Ecole Lenôtre

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

1971 yılında École Lenôtre'yi kurarak Gaston Lenôtre, hem Fransız hem de yabancı profesyonellerin eğitim ihtiyaçlarına cevap verdi. Bugün Fransa'nın dört bir yanından ve 100'den fazla ülkeden gelen 3.000'den fazla kursiyer, erkek ve kadın, mükemmeliyet kültüründeki bilgi ve uzmanlıklarını arttırmaya geliyor.
Her yıl, gıda endüstrisindeki profesyonellerin beklentilerini daha iyi karşılamak için yeni gelişim seviyeleri yaratılmaktadır.Ecole Lenôtre , yaklaşık 20 yıldır Fransız Mutfağı, Pastacılık ve Fırıncılık konusunda yoğun bir eğitim almanızı sağlayan uzun süreli kalış programları sunmaktadır:
Pasta Şefi Diploması: 7 ayAşçı Şef Diploması: 7 ayFırıncılık İleri Eğitim kursları: 13 haftaFransız hamur işinin temelleri: 6 haftaFransız mutfağının temelleri: 6 hafta

Bu oluşumlara katıldığınızda, dünyanın en iyi şeflerinden olan birçok profesyonel tarafından çevrelenme şansına sahip olacaksınız.

En fazla 12 öğrencisi olan bir sınıfta öğreneceksiniz ve pratik yapacaksınız. Ecole Lenôtre küçük gruplarda çalışmanın Ecole Lenôtre en iyi şekilde yararlanmanın en iyi yolu olduğuna inanıyoruz. Kendi başınıza ve ayrıca gruplar halinde pratik yapacaksınız.

Plaisir'deki meslek okulumuzda 10 derslik ve son derece profesyonel ekipman ekibi bulunmaktadır. En iyi şeflerin mutfaklarında bulabileceğiniz hem gıda hem de profesyonel malzemelerde yüksek kaliteli tedarikçilerle çalışıyoruz.

Ecole Lenôtre sizi profesyonel olmaya Ecole Lenôtre ediyoruz ve uzmanlığımızın sizi yarının en iyi Ecole Lenôtre biri haline getirebileceğine inanıyoruz.

Ecole Lenôtre ayrıca Paris'in merkezinde Quai Henri IV'de yeni bir okul açtı. Yachts de Paris'ten bir teknede, Cathedrale Notre Dame de Paris'in güzel manzarasına sahiptir.

Tüm yeni malzeme ve imkanlarla 150 metrekarelik bir yemek pişirme sınıfından oluşmaktadır. Diğer tarafta, akşam yemekleri, sunumlar, törenler düzenlemek için bir salon bulabilirsiniz.

Ecole Lenôtre Plaisir'deki formasyonlarınız sırasında, bu yeni bölgede ders alma şansınız olacak.

Facebook sayfamızdan bizi takip edin:

https://www.facebook.com/EcoleLenotre/

Ya da yeni web sitemizde:

Ecole Lenôtre : Ecole Lenôtre

Konumlar

Plaisir

Lenôtre Sa

Address
40 rue Pierre Curie
78370 Plaisir, Île-de-France, Fransa
Telefon
+33 (0)1 30 81 46 34

Paris

Address
Quai Henri IV
75004 Paris, Île-de-France, Fransa

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin