancy şehir

UNESCO tarafından İnsanlığın Dünya Mirası listesinde on sekizinci yüzyılın zengin bir mimari mirasa sahip bir şehir keşfedin.

Nancy de görülebilir Art Nouveau başkentleri, veya bir sokak köşesinde bir veya şehirde birçok müzelerinden biri olduğunu.

Ama onun festivaller, onun Opera ve Koreografi Merkezi büyük Fransız kültür merkezlerinden biri olarak bilinen tüm modern bir şehir, üzerindedir.

Konumlar

Nancy

Summer Courses for Foreign Students

Address
35, Cours Léopold
F-54000 Nancy, Grand Est, Fransa
Telefon
+33 (0)6 03 76 42 68