Resmi açıklamayı okuyun

ESME SUDRIA : Sınır Tanımayan İnovasyon Ruhu

1905 yılında kurulan ESME SUDRIA , Eğitim ve Araştırma Bakanlığı gözetiminde özel ve kar amacı gütmeyen bir okuldur. Okul, mühendislik iş piyasasının herhangi bir yönüne zorlanmadan geçiş yapmalarına izin veren, geniş ve iyi gelişmiş bir vakfa sahip uzun bir eğitim mühendisleri geleneğine sahiptir.

Tanınmış bir mühendislik okulu

ESME SUDRIA , Mühendislik ve İş Dünyasındaki En İyi Fransız Okulları konsorsiyumunun üyesi olan «Grandes Ecoles» da, Erasmus Yüksek Öğretimi 2014-2020 Şartı'na ve Mühendislik Okullarının uluslararası ağı olan «NI» ağına üyedir.

ESME SUDRIA misyonu, en son teknolojik araştırma yoluyla mühendisleri eğitmektir. Bilimsel bilginin ilerlemesine katkıda bulunmaya ve öğretmeni endüstriyel ve uluslararası ortaklıklar yoluyla genişletmeye çalışıyoruz.

Fransa'da öğrenci yaşantısı

Rekreasyon ayrıca, spor, müzik ve şarap gibi birçok öğrenci klübüyle ESME'de rol almaktadır. Okul içinde düzenlenen çok sayıda sosyal etkinlik, Fransız hayat tarzını deneyimlemek ve yeni arkadaşlar edinmek için mükemmel fırsatları temsil etmektedir.

Buna ek olarak, okuldaki mezunlar ağı ve endüstrideki temasların geniş ağı uluslararası staj ve kariyer fırsatlarını yurtdışında geliştirmektedir.

Temel araştırma

ESME SUDRIA , tüm öğrencilerin ileri araştırma çalışmalarına yakından dahil olması için fırsatlar sunar. Nitekim üst düzey disiplinler arası öğretim üyeleri, araştırmalarımızı temel alarak akademik araştırmalara olduğu kadar endüstriyel ve temel iletişim yoluyla da araştırma yapmayı taahhüt etmektedir. Araştırma alanları, örneğin, enerji sistemlerinden medikal görüntülemeye veya adli bilimler alanına kadar çok çeşitli konuları kapsar.

Ortaklıklar, INSERM (Ulusal Sağlık ve Tıbbi Araştırmalar Enstitüsü) veya CNRS (Ulusal Bilimsel Araştırmalar Enstitüsü) gibi uluslararası grupları ve yeni kurulan kuruluşları ve prestijli ulusal kurumları içerir. Öğrenciler, staj ve projeler yoluyla bu araştırma faaliyetleriyle ilişkilendirilir. Çoğu Masters'ın öğrencileri bir R

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yaz kursları

ESME SUDRIA

Meraklı, yaratıcı ve hızlı bir öğrenci misin? DIY ve dijital teknolojiler sizin için önemli mi? Benzersiz bir uluslararası öğrenme deneyimi mi arıyorsunuz? Paris ve Lille ... [+]

Bir Maker Olun: Kendi Robotunuzu Oluşturun ve Evinizi Getirin!

Meraklı, yaratıcı ve hızlı bir öğrenci misin? DIY ve dijital teknolojiler sizin için önemli mi? Benzersiz bir uluslararası öğrenme deneyimi mi arıyorsunuz? Paris ve Lille Dijital Üretim Laboratuvarlarımıza katılın ve kutudan oynamak, kesmek, yaratmak, tasarlamak ve düşünmek! Kendi robotunuzu geliştirin ve Maker Hareketi'nin bir parçası olun!

NE ZAMAN?

1 Temmuz - 20 Temmuz 2019

NEREDE?

Paris (Hafta 1

PROGRAMIN AÇIKLAMASI

Yaz programımız, yoğun bilimsel kurs ve seminerlerin yanı sıra uzmanlarımız tarafından yönlendirilen pratik atölyeleri de kapsamaktadır. Son teknolojiye (3B yazıcılar, lazer kesiciler, CNC freze makineleri, vb.) Ve yazılımıza ücretsiz erişebildiğiniz, yaratıcı ve ilham veren bir ortamda çalışıp çalışabilirsiniz.... [-]

Fransa Paris Lille
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
ESME Sudria 40 Rue du Docteur Roux
75015 Paris, Île-de-France, Fransa
web sitesi