Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

Academy of York , Bir Amaçlı Bir İş Koleji.

Academy of York 2006 yılında kurulan akredite bir İleri Eğitim ve Öğretim Kolejidir ve 14.000'den fazla başarılı mezunu vardır. Öğrencilerimizin hepsinin ortak bir özelliği var; daha iyi bir yaşam, daha iyi bir iş, daha fazla kazanç ya da bilgi ve beceri kazanmak. Birçok öğrencinin çalışmaları sırasında zaman, para ve motivasyon olan ortak zorluklarını anlıyoruz. Academy of York bu zorluklara en etkin ve kanıtlanmış çalışma yöntemlerinden biri olarak kabul edilen yazışma çalışması sunarak çözümü.

Öğrencilerimize aşağıdaki eğitim niteliklerini sunuyoruz:

 • Beceri Tabanlı Programlar
 • Kısa dersler
 • Ulusal Sertifikalar
 • Ulusal Diplomalar
 • Uluslararası Tanınan Sertifikalar

Size sözümüzü

Akredite bir Eğitim

AOY, SAQA tarafından tanınan meslek kuruluşları tarafından onaylanmış ve onaylanmış, akredite edilmiş DHET tescilli bir işletme fakültesidir.

Uygun Fiyatlı Aylık Ücretler

Sizin için uygun bir aylık ödeme planı oluşturacağız

Fanatik Çalışma Desteği

22 Profesyonel Öğrenci Danışmanımız kayıt yaptırmadan mezuniyete kadar sizi motive edecek

Mezuniyet

Yılda bir kez düzenlenen Mezuniyet Töreni ile başarınızı kutluyoruz

Sizi Amaçlı İş Üniversitemize Hoşgeldiniz!

Biliyor musun?

İleri eğitiminizi, bilgi ve kariyer fırsatlarınızı hızla takip etmek için bir çözüm olarak keşfederken, akredite bir kolej seçmek çok önemlidir. Güney Afrika'da, akredite edilenden daha fazla akredite olmayan kolej var mı? Kişisel ihtiyaçlarınız için doğru üniversiteyi seçerken akıllıca bir seçim yaptığınızdan emin olun.

Peki Akreditasyon nedir?

Akreditasyon, bir idare organı tarafından belirlenen bir standartlar bütünüdür ve kolejlerin akredite olmak için belirli standartları ve gereklilikleri karşılaması gerekir. Güney Afrika'da yüzlerce farklı kolej vardır ve eğer her kolej kendi standartlarını koyarsa, farklı kolejler tarafından verilen niteliklerin aynı olmasını sağlamanın bir yolu olmazdı. Güney Afrika'da akreditasyonu onaylayan farklı organizasyonlar ve bölümler vardır.

Academy of York , geçici olarak Özel Öğretim Koleji Olarak Yüksek Öğretim ve Eğitim Dairesi Başkanlığı'na, 2013 yılının 1 No'lu Ek Eğitim ve Öğretim Kolejleri Değişiklik Yasası uyarınca ve 38072 sayılı Cilt 592 sayılı Hükümet Gazetesinde Değişiklik Yapılarak tescil edilmiştir. , 8 Ekim 2014 tarihinde - Kayıt numaramız 2011 / FE07 / 069

Birçok SAQA, örneğin SABPP (Güney Afrika İnsan Uygulamaları Kurulu), ICB (Sertifikalı Kitap Sahipleri Enstitüsü ve PMSA (Project Management SA)) gibi profesyonel bir standardın oluşturulmasını sağlamak için standartlar ve kriterler yarattı. kendi endüstrilerinde onurlandırılmıştır.Bu şekilde Academy of York SABPP, ICB, PMSA, CompTIA ve ICDL gibi belirli endüstri liderleri tarafından onaylanmış ve onaylanmış kurslar sunmaktadır.

Son fakat en az değil, Güney Afrika Yeterlilik Kurumu (SAQA). Ulusal Yeterlilikler Çerçevesine (NQF) göre SAQA dereceli yeterlilikler. NQF öğrenmede bir köprü gibidir çünkü farklı kurslar için NQF hizalı krediler kazanabilirsiniz. Bir kursun NQF seviyesi ne kadar yüksek olursa, o kadar ileri ve yeterlilik derecesi de o kadar yüksek olur.

Kolej, aşağıdaki kurumlar tarafından da onaylanmaktan gurur duymaktadır:

 • ICB (Sertifikalı Muhasebeciler Enstitüsü)
 • FASSET (Finansal Hizmetler SETA Sağlayıcı Numarası 1237)
 • CompTIA
 • SABPP (Güney Afrika İnsan Uygulamaları Kurulu)
 • Yüksek Eğitim ve Öğretim Bölümü
 • PMSA
 • SAIOSH
Program dili:
 • Ingilizce
Address
280 Kent Avenue, Randburg
Randburg, Gauteng, Güney Afrika Cumhuriyeti