Cours de Civilisation Française de la Sorbonne

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

A Sorbonne Fransız Dili ve Uygarlığı Kursları (KDF'ler)Tarafından düzenlenen Robert de Sorbon Vakfıolduğu . 1919 yılından bu yana, KDF'ler Yabancı Dil Olarak Fransızca tüm dünyada, gerçek başlayanlar için profesörlerin öğrenci kabul etmeye başlamıştır. Sorbonne Fransız Dili ve Uygarlığı Kursları sağlamak fonetik ve Fransız medeniyet dersleri ile Fransız dil kursları. Onlar da özel modüller sunmak ve Fransız üniversitelere kabul kolaylaştırmak (TCF, DELF, DALF). Bizim öğrenme merkezi prestijli kalbinde, 214 Boulevard Raspail (Paris, 14 arrondissement) yer almaktadır Montparnasse ilçe. sekreterya sizi ağırlamaktan ve tüm sorularınızı cevaplamak için hazır.

Biz de konut yardımı, idari destek, kültürel hizmetler, kütüphane, çeşitli çalışma salonları, oturma salonu ve bilgisayar laboratuarları bulunmaktadır.

Bütün sınıflar ile donatılmıştır interaktif yazı tahtaları (IWB) ve fonetik laboratuvarları ileri IT teknoloji var. Internet erişimi Tüm binayı kapsayan bir Wi-Fi ağı tarafından sağlanmaktadır.

Sınav Merkezi

Sorbonne Fransız Dili ve Uygarlığı Kursları da TCF, DELF ayırdığınız için resmi sınav merkezi ve DALF Fransız ulusal sınavları var.

(- İleri Fransızca Diploma Fransız Çalışmaları Diploma) hub TCF (Fransızca Bilgi Testi) hub ve DELF-DALF: bizim sınav merkezi iki hub oluşur. Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (GER) tarafından tanımlanan bu testler genel Fransızca dil düzeyini değerlendirmek için tasarlanmıştır. Onlar değerlendirmek ve mesleki, kişisel ya da akademik nedenlerle-bir, basit, güvenilir ve hızlı bir şekilde Fransız-onların bilgi doğrulamak isteyen herkes yöneliktir.

Konumlar

Paris

Address
Cours de Civilisation Française de la Sorbonne
French Language and Civilization Courses at the Sorbonne
214 Boulevard Raspail

75014 Paris, Île-de-France, Fransa