Beyond Borders Wildlife Film School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Tabii başına altı öğrenci, maksimum Sınırlar Yaban Hayatı Film School ötesinde, Dünyaca ünlü yer Güney Afrika Kruger Ulusal ParkıTüm bilgi, uygulama ve size rüya gerçek yapmak ve bir yaban hayatı film yapımcısı olmak için gereken kişiler ile kol olacak.

3D uzmanlaşmış biz de size 3D çekim ve 3D video düzenleme ipleri öğretecektir. Dolayısıyla bizim isim: "SINIRLAR ÖTESİNDE"Sunduğumuz 25 günlük kurs yıl boyunca ancak bu çok uzun ve olup olmadığını seyahat hata varsa / veya, biz de mobil Fotografik ve Çekimler Kursları sunuyoruz. Biz de sunuyoruz kısa kurslar (5 ve 7 günlük atölyeler) Senaryo yazımı, kamera teknolojisi ve teknikleri ve video düzenleme konusunda.

VURGULAMAK Bizim 25 gün yaban hayatı film yapımı kursları: Sen senaryo, filmin fırsatı elde ve Kruger Ulusal Parkı olma operasyon alanımızda, seçtiğiniz bir konu hakkında kendi üç dakikalık bir belgesel düzenleme, kısa açısından sunmak için vardır belgeseller.

VURGULAMAK ve bizim MOBİL SAFARIS: Keşfederken profesyonel fotoğrafçılık ve film yapımı ipleri öğrenme Güney Afrika ve üretilen ve YOU tarafından düzenlenmiş bir DVD ile eve gidiyor. bir ömür boyu fırsat bir tek film yapımı ve hareket yollarının tutku karıştırmak için. Ve, her top eve arkadaşlarınız ve ailenizle etkilemek için!

VURGULAMAK ve bizim KISA KURSLAR: Kısa, bütçe bilinçli ve esnek. Sunduğumuz deneyim unutulmaz!

Konumlar

Polokwane

Beyond Borders Film School

Address
Beyond Borders Wildlife Film School,
Parson 16, Balule Nature Reserve - Limpopo

Polokwane, Limpopo, Güney Afrika Cumhuriyeti
Telefon
+27 7 2303 0582; +27 7 2976545

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: