Resmi açıklamayı okuyun

Biz Kimiz?

Bir hızlandırıcı Yaratıcı Kariyer

Open Design School tutkulu insanların toplantısında doğan ve eğitim uzmanları tasarımını devreye alınmıştır. Icademie, karışık uzaktan eğitim sağlam bir uzmanlık geliştirdi ve 2014 yılında tasarım okulu başlattı uzaktan eğitim grubu ile aynı DNA'ya sahip: yenilik ve vizyon dijital devrimin anda eğitim yeni konular.

bizim Görevler

Açık Tasarım School, yeni fırsatlar açacak katılmak veya bir başlangıç ​​oluşturmak, size kariyer özlemleri, işinizi geliştirmek karşılamak için gereken becerileri öğretir ... tren ötesinde Amacımız, üzerinden proje tasarımının başarısı için size eşlik etmektir:

E-öğrenme ve özel anları-yüze (atölye ortakları tasarım okulları) birleştirerek yeni bir online eğitim modeli. Modüler bir çözüm, bir beceri tabanlı yaklaşım, tasarım çeşitli alanlarında birlikte çalışabilirlik ve disiplinler teşvik. Programlar niş vaat ve iş ihtiyaçlarına gelişen, yenilik yönelik. rehberlik ve öğrenme sürecinde öğrenciyi bildirecektir kendi alanında ve faaliyette Refakatçi tasarımcıları uzmanlar.

Değerlerimiz: Yenilik, Açılış, Uluslararasılaşma

hareket halinde bir teknolojik dünyada, biz onları yarının dijital yaratılış zorlukların bir adım önde atmanıza yardımcı olacak gelecekteki öğrencilerin tüm bilgi iletmek için gelişmekte olan kullanımlarda kendimizi konumlandırmak için tercih .

dönüşümü ve yaratıcı fırsatlar kanal, her biri kendi potansiyeline ortaya çıkarmak için bir ortak arzusu ile; uzlaşma bir eğitim turu ile (rehberlere, şirketler ve öğrenciler arasında, profil çeşitliliği saygı), bizim açılış, bizim eğitim projesinin kalbini oluşturan, bu özgürlükleri yapmak. Bu taahhüt, yeni dijital fırsatların ışığında öğretim organizasyonunu yeniden düşünmeye yol açtı.

Pearson Education ağ üzerinden özellikle mükemmellik stratejik ittifaklar, çalışmalar Seviye II yargılanması yol açan uluslararası piyasalarda tanınan Anglo-Sakson diploma öneren uluslararasılaşma bir mantık çalışmak için bize izin (Fransa dahil) yaklaşık 100 ülkede kolej / üniversiteler içinde (Bac +3).

Gerçeklik ve Employablité

kanıtlanmış programların bir depo ile ve en prestijli üniversitelerde öğretilen / Pearson Education ve Ofqual (Fransızca RNCP İngilizce eşdeğeri) sorumluluğu altında uluslararası okullar, Open Design School yayınlanan kendi eğitim kalitesini garanti eder toplam profesyonel daldırma (yaratıcı külot, ihaleler, iş koçluğu ... etrafında "tasarım sorunları"). Böylece, bizim arzu bize güven edenlere, anahtar kariyerlerini ve belki hayatlarını, bugün ve yarın dönüştürmek için vermektir.

Sizin Öğrenme Ortamı

içerik

videolar sırasında: uzman ve tasarımcılar tarafından tasarlanan özel video kurslar. Online Kurslar: pratik çalışma ve değerlendirme konularını etkileşimli alıştırmalar ve dosyaları içerir yapılandırılmış hattı ve zengin multimedya kaynaklar Kursları. E-Kitap: Eğer açıklama ekleyebilirsiniz temel kavram ve referans kitaplarından alıntılar bir koleksiyon bulunmaktadır her modül, e-kitap özeti. Öğreticiler: en profesyonel ve etkin bir piyasa arasından özenle dağıtıldı Öğreticiler. İngilizce çevrimiçi: İngilizce: yükseltme ve online başvuru öğrenme tam Tabii ki, yolculuk boyunca takip edebilirsiniz.

Tabii richmedia, interaktif ve açık. Sen zenginleştirmek ve paylaşmak için ücretsizdir.

Sizin kurslar akıllı telefon, tablet veya dizüstü herhangi bir zamanda takip edebilirsiniz çevrimiçi farklı kaynaklar ve eğitim faaliyetleri etrafında ifade edilir.

faaliyetler

Sanal Sınıf: senin müfredat, ihtiyaçlarınız ve programınıza Sizin canlı sanal sınıf. Masterclass: Aylık çevrimiçi ustalık: Profesyonel bir kaç hafta için sanal sınıf tutar ve onun tecrübe ve sanat uzmanlığını paylaşmaktadır. bir profesyonel ya da bir şirket 60 veya 90 dakika boyunca çevrimiçi uzmanlığını göstermek, bir proje hakkında geliyor ve etkileşim sağlar: Bir canlı konferansına her ay: Konferansları yaşa. Bu konferanslar replay sonra kullanılabilir. İşler ve pratik ürünler: kendini düzeltici ve kendini uyarlamalı egzersizler. Iş uygulamaları ve çizimler, bilgisayar dosyaları, fotoğraflar, taranan görüntü veya ekran şeklinde projeler sizi ve eğitim düzeltme akran ya da öğretmen için "yolculuk kurulu" platformda kaydedin. Atölyeler: "fiziksel" atölye veya ders düzenli aralıklarla "dijital", profesyoneller tarafından denetlenmektedir bu yansıma atölye ve üretim fiziksel işbirlikçi modunda (atölye tasarım ortağı okulların organize) ya da çalışmasına izin yenilikçi bir cihaz üzerinden "3,0 işbirlikçi" moda.

Sen tek başına ya da başkalarıyla birlikte uygulayarak ilerleme.

Tek tek veya toplu uygulamaya koymak özel anlar, aynı zamanda tasarım okulları ortakları online atölye yaşıyor.

Topluluk

Communautez: etkileşim ve sürekli öğretmenler ve öğretmenleri ile, eşleri arasında alışverişi sağlayan basit ve kullanıcı dostu araçları ile communautez. Ağ: Eğitim işbirlikleri, projeler, yarışmalar, iş veya okul tarafından düzenlenen toplantılar sırasında şirketleri ile değişim ve ayrıcalıklı bağlantıları etrafında ağınızı oluşturun. İşbirlikçi: sınırları olmayan bir ekip oluşturma. sınırlar ötesi yaratılış dili ve dünyayı birbirine bağlar. bir takım (sınıf), çalışma ve yolculuk boyunca işbirliği projeleri getirmek katılın. Öğrenciler, paydaşlar ve şirketlerin uluslararası profilleri buluyordu keyfi bir ağ kurmak.

Sen diğerlerinden ve diğerleri ile öğrenirler.

Sizin kurslar akıllı telefon, tablet veya dizüstü herhangi bir zamanda takip edebilirsiniz çevrimiçi farklı kaynaklar ve eğitim faaliyetleri etrafında ifade edilir.

Kişisel ve mesleki eşliğinde

Eğitimler ve Antrenörler: Bir eğitim ekibi ve öğretmenler sorularınızı karşılamak, sen coachent ve talebiniz üzerine size gerçek zamanlı olarak etkileşim, size tavsiyede. Tasarımcılar Uzmanlar: tasarımcılar ve üst uzmanlar, tüm profesyonel faaliyetin bir eğitim ekibi, açıklamak size öğretmek ve tutku ve erişilebilirlik onların zanaat sağlamak için yanınızda olduğunu. Staj: bir şirket tarafından ya da sponsor olan senin mezuniyet projesi etrafında anlaşma altında bir staj. Bir bellek ve derecesi jüri önünde kendi savunma sonuçlanır. Zorluklar Şirketler: İş Zorluklar: düzenli yolculuk boyunca, ortak şirketler bir kısa gerçek zamanlı olarak düşünmek ve bir takım önerisi "işbirlikçi 3.0" modunu oluşturmak için izin. Kalkınma kurulu: bir misyon ile tasarım ve dijital yaratılış dünyasından bağımsız kişilikleri oluşan bir geliştirme kurulu kendi pedagojik uygulama ve stratejik yönde okul yardımcı olur.

Profesyonel bir ekip yakınlığı ile, yanınızda olduğunu.

Sizin kurslar akıllı telefon, tablet veya dizüstü herhangi bir zamanda takip edebilirsiniz çevrimiçi farklı kaynaklar ve eğitim faaliyetleri etrafında ifade edilir.

Program dili:
  • Fransızca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Diploma

The Open Design School

Tüm iletişim, şimdi 360, görüntü 2D / 3D kullanır. özel efektler eşliğinde değil televizyonda veya internette değil, bir reklam, 3D animasyonlu grafik. ... [+]

HEDEFLER

Tüm iletişim, şimdi 360, görüntü 2D / 3D kullanır. özel efektler eşliğinde değil televizyonda veya internette değil, bir reklam, 3D animasyonlu grafik.

uzman tasarımcılar dijital araçlar bu yeni meslek endüstriyel tasarım ve mimarlık ve iç mimarlık alanlarında büyük bir potansiyele sahip fırsatlar sunar. nesneleri veya araç tasarımı ve onların kavram prototip veya farklı açılardan sunarak onların ürün yenilik ve potansiyelini ifade yapılmış ve 3d sahneye koymak bu kreasyonlar kullanarak mimari tasarım, öylesine yüce gerçekçi detay, içeriği, ve ışığın etkileri.

Güçlü talep onların iletişim veya bu yeni teknolojileri kullanmak için hayati bir ihtiyaç var birçok şirket tarafından uluslararası pazara uzanan hareketsiz ya da hareketli dijital modelleme, bu becerileri bugün icra edilir onların yeniliklerin.... [-]

Fransa Paris
Açık Kayıt
Fransızca
Yarı zamanlı
24 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
The Open Design School

İnteraktif medya büyük bir hızla günlük hayatımızın bir parçası ve yayılır. Bu derece sayesinde, gelişmiş dijital teknolojilerin temel bilgi sahibi ve bilgisayar grafik a ... [+]

HEDEFLER

İnteraktif medya büyük bir hızla günlük hayatımızın bir parçası ve yayılır. Bu derece sayesinde, gelişmiş dijital teknolojilerin temel bilgi sahibi ve bilgisayar grafik araçları ve web ortamı ele alacağız. amaç bu büyüyen sektörde başarılı olmak için gerekli sağlam bir uygulama ve beceri elde etmektir. deneyimler oluşturmak ve web siteleri, uygulamalar veya arayüzler aracılığıyla yeni kullanıcılar kullanır; etkileşim yeni formlar icat ve sürükleyici arayüzleri bu eğitimin temel amaçlarını LSE.

pratik bilgiler Biçim: öğrenmeyi mix katılım-4 Atölyeler Kabul: pot, hat bakım ve iş kaydı Geçici süre: 24 ay Kayıt: Yılın herhangi bir zamanında Staj: misyon şirket 3 yurtdışında 6 Fransa'daki ay ya da (zorunlu değil) Diploma ... [-]
Fransa Paris
Açık Kayıt
Fransızca
Yarı zamanlı
24 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
The Open Design School

Tanıma ve iç tasarım ilgi, son on yılda önemli ölçüde geliştiğini ve dekorasyon sektöründe patlama yaşıyor. sürdürülebilir tasarım ve enerji performansı uygulamalarının b ... [+]

HEDEFLER

Tanıma ve iç tasarım ilgi, son on yılda önemli ölçüde geliştiğini ve dekorasyon sektöründe patlama yaşıyor. sürdürülebilir tasarım ve enerji performansı uygulamalarının büyük ölçüde bugün entegre edilmiştir. teknoloji ve malzemeler, sosyal ve demografik değişimler gelişimi somut çözümler Profesyonel bekliyoruz müşterilerin yeni ihtiyaçlarını ortaya: uzay gelişme, akış yönünün organizasyonu, küçük alanlarda optimize bir müşteri yakalama , çalışma ortamının iyileştirilmesi ... Tüm becerileri iç tasarım bu diplomanın içinde gelişmiştir.

pratik bilgiler Biçim: öğrenmeyi mix katılım-4 Atölyeler Kabul: pot, hat bakım ve iş kaydı Geçici süre: 24 ay Kayıt: Yılın herhangi bir zamanında Staj: misyon şirket 3 yurtdışında 6 Fransa'daki ay ya da (zorunlu değil) Diploma ... [-]
Fransa Paris
Açık Kayıt
Fransızca
Yarı zamanlı
24 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
The Open Design School

bilinçli bir kamuoyunun hapsi dışında, video oyun bugün önemli bir yere sahiptir ve herkese açıktır. 3d animatör, efektler: O istenen bir dizi etkinlik sunan ", reklam oy ... [+]

HEDEFLER

bilinçli bir kamuoyunun hapsi dışında, video oyun bugün önemli bir yere sahiptir ve herkese açıktır. 3d animatör, efektler: O istenen bir dizi etkinlik sunan ", reklam oyunu" mobil oyun, ciddi oyun veya üzerinden birden fazla kapsamları ile Fransa'da ve dünyada büyük kültür endüstrisi haline geldi özel, mat ressam, oyun sanatçı, vb

"Oyun animatör" oyuncuların oyunda kendilerini batırmak için izin veren bir görsel dünyayı yarattı. Onun misyonu son derece uzmanlaşmış teknik beceri ve güçlü bir sanatsal kültürünü gerektirir.

Bu eğitim sayesinde, karakterler, sahne, evreleme ve özel efektler tasarımı ve bir video oyunu animasyon, ya modelleme tüm aşamaları keşfedeceksiniz. Özellikle vurgu iş genel bir anlayışa ve operasyonel uzmanlık kurma temel, en gelişmiş yazılım ve sanatsal öğretim yerleştirilir.... [-]

Fransa Paris
Açık Kayıt
Fransızca
Yarı zamanlı
24 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
The Open Design School

video oyun sektörü artık eğlence pazarına hakim değil, aynı zamanda ciddi oyun ve mobil oyunlar, sosyal ağlar ve Smart TV bulut oyun yani. onun teknolojilerin hızla evrim ... [+]

HEDEFLER

video oyun sektörü artık eğlence pazarına hakim değil, aynı zamanda ciddi oyun ve mobil oyunlar, sosyal ağlar ve Smart TV bulut oyun yani. onun teknolojilerin hızla evrim, üretim hattı daha planlı ve ekonomik modeller, (kavramsal, sanatsal ve teknik) yeni beceriler gereksinimlerini geliyor. Bu derece amacı eğlenceli ve etkileşim mekanizmaları kullanarak heyecan verici sürükleyici bir deneyim yaratmak mümkün gelecek yetenekli profesyoneller yetiştirmektir.

pratik bilgiler Biçim: öğrenmeyi mix katılım-4 Atölyeler Kabul: pot, hat bakım ve iş kaydı Geçici süre: 24 ay Kayıt: Yılın herhangi bir zamanında Staj: misyon şirket 3 yurtdışında 6 Fransa'daki ay ya da (zorunlu değil) Diploma ... [-]
Fransa Paris
Açık Kayıt
Fransızca
Yarı zamanlı
24 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
The Open Design School

lüks, moda ve tasarım dünyası, gelişmekte olan piyasaların dinamizmi ile tahrik, artık kalıcı dönüşümler olduğunu. Yeni teknolojiler, yeni trendler, yeni pazarlama ve ile ... [+]

HEDEFLER

lüks, moda ve tasarım dünyası, gelişmekte olan piyasaların dinamizmi ile tahrik, artık kalıcı dönüşümler olduğunu. Yeni teknolojiler, yeni trendler, yeni pazarlama ve iletişim yöntemleri ve yeni fırsatlar. Giysi tasarımı ve aksesuar tasarımı temel becerileri geliştirirken Bu program, genel olarak yeni trendleri ve moda endüstrisini keşfetmek için tasarlanmıştır. tema ve temel amacı, her yaptığı diploma projesi olacaktır ve seçilen profesyonel jüri sunulacak kendi koleksiyonundan, öğrenme elde.

pratik bilgiler Biçim: öğrenmeyi mix katılım-4 Atölyeler Kabul: pot, hat bakım ve iş kaydı Geçici süre: 24 ay Kayıt: Yılın herhangi bir zamanında Staj: misyon şirket 3 yurtdışında 6 Fransa'daki ay ya da (zorunlu değil) Diploma ... [-]
Fransa Paris
Açık Kayıt
Fransızca
Yarı zamanlı
24 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
The Open Design School

Bu sanatsal hazırlık yaratıcılığınızı ve Sanat ve Tasarım uzman birimlerin National Diploma arasından seçilen diğer konular etrafında döner bir temel sanatsal kültür geli ... [+]

HEDEFLER

Bu sanatsal hazırlık yaratıcılığınızı ve Sanat ve Tasarım uzman birimlerin National Diploma arasından seçilen diğer konular etrafında döner bir temel sanatsal kültür geliştirmek için size sağlamaktır. Pek çok keşifler olarak kapsamlı ve multidisipliner bir yaklaşımla sanatsal çalışmalar çeşitli, merakınızı ve yansıma geliştirmek ve sizi yönlendirebilir ve sizin için uzmanlık eksenine doğru için.

pratik bilgiler Biçim: öğrenmeyi mix katılım-2 Atölyeler Kabul: pot, hat bakım ve iş kaydı Geçici süre: 12 ay Kayıt: Yılın herhangi bir zamanında Staj: misyon şirket 3 yurtdışında 6 Fransa'daki ay ya da (zorunlu değil) Diploma ... [-]
Fransa Paris
Açık Kayıt
Fransızca
Yarı zamanlı
12 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku

The Open Design School - Avez-vous des idées que vous souhaitez réaliser ?