Institut Europeen De Francais

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Anında online fiyat teklifi almak ve şimdi kitap için resmin üzerine tıklayın!

Koşullar:
31.12.2018 tarihine kadar kurslar için geçerlidir.

Institut Européen de Français, Montpellier'de, öğrencilere kişisel ilgi, profesyonellik, kalite ve arkadaşça ve nazik bir atmosferde en yüksek öğretim standartlarını sunmayı amaçlayan bir Fransız okulu. Her insan benzersiz olduğundan, her birine Fransa'nın güneyinde insanların sonsuza kadar hatırlayabileceği benzersiz deneyimler sunmak için çalışıyoruz.


Görevimiz

«Montpellier'deki bir dil ve kültür çalışması tatili sayesinde toplantıları, kültürlerarası değişimi ve kendini keşfetmeyi desteklemek.»


Degerlerimiz

Kişiselleştirilmiş dikkat

Her kişi ilk temastan farklı olduğu için, ihtiyaçlarınızı ve isteklerinize en uygun kalışa rehberlik eder ve sizi yönlendiririz. Kalmadan önce, sırasında ve sonrasında memnuniyetinize özel dikkat gösteriyoruz. İsteğiniz ne olursa olsun, beklentilerinize olabildiğince yanıt vermek için her türlü çabayı gösteririz.


Arkadaş canlısı ve aile ortamı

Şehrin en güzel iki köşkünde yer alan Fransız okulumuz geniş ve aydınlık sınıflara sahiptir. Çünkü "yolculukta" neyin ne demek olduğunu biliyoruz, sizi profesyonel ekibimiz sayesinde rahat hissedeceğinizi garanti ederiz. Toplantı büyüsünün çalışmalarını yapmasına izin verin.

Profesyonellik

Öğretmenlerimizin tümü Fransızca'yı Yabancı dil olarak öğretmede uzmandır. Fransa'daki deneyimleri ve çoğunluk için yurtdışında, ihtiyaçlarınızı daha iyi anlamalarına olanak tanırken, her zaman en iyisini vurgulamanızı sağlar.


Hizmet kalitemiz

Fransız Yabancı dil kalite etiketi, Yüksek Öğrenim ve Araştırma, Kültür ve İletişim Hükümeti departmanları ve Dışişleri Bakanlığı tarafından tanınan ve Fransa'da ve diğer ülkelerde tanınan enstitümüz, Fransa'nın en iyi Fransız okullarından biridir.

IEF aynı zamanda bir Fransız okuludur.

  • Her yıl ortalama 1300'den fazla öğrenci ve 40'dan fazla farklı vatandaş
  • Tüm yıl boyunca en az 5 seviye
  • 5 daimi öğretmen ve 10'dan fazla part-time öğretmen
  • 13 adet tam donanımlı, ferah ve aydınlık sınıflar
  • Ortalama 7 öğrenci ve en fazla 12 öğrenci

Konumlar

Montpellier

Address
23, rue Saint Guilhem
34000 Montpellier, Occitanie, Fransa