Resmi açıklamayı okuyun

Université Jean Moulin Lyon 3 üniversite dünyaya açmak

Lyon ve Bourg-en-Bresse, kalbinde Jean Moulin Üniversitesi beşeri ve sosyal bilimler odaklı bir öğrenme alanı ve araştırma sunmaktadır. 7 doktora okullar ve 19 araştırma birimleri ile, toplumun büyük bir soru ile bağlantılı olarak disiplinler arası araştırmalar geliştirir.

Lyon Üniversitesi Üyesi, bu 28'den fazla 000 öğrenciye ev sahipliği ve entelektüel ve kişisel gelişim için elverişli kalitede eğitim çerçevesinde mesleki eğitim kursları, geniş bir yelpazede sunuyor.

000 5 üzerinde uluslararası öğrenci her yıl kayıtlı sayesinde, dünyada birçok ortaklıklar veya yabancı üniversitelerle bilimsel işbirliği projeleri, Üniversite Jean Moulin marka olacak öğrenci ve öğretmen hareketliliği teşvik ederek uluslararası hale getirilmesi.

Eşit fırsatlara yükseköğretime erişimi oturtmakta çeşitliliği ve özgünlüğü açısından zengin olduğunu ve her birimiz de tanımlanır inancını doğruluyor Üniversitesi Jean Moulin Lyon 3 için sabit bir husustur onun farklılıklardan.

sosyoekonomik ortaklarına tamamen kararlı, Jean Moulin Üniversitesi özellikle staj, değişimli olarak ve girişimciliği teşvik ederek, öğrencilerin başarısı ve istihdamının artmasına katkı sağlamayı amaç edinmiştir.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Fransızca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Diploma

Jean Moulin Lyon 3 University

DEUF'ye kayıt yaptıran öğrenciler, derslerini seçiminde ve doğrulamasında onlara yardımcı olan ve öğrencilerin disiplinlerine uygun olarak eğitim sorularını cevaplayan eğ ... [+]

Eğitim düzeyi: Bütün çalışma seviyeleri

Seçmeli dersler: Bütün fakültelerde seçilecek dersler. Mevcut kurslar hakkında daha fazla bilgi için kurs kataloğuna bakınız..

Varış tarihi:

Güz dönemi: Eylül ayı başlarında tüm çalışma alanları için Bahar dönemi: Erken Ocak [-]
Fransa Lyon
Bilgi iste
Fransızca
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Jean Moulin Lyon 3 University

... [+]

Spesifik özellikler

SELF programı bir dönem programı veya yıllık bir programdır.

Genellikle Ağustos başında / Ocak ayının başında başlar ve Aralık ortası / nisan sonu biter .

Kabul Kriterleri:

SELF programı aşağıdaki koşulları yerine getiren öğrencilere açıktır (exchange / exchange):

Mevcut dersler hakkında daha fazla bilgi için lütfen SELF web sayfasına bakınız (lütfen program açıklamasına tıklayınız).

[-]
Fransa Lyon
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Campus