SupBiotech Paris

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Sup'Biotech, Paris metropol bölgesinde bulunan özel bir biyoteknoloji mühendisliği okulu. Sup'Biotech öğrencileri dersler, laboratuar çalışmaları ve uzun vadeli yaratıcı projeler de dahil olmak üzere mühendislik ve bilim dersleri veriyor. Diğer STEM odaklı okulların aksine, Sup'Biotech aynı zamanda endüstri know-how'ı üzerinde durur ve gerçekten profesyonelce bir müfredat sunar. Sup'Biotech'in mezunları, L'Oreal, Sanofi, Watchfrog, Nestlé ve sayısız diğerleri gibi biyoteknoloji sektöründeki lider firmalar tarafından işe alınır. Neredeyse tüm Sup'Biotech mezunları iş bulur ya da daha yüksek çalışmalara devam eder ve Sup'Biotech'in eşsiz bilim ve yönetim becerileri karışımı her türlü işveren için son derece değerlidir.

120322_SupBiotech_Programme_Biotech1.jpg

Uluslararası öğrencilere lisans, yüksek lisans, yurtdışında eğitim ve yaz programı kursları veriyoruz. Öğrenciler 1, 2, 3, 4 veya 5 yaşında başlayabilir; birinci ve ikinci sınıf kursları İngilizce ya da Fransızca dillerinde, üçüncü, dördüncü ve beşinci yıl ise İngilizce olarak verilmektedir. Mezunlar, sağlık ve eczacılık, gıda işleme inovasyonu, kozmetik ürünleri, biyoinformatik veya çevre gibi alanlarda hem Fransa'da hem de yurtdışında üst düzey pozisyonlara hızlı erişim sağlar. Program, CTI tarafından onaylanan Fransız Mühendislik Okulları modeli etrafında oluşturulmuştur: Kuruluş döngüsü (2 yıl), ardından Mühendislik döngüsü (3 yıl).

120321_PhotoSummer.jpg

Sup'Biotech'in müfredatı fen ve mühendislik dersleri (dersler, pratik laboratuar çalışmaları ve projeler), yönetim becerileri, endüstriyel teknik bilgiler arasındaki multidisipliner bir dengedir. Öğrencilerimiz ayrıca yerli ve uluslararası biyoteknoloji pazarları hakkında bilgi edinirler. Sup'Biotech'in profesörleri, üniversiteler, araştırma merkezleri ve endüstri gibi çeşitli eğitim ve eğitim geçmişlerinden gelmektedir. Programımızda İngilizce kullanılmaktadır; lisansüstü derslerimiz İngilizce olarak verilmektedir ve sınıflar üçüncü sınıftan itibaren sadece İngilizce olarak mevcuttur. Sup'Biotech'in öğrencileri, sağlık, kozmetik, çevre, eczacılık ve tarım gibi alanlarda çalışan çeşitli biyoteknoloji ve uluslararası şirketlerde geniş bir sorumluluk yelpazesi için hazırlanmıştır.120325_SupBiotech_Programme_Biotech1.jpg

Yukarıda bahsedildiği gibi, Sup'Biotech'in beş yıllık programı, yeni Avrupa standartlarına uygun iki derece programı içermektedir. Üç yıllık lisans programımız Sup'Biotech'ten lisans derecesine sahip. Lisansüstü programımızda öğrenciler, Araştırma ve Geliştirme, Üretim veya Satış ve Pazarlama gibi bir seçenek seçmektedirler. İki yıllık yüksek lisans programımızın tamamlanmasının ardından, öğrencilere Biyoteknoloji alanında Master derecesine eşdeğer bir Mühendislik Diploması verilir.

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN:

Sup'Biotech'in bursu bulunmamaktadır.

Bununla birlikte, öğrencilerimizin Fransız hükümetine veya hayır kurumlarına göndermek istedikleri kamu burs başvurularını desteklemekten memnuniyet duyuyoruz.

Konumlar

Paris

Address
Paris, Île-de-France, Fransa