CAFA Wine School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

CAFA Formations - Fransa cafa Şarap Uluslararası Sommelier Okulu öğretmen babalık, bir 1986 yılında kurulmuş şarap ve alkollü içecekler profesyonel tadımı bir araştırma enstitüsü, Chartrons Bordeaux şehir merkezi yüzyıldan kalma nehir bölgesinde yer almaktadır (olan beri, Fransa'nın en ünlü Bordeaux şarap tüccarları ve daha mahalleler) burada yer. Hepimiz şarapçılık süreci anlamak için, favori şarap profesyonel şarap tadım tekniklerini öğrenmek için buraya dünyanın her yerinden öğrencileri bekliyoruz.

Burada inceleyerek, ayrıca dünyanın elit şarap endüstrisi haline gelebilir: şarap servis amiri, şarap ithalatçıları, şarap dağıtıcıları, iyi şarap, kiler ustası, şarap kültürü ve eğitim uzmanı, profesyonel şarap çeşnicibaşı, vb restoran işletmecileri .

Şarap yaşama bir sanat değil, aynı zamanda bir tutku ibaret değildir. bira ve şarap tadım uzmanları tutku olan Koleji öğretmenleri, mesleki becerilerin tam oyun vermek. Sadece onlar da dünyada şarap sanayi alanında aktif çalışma yapan enoloji ve şarap tatma okulda, en yüksek diploma var.

Son 30 yıldır, binlerce cafa Fransa şarap imalathaneleri ve şarap imalathaneleri, şarap üreticileri, ilgili şarap mahzeni profesyonel bira teknolojisi eğitimi ve staj öğrencilere ticaret. Pratik şunlardır: üzüm hasadı, şarap fermantasyonu, şarap yetiştirme teknolojileri, profesyonel tadımı, şarap endüstrisinde profesyonel sergi katılmak şarap tadım organizasyonu, ticari faaliyetlere katılım. bilim, meslek tatma yöntemleri, pazarlama ve diğer profesyonel kurslar, dünyada İmplantoloji şarap bölgelerinin bilgi öğrenme bira sonra uygulama hazinesi gerçekleştirdi. profesyonelleri olmak, sürekli öğrenme ve uygulamada mesleki dünyasına girin.

cafa ayrıca Fransız mutfağı ve profesyonel öğrenmeyi öğrenme tatlılar özellikleri, Fransız mutfağının yayılmasına önemli katkı yapmıştır. Şarap, Fransız mutfağı, tatlı Fransız yemek kültürü ve yaşam sanatına özüdür, cafa başarı için sizinle eş istekli olduğunu!

Konumlar

bordo şarabı

Address
108, Quai des Chartrons
33000 bordo şarabı, Nouvelle-Aquitaine, Fransa