ISTEC

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

ISTEC seçmek için 10 iyi neden

  • Etkin bir iş dünyasına hazırlamak için - 80 üzerinde ortak üniversiteler ile Uluslararası kullanışlı bütün kıtalarda - Sigorta kişiselleştirilmiş destek - Dinamik dernekleri aracılığıyla Gelişen - A Eğer arzu ve projelere göre inşa modüler eğitim yolu - Birçok profesyonel uzmanlık - yükseköğretimde 50 yılı aşkın bir uzmanlık - büyük bir Avrupa ekonomik alanda bir konuma sahip Paris'in kalbinde bir okul - Business Network ortakları ve güçlü Mezunlar - İstihdam garantili!

Büyük bir Avrupa ekonomik alanının kalbinde

ISTEC Canal Saint-Martin yakınlarında Paris'in tarihi ilçe, kalbinde ve Villette'e kültür merkezine yakın. Büyük bir Avrupa ekonomik hub konumu: Paris ve bölge ISTEC okul hayatında ve geliştirme ortağı şirketlerin ağ ve ilgili geliştirmek için izin. Kendi staj ve şirketlerin kendi misyonları için öğrenciler, doğrudan bu stratejik konumundan yararlanabilir.

IGS Grubu ile ortaklığın bir parçası olarak, ISTEC Paris'in 10. bölgesinde 12 rue Alexandre Parodi de, kampüste bulunan ve hoş bir çalışma ortamı, modern ve uygun altyapı gereksinimleri yararlanmaktadır XXI yüzyılın teknolojisi. Çeşitli programlardan binlerce öğrenci ve milliyetleri de ortak projeler ve eğitmenler paylaşmak için oraya gitmek.

Kampüs Jemmapes: Ayrıca, ISTEC Canal St Martin boyunca yer ona adanmış bir başka kampüs vardır, 5 dakika ilk Kampüs rue Alexandre Parodi yürüyün. Derslik, konferans salonları, seminer salonları, toplantı ve dinlenme yanı sıra, Kampüs içerir: - CERI - - servis ortaklıkları ve iş ilişkileri, - ISTEC Çalışmaları ve Araştırma Merkezi'ni Mezunlar Derneği, - Öğrenci Dernekleri Ofisleri.

Bu kampüs, tarihi bir endüstriyel bina, "uluslararası yolculuk" ruhu içinde tamamen mobilyalı.

Konumlar

Paris

Address
ISTEC
HIGHER EDUCATION IN BUSINESS AND MARKETING
12, rue Alexandre Parodi

75010 Paris, Île-de-France, Fransa