Resmi açıklamayı okuyun

Neredeyse 50 yıldır, GOBELINS, l'école de l'görüntü dijital iletişim, interaktif tasarım ve eğlence alanlarında global bir referans olmuştur. dünyanın en iyi okullarından biri olarak tanınmış, GOBELINS Fotoğraf, Hareketli Filmcilik, 3D Animasyon, Hareket Tasarımı ve Video Oyun dersler sunmaktadır.

GOBELINS, l'école de l'image uluslararası öğrenciler, profesyoneller, okullar, işyerleri, festivaller ve elçilikler hatta kültürel hizmetlerin ihtiyaçlarını karşılamak için programlar ve uluslararası bir hizmet yelpazesi geliştirmiştir.

ÇİZGİ FİLM

4 yıl tam zamanlı: Bu ders tüm donatmak giderek filmin tasarım ve üretimin her adımını yakalamak için öğrencilerin sağlayan yanı sıra, öğrenciler geleneksel ve dijital animasyon teknikleri (2D ve 3D) hem de animasyon stüdyosu koşullarında profesyonel yöntemler izlenerek ana sağlar becerileri uzun bir özelliği üzerinde çalışmak mümkün olması bekleniyor.

3D ANİMASYON

1 yıl tam zamanlı: uluslararası animasyon ve video oyun uzmanları tarafından konferanslar özellikleri 3D Karakter Canlandırma Gelişmiş program, eğitim raporu ile bireysel demo reel ve 3 aylık staj üretim yazılacak. Bu ders yönetmenlik, oyunculuk ve hareket profesyonel düzeyde becerilerini geliştirmek için bir fırsattır.

FOTOĞRAFÇILIK

3 yıl tam zamanlı: Öğrencilerin profesyonel kalitede başarılar kazanmak, böylece farklı uygulamalardan uzmanları ile birlikte öğretilen üst düzey yaratıcı ve teknik becerilerini kazanmaları öğrencilere etkinleştirilmesi. tanıtım, gıda fotoğrafçılığı, moda, güzellik ve mimari temalı geleneksel dersler, konferanslar, temel konularda ve atölye: çeşitli biçimlerde yapılan eğitim.

HAREKET TASARIMI

1 yıl tam zamanlı: Hareket tasarımı: bir alanda genişletilmesi öğrencilerin becerileri giderek profesyoneller tarafından aranılır. hareket ve ses tasarımı animasyonlu görüntü tipografi: Bu alan mümkün tasarım ve üç Hareket Tasarımı vektörleri birleştirerek mesajları düzenlemek için, mobil destek ve yeni iletişim alanlarına adapte iletişim oluşturmak için yapar.

VİDEO OYUNU

1 yıl İhtisas yüksek lisans derecesi: CNAM / ENJMIN ile gebe "İnteraktif Dijital Deneyimler" programı, Fransa'da türünün ilk örneğidir. Bu programın gücü, cep, tablet, sosyal ağlar, terminaller ve tesisler için oyun tasarımı ve yaratımı konusunda uzman olmak için üst düzey mühendis, grafik tasarımcıları ve BT uzmanları hazırlar olmasıdır.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Fransızca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Sertifika

GOBELINS - L'école de l'image

tecrübe ve karakter animasyonu alanında dünya çapında ün üzerinde Çizim, GOBELINS yüksek talep edilmektedir 3D karakter animasyonu wich profillerinde uzmanlaşmış bir prof ... [+]

tecrübe ve karakter animasyonu alanında dünya çapında ün üzerinde Çizim, GOBELINS profilleri yüksek talep edilmektedir 3D karakter animasyonu uzmanlaşmış bir profesyonel eğitim gebe. Bu program en iyi 3D animasyon stüdyolarından gelen eğitmenler yardımı ile inşa edilmiştir ve uygulamalı yönü, hareketleri ve oyunculuk becerileri için egzersizler içermektedir edilmiştir.

Bu program aynı zamanda, uluslararası animasyon ve video oyunları uzmanlardan konferanslar, bir demo reel, profesyonel bir staj ve sonu eğitim raporunun üretimini kapsamaktadır.

Bu program katılımcıları dünyanın her yerinden gelen güçlü bir uluslararası bir odak vardır.... [-]

Fransa Paris
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yaz kursları

GOBELINS - L'école de l'image

... [+]

[-]
Fransa Paris
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
2 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Exercices des étudiants Animateurs de personnages 3D de GOBELINS

NEBULA - Animation Short Film 2014 - GOBELINS

Oktapodi - Animation Short Film - GOBELINS

WILDFIRE | Animation Short Film 2015 - GOBELINS

MADE IN CHINA | Animation Short Film 2015 - GOBELINS

AMA | Animation Short Film 2015 - GOBELINS

SHUDŌ | Animation Short Film 2015 - GOBELINS

LE DERNIER JOUR D'UN CONDAMNE | Animation Short Film 2015 - GOBELINS