Resmi açıklamayı okuyun

1971 yılında École Lenôtre'yi kurarak Gaston Lenôtre, hem Fransız hem de yabancı profesyonellerin eğitim ihtiyaçlarına cevap verdi. Bugün Fransa'nın dört bir yanından ve 100'den fazla ülkeden gelen 3.000'den fazla kursiyer, erkek ve kadın, mükemmeliyet kültüründeki bilgi ve uzmanlıklarını arttırmaya geliyor.
Her yıl, gıda endüstrisindeki profesyonellerin beklentilerini daha iyi karşılamak için yeni gelişim seviyeleri yaratılmaktadır.


Yaklaşık 20 yıl boyunca, Ecole Lenôtre , Fransız Mutfağında yoğun bir eğitim almanızı sağlayan uzun süreli konaklama programları sunmaktadır.

Pasta Şefi Diploması: 23 hafta
https://www.academiccourses.com/Pastry-Chef-DiplomaEcole-Lenôtre-23-weeks/France/Ecole-Lenôtre/
  • Aşçı Şef Diploması: 23 hafta

https://www.academiccourses.com/Cooking-Chef-Diploma-ECOLE-Lenôtre-23-weeks/France/Ecole-Lenôtre/

Bu oluşumlara katıldığınızda, dünyanın en iyi şeflerinden olan birçok profesyonel tarafından çevrelenme şansına sahip olacaksınız.

En fazla 12 öğrencisi olan bir sınıfta öğreneceksiniz ve pratik yapacaksınız. Ecole Lenôtre küçük gruplarda çalışmanın Ecole Lenôtre en iyi şekilde yararlanmanın en iyi yolu olduğuna inanıyoruz. Kendi başınıza ve ayrıca gruplar halinde pratik yapacaksınız.

Plaisir'deki meslek okulumuzda 10 derslik ve son derece profesyonel ekipman ekibi bulunmaktadır. En iyi şeflerin mutfaklarında bulabileceğiniz hem gıda hem de profesyonel malzemelerde yüksek kaliteli tedarikçilerle çalışıyoruz.

Ecole Lenôtre sizi profesyonel olmaya Ecole Lenôtre ediyoruz ve uzmanlığımızın sizi yarının en iyi Ecole Lenôtre biri haline getirebileceğine inanıyoruz.

Ecole Lenôtre ayrıca Paris'in merkezinde Quai Henri IV'de yeni bir okul açtı. Yachts de Paris'ten bir teknede, Cathedrale Notre Dame de Paris'in güzel manzarasına sahiptir.

Tüm yeni malzeme ve imkanlarla 150 metrekarelik bir yemek pişirme sınıfından oluşmaktadır. Diğer tarafta, akşam yemekleri, sunumlar, törenler düzenlemek için bir salon bulabilirsiniz.

Ecole Lenôtre Plaisir'deki formasyonlarınız sırasında, bu yeni bölgede ders alma şansınız olacak.

Facebook sayfamızdan bizi takip edin:

https://www.facebook.com/EcoleLenotre/

Ya da yeni web sitemizde:

href = "https://www.ecole-lenotre.com/

Program dili:
  • Ingilizce
  • Fransızca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Diploma

Ecole Lenôtre

Cooking Chef eğitimi, Cooking kendilerini eğitmek veya yeniden icat etmek isteyen insanlar için oluşturuldu. Temelde 25 haftada Fransız mutfağı tekniklerini yüksek seviye ... [+]

EKOL LENİRE PİŞİRME ŞEF EĞİTİMİ

Ecole Lenôtre , öğrencilerine ve ortaklarına yüksek performans standartlarını ve mükemmelliği kolaylaştırmak, teşvik etmek, iletmek ve sürdürmek için son teknoloji eğitim sağlar. "Cooking Chef Ecole Lenôtre " eğitimi, bir dönüşüm kursunda olup olmadıklarına ve uzmanlık alanlarını genişletmeye çalışan profesyonellere yönelik tutkulu yetişkinlere yöneliktir.

Bu kurs için uygunluk aşağıdaki ön koşullara sahiptir :

18 yaş ve üstü olmakKursun öğretildiği dil hakkında temel bilgilere sahip olmak (B1 düzeyi)Okuyup yazabilmeGıda ortamında hijyen ve güvenliğin temellerini bilmekTemel akıl yürütme bilgisine sahip olmak (hesaplamalar ve mantık)EKOL LENİTRE ŞEF EĞİTİMİNİN YAPISI... [-]
Fransa Plaisir Paris
Mart 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
25 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Ecole Lenôtre

Pastacılık Şefi Antrenmanı Pastacılıkta temelden en yüksek pastacılık tekniğine kadar eğitmek veya yeniden icat etmek isteyen insanlar için yaratılmıştır. ... [+]

EKOL LENİTRE YAŞ PASTA EĞİTİMİ

Ecole Lenôtre , öğrencilerine ve ortaklarına yüksek performans standartlarını ve mükemmelliği kolaylaştırmak, teşvik etmek, iletmek ve sürdürmek için son teknoloji eğitim sağlar. "Pastacılık Şefi Ecole Lenôtre " eğitimi, bir dönüşüm kursunda olup olmadıklarına ve uzmanlık alanlarını genişletmeye çalışan profesyonellere yönelik tutkulu yetişkinlere yöneliktir.

Bu kurs için uygunluk aşağıdaki ön koşullara sahiptir :

18 yaş ve üstü olmakKursun öğretildiği dil hakkında temel bilgilere sahip olmak (B1 düzeyi)Okuyup yazabilmeGıda ortamında hijyen ve güvenliğin temellerini bilmekTemel akıl yürütme bilgisine sahip olmak (hesaplamalar ve mantık)EKOL LENİRE YAŞ PASTA ÇOCUK EĞİTİMİNİN YAPISI... [-]
Fransa Plaisir Paris
Mart 2020
Ingilizce,Fransızca
Tam zamanlı
25 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

School Introduction

School visit

Lenôtre Sa
Address
40 rue Pierre Curie
78370 Plaisir, Île-de-France, Fransa
web sitesi
Telefon
+33 (0)1 30 81 46 34
Address
Quai Henri IV
75004 Paris, Île-de-France, Fransa
web sitesi