Sorbonne-Assas International Law School - Paris

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Paris 2 Pantheon-Assas Üniversitesi, 13. yüzyıldan beri eski Faculté de Droit et de Sciences Economiques de Paris'in varisidir. Üniversite, Hukukun tüm alanları için en yüksek mükemmellik düzeyini sağlamayı taahhüt eden, ulusal ve uluslararası olarak Hukuk alanındaki en iyi Fransız üniversitelerinden biri olarak tanınmaktadır.

Dubai, Paris, Mauritius veya Singapur'da olsun, tüm programlar Paris 2 Pantheon-Assas Üniversitesi'nden Hukuk Profesörleri ve Fransa, Avrupa, Asya ve Afrika'dan gelen hukuk alanında faaliyet gösteren profesyoneller tarafından İngilizce olarak verilmektedir. Tüm programlar güçlü bir şekilde vaka çalışmalarına ve anahtar konuların çapraz ve çok disiplinli bir bakış açısıyla derinleştirilmesine odaklanır.

LL.M programı (Paris'te verilir), öğrencileri ve profesyonelleri önemli sınır ötesi birleşmelerde veya finansal işlemlerde, finansman, yeniden yapılandırma, LBO, finans mühendisliği ve endüstriyel projelerde ustalaşmaya hazırlar. Bu işlemler, birçok zorluğu ortaya çıkardığı ve yenilikçi çözümlerin benimsenmesine yol açtığı için büyüleyicidir. Çalışmaları ve ortaya çıkardıkları yasal, mali ve muhasebe konularının analizi özellikle biçimlendirici. Öğrenciler ve profesyoneller, anahtar alanlardan alıntı yapmak için farklı bakış açılarını ve çok etkileşimli bir şekilde, sözleşmeleri, garantileri, finansmanı veya uluslararası ticaret anlaşmazlıklarının çözümünü ele alacaklardır.

Konumlar

Île-de-France

Address
Place du Panthéon,12
75005 Île-de-France, Fransa

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: