Ecole Baraelin Langues - ADEL PROVENCE

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Adel Provence çeşitli fiyatlar ve Fransız ve onlara özgüven vererek konuşmak gençleri motive yollarını sunuyor ve bunu demektir. Fransa'da edindiği bilgi yöntemlerini (sözlü anlatım, kelime, gramer ve anlama) kullanarak.

Toplam daldırma ve keşif - 17-60 yaş için tüm yıl boyunca

sözlü anlama, yazılı anlama, sözlü anlatım ve yazılı anlatım: Öğretim programı dört temel yeterliklerini üzerinde duruluyor. Standart kurslar sözlü iletişim, dilbilgisi, kültür konuları ve Fransız Medeniyeti konularını kapsamaktadır. Kısa konaklamalar için biz yeni başlayanlar ve ileri seviyedeki öğrenciler hem bireysel ya da grup dersleri sunuyoruz. Kursunuzun ilk gününde sizin yeteneğine göre size yerleştirmek için bize sağlayacak Fransızca bir değerlendirme testi, oturacak.

Marsilya'daki Fransızca, Güney Fransa öğrenmek için seçin! Bizim Fransızca dil okulu birkaç ay bir hafta sizi ağırlayacak. Biz her yaştan ve seviyeden bütün bir yıl boyunca öğrencileri hoş geldiniz. Eğer Adel Provence Fransa'da Fransızca eğitim, kesinlikle ihtiyaçlarınıza uyarlanmış sağ Fransızca dil kursları bulacaksınız!

Konumlar

Marsilya

ECOLE BARAERLIN ADEL

Address
23 Rue Edmond Dantes
13004 Marseille Marsilya, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Fransa
Telefon
+33 (0)4 91 47 96 79