Orchestra Pro

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

İki yıldan beri çağdaş bir öğretme vizyonu kuruldu


Sahne sanatları gerçekliğine dayanan çok disiplinli bir okul


Orchestra Pro , şarkı söyleme , dans ve dramanın öğreniminin, teknik ticaret ve canlı performans üretiminin enine ve ayrılmaz bir şekilde değerlendirildiği Marsilya'da benzersiz bir çok disiplinli sanat okulu.


Fransa'da profesyonel bir eğitim


Üç disiplinin sanatsal, teknik ve idari kavramlarına yaklaşarak, okul kendi türünde eşsiz bir mesleki eğitim sunar.

Çeşitli atölyeler aracılığıyla, öğrenciler sürekli bir üretim ve yaratma mekaniğine dahil olurlar. Sürekli olarak harekete geçmeye davet edilenler, gerçek birer sanatçı olurlar.


Yüksek öğrenim güvencesi


Yetenekli bir müzisyen ve piyanist olan Benjamin Balensi tarafından yönetilen okul, öğrencileri dinlerken yüksek seviyeli , zorlu bir eğitim sunuyor.

Tiyatro, dans ve şarkı öğretimi, enine bir şekilde tasarlandı, öğrencilerin sahnenin profesyonellerinin birçok beklentilerini karşılayabilecek tam bir sanatçı olmalarını sağlıyor.


Zorlayıcı öğretmenler ve konuşmacılar


Deneyimli profesyonellerden ve ünlü konuşmacılardan oluşan bir eğitim ekibi tarafından yönetilen her öğrenci kendi sanatsal kimliğini geliştiriyor. Onun direğinde (şarkı söyleme, dans veya tiyatro), derin bir bağlılık ve ilerlemeyi iki yıl boyunca uzatan işin sabitliğini gerektiren bir eğitim izler.


Geniş bir profesyonel ağa açılıyor


Orchestra Pro , oluşumdaki her sanatçı için gerçek bir destek. Kariyer tutkusu eşliğinde, tüm öğretim elemanları tarafından talep edilen geniş bir profesyonel ağdan , sürekli bir takip ve uyarlanmış tavsiyeden yararlanıyor .

Eğitimini tamamladıktan sonra, yeteneğini ölçmek için uçuşa geçebilir.

Konumlar

Marsilya

Address
8 rue Saint Sébastien
13006 Marsilya, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Fransa