Resmi açıklamayı okuyun

IFALPES - bir yabancı dil olarak Fransızca öğretiminde Annecy Gölü fazla 20 yıllık tecrübesi kıyısında Fransız Alpleri'nde dil okulu. Bizim merkez küçük. Sen kayıp değil, ve öğretmenlerimiz sizin için her zaman hazır olacaktır. IFALPES şehir merkezine 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Okul Yönetimi Ipac Okulu ile aynı binada yer almaktadır. 50 ülkeden 170-200 yetişkin öğrenciler her ay IFALPES Fransızca öğrenmeye geldim. Hoş bir atmosferde, Alpleri'nde Fransa'da Fransızca dil çalışma birleştirmek ve dağlar ve göller kültür ve doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

Konaklama

Konaklama hizmeti IFALPES kalış tüm dönem için kendi isteklerine göre konaklama türünü eşleştirmek için taahhüt.

Ailede: kahvaltı veya yarım pansiyon, diğer öğrencilerle birlikte ortak bir daire stüdyo Öğrenci Yurdu Şehir merkezinde ya da yakınında yer Residence. Ikamet tüm yerlere okula otobüsle, bisikletle ya da yürüyerek ulaşılabilir.

Tüm konaklama Cumartesi Pazar rezervasyonu edilmektedir.

Konaklama Ödemeler Ajansı seçimi ve rezervasyon için hizmetlerin maliyeti daha az bir ay kalmak için her öğrenci için 40 € ve uzun bir aydan daha kalmak için 70 € 'dur. 200 € bir peşin ödeme yapmak gerekir ikamet yeri rezerve etmek. Ödeme hizmetleri işe alım ajansları konut ön ödemeli ve ön ödeme dengesi düşülür (160 € ya 130 €) 1. ayın kira ödemesi olarak mahsup edilir. Konut seçimi için aracılık hizmetleri ikamet her değişiminde ödenir (40 €)

Varış nasıl?

Yaşadığınız olursa olsun - bir Fransız aile ya da bir apartman dairesinde - bu, varış düzenlemek varış tarihinden ve zamanında önceden aile veya ev sahibi / öğrenci yurdunu bilgilendirmek için iyidir.

Program dili:
  • Fransızca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

IFALPES - Institut Francais des Alpes

Öğrenciler gramer ve kelime yanı sıra yazılı ve sözlü anlama iyileştirmeye çalışır. Bir vurgu Fransızca iletişim yapılır. ... [+]

Öğrenciler gramer ve kelime yanı sıra yazılı ve sözlü anlama iyileştirmeye çalışır. Bir vurgu Fransızca iletişim yapılır. Onlar da Fransız kültürünü incelemek ve kendi derslerinde çeşitli etkinliklere katılacak: şarap ve peynir tadımı, vb yerel pazarlara ziyaretler ..

IFALPES konaklama hizmeti seçiminizi maç konut en uygun türü bulacaksınız. Aile yanı konaklama, paylaşımlı daireler, stüdyolar veya yurtlar şehir merkezinde veya şehir dışında yer almaktadır. Okuldan, onlar otobüs, bisikletle ya da yürüyerek ulaşılabilir.

Ev sahibi aile Yarım Pansiyon Tek yatak Kahvaltı ile hostfamily Tek yatak Öğrenci Yurdu Bireysel stüdyoları veya daireler Paylaşılan daireler ... [-]
Fransa Annecy
Açık Kayıt
Tam zamanlı
1 - 52 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

IFALPES Summer in Annecy, France

IFALPES Winter in Annecy, France