GOBELINS - L'école de l'image

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Neredeyse 50 yıldır, GOBELINS, l'école de l'görüntü dijital iletişim, interaktif tasarım ve eğlence alanlarında global bir referans olmuştur. dünyanın en iyi okullarından biri olarak tanınmış, GOBELINS Fotoğraf, Hareketli Filmcilik, 3D Animasyon, Hareket Tasarımı ve Video Oyun dersler sunmaktadır.

GOBELINS, l'école de l'image uluslararası öğrenciler, profesyoneller, okullar, işyerleri, festivaller ve elçilikler hatta kültürel hizmetlerin ihtiyaçlarını karşılamak için programlar ve uluslararası bir hizmet yelpazesi geliştirmiştir.

ÇİZGİ FİLM

4 yıl tam zamanlı: Bu ders tüm donatmak giderek filmin tasarım ve üretimin her adımını yakalamak için öğrencilerin sağlayan yanı sıra, öğrenciler geleneksel ve dijital animasyon teknikleri (2D ve 3D) hem de animasyon stüdyosu koşullarında profesyonel yöntemler izlenerek ana sağlar becerileri uzun bir özelliği üzerinde çalışmak mümkün olması bekleniyor.

3D ANİMASYON

1 yıl tam zamanlı: uluslararası animasyon ve video oyun uzmanları tarafından konferanslar özellikleri 3D Karakter Canlandırma Gelişmiş program, eğitim raporu ile bireysel demo reel ve 3 aylık staj üretim yazılacak. Bu ders yönetmenlik, oyunculuk ve hareket profesyonel düzeyde becerilerini geliştirmek için bir fırsattır.

FOTOĞRAFÇILIK

3 yıl tam zamanlı: Öğrencilerin profesyonel kalitede başarılar kazanmak, böylece farklı uygulamalardan uzmanları ile birlikte öğretilen üst düzey yaratıcı ve teknik becerilerini kazanmaları öğrencilere etkinleştirilmesi. tanıtım, gıda fotoğrafçılığı, moda, güzellik ve mimari temalı geleneksel dersler, konferanslar, temel konularda ve atölye: çeşitli biçimlerde yapılan eğitim.

HAREKET TASARIMI

1 yıl tam zamanlı: Hareket tasarımı: bir alanda genişletilmesi öğrencilerin becerileri giderek profesyoneller tarafından aranılır. hareket ve ses tasarımı animasyonlu görüntü tipografi: Bu alan mümkün tasarım ve üç Hareket Tasarımı vektörleri birleştirerek mesajları düzenlemek için, mobil destek ve yeni iletişim alanlarına adapte iletişim oluşturmak için yapar.

VİDEO OYUNU

1 yıl İhtisas yüksek lisans derecesi: CNAM / ENJMIN ile gebe "İnteraktif Dijital Deneyimler" programı, Fransa'da türünün ilk örneğidir. Bu programın gücü, cep, tablet, sosyal ağlar, terminaller ve tesisler için oyun tasarımı ve yaratımı konusunda uzman olmak için üst düzey mühendis, grafik tasarımcıları ve BT uzmanları hazırlar olmasıdır.

Konumlar

Paris

Gobelins - École de l'Image

Address
73 boulevard Saint-Marcel
75013 Paris, Île-de-France, Fransa

Programlar