Resmi açıklamayı okuyun

Elizabeth Galloway Academy Of Fashion Tasarımına hoş geldiniz

Ulusal akredite derslerimiz, öğrencilere pratik, mesleki, yaratıcı ve ticari beceriler geliştirme fırsatı sunar. Moda endüstrisinde etkin bir şekilde çalışabilecek bir tasarım uygulayıcısı kalibresi üretmeye çalışıyoruz.
Kavramdan tüketiciye, modanın tüm yaratıcı sürecini ele almak için ihtiyaç duydukları becerileri ve pratik tecrübeleri bireylerle donatmayı hedefliyoruz. Bireysel öğrencilere kişiselleştirilmiş ilgi büyümeyi ve özgünlüğü garanti eder. Moda endüstrisine en üst düzeyde uzmanlık ve güvenle girmeye hazır yansıtıcı tasarım uygulayıcıları üretmek için gayret gösteriyoruz.

Misyonumuz

Kavramdan tüketiciye, modanın tüm yaratıcı sürecini ele almak için ihtiyaç duydukları becerileri ve pratik tecrübeleri bireylerle donatmayı hedefliyoruz. Bireysel öğrencilere kişiselleştirilmiş ilgi büyümeyi ve özgünlüğü garanti eder. Moda endüstrisine en üst düzeyde uzmanlık ve güvenle girmeye hazır yansıtıcı tasarım uygulayıcıları üretmek için gayret gösteriyoruz.

Hedefler ve Vizyon

Hedefimiz, öğrencilerin eğitim ve beceri geliştirme yoluyla güçlendirilmesidir. Böylece öğrencilerin ekonomik olarak bağımsız olmaları ve becerilerini başkalarına aktarabilmeleri sağlanır. Kurumun kurucusu Elizabeth, moda endüstrisinin moda endüstrisinin yüksek standartlarını yerel ve uluslararası düzeyde korumak için eğitimli ve iyi eğitilmiş bireylere ihtiyaç duyduğunu kabul etti. Akademi 1996'da bu ihtiyaca cevap bulmak için kuruldu. Elizabeth, öğrencileri eğitmek ve yerel endüstriye değer katmak için gerekli becerilerle donatılmalarını sağlamakla ve ayrıca uluslararası düzeyde marka yapmak için tutkulu. Buna ek olarak, akademi, diğer profesyoneller arasında moda tasarımcılarına daha güçlü bir ses verebilecek akademik yeterliliklerin önemini kabul eder ve teşvik eder.

Ulusal Akreditasyon

  • Yüksek Öğretim ve Eğitim Dairesi (DHET)
  • Yüksek Öğretim Kurumu (CHE)
  • Güney Afrika Yeterlilik Kurumu (SAQA)

Kavramdan Tüketiciye

Misyonumuz, vizyonumuz ve hedeflerimiz kavramdan tüketiciye kadar güzel bir şekilde özetlenebilir. Dikkatli bir değerlendirmeyi takiben, akademinin kurucuları ve yöneticileri, öğrenme programının planlanmasına ve geliştirilmesine katkıda bulunan misyon bildirimini onayladı. Kurslarımızın başarıyla teslim edilmesini sağlamak için uygun kaynaklar (iyi tasarlanmış bir kurumsal altyapı ile birlikte entelektüel, okur-yazarlık, finansal ve mesleki destek) konuşlandırılmıştır. İç ve dış kalite güvencesi sayesinde kurumun misyon ve hedeflerini düzenli olarak değerlendirip inceleyebiliriz.

Sürekli öğrenme kavramı misyon ifadesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Amacımız, mezunlarını sürekli gözlem, keşif, sürekli öğrenme, kendini değerlendirme ve kendini yansıtma yoluyla sürekli değişen yerel ve uluslararası moda endüstrisinde çalışmak için sağlamaktır. Bu becerileri geliştirerek, mezunlar umarım kendi son tasarımlarını kavramaya ve endüstriye ve tüketicilere ulaştırmaya muktedir olacaklardır.

Kurum ayrıca konuyla ilgili yeterlilik ve güven ile moda endüstrisine girmeye hazır bir tasarımcının kalibresini üretmeye çalışmaktadır. Öğrencilere pratik, mesleki, yaratıcı ve ticari beceriler geliştirme fırsatı sunarak programımız, sektörde etkin bir şekilde çalışabilen ve geleceğin moda tasarımcısı olarak mükemmel olan mezunlar yetiştirmeyi ummaktadır.

Öğretim ve Öğrenme Stratejileri

90'lı yılların ortalarından beri, Elizabeth Galloway Academy Of Fashion Tasarımı moda endüstrisine girmek veya moda tasarım girişimcisi olmak isteyen kişilere eğitim veriyor. Pratik deneyim programlarımızda önemli bir rol oynar, çünkü öğrencilerin endüstriye özgü bilgi kazanmalarını sağlar *. Dahası, teorik yansıma üzerine bir vurgu, kolaylaştırıcıların öğretim stratejilerini buna göre ayarlamalarını sağlayan bir anlayış ve anlayış yaratır.

Yakın geçmişte, kurum öğrencilerin kendine güvenlerini geliştirmeye odaklanmaya ve böylece zorlu, hızlı tempolu moda endüstrisine baş edebilmeye başladı. Bu yeni çalışma şeklini desteklemek için İnternet erişimi olan bir kütüphane ve Worth Küresel Stil Ağı'nı (WGSN) kullanmanın yanı sıra araştırma desteği sunan tam zamanlı bir kütüphaneci gibi ek kaynaklar getirdik. Aynı anda personel gövdesi büyümüş ve mevcut personel üyeleri çalışmalarını ilerletmeye teşvik edilmiştir.

Öğretme ve öğrenme stratejimiz, öğretim ve öğrenmenin karşılıklı olması fikri ile desteklenmektedir. Kolaylaştırıcılar alakalı ve sezgisel öğrenme ve öğretme sağlamayı amaçlamaktadır. Öğrencilere pratik bir beceri öğretilir, daha sonra bunlara neden, nasıl, ne zaman ve nerede uygulanacağı konusunda rehberlik edilir. Öğrenciler belirli bir sonuca ulaşmak için kısa, görev veya soru ile itiraz edilir. Ardından, bir kolaylaştırıcıdan gelen kendi kendine yön bulma, araştırma ve rehberlik yoluyla meydan okumalarını tamamlamaları gerekir. Görevler, yaratıcı öğrenmeyi teşvik etmek, taşınabilir becerileri teşvik etmek ve bilinçli ve alakalı seçimleri onaylamak üzere tasarlanmıştır. Sonuçların değerlendirme ve kendini yansıtma yoluyla değerlendirilmesi, sektördeki genel hazırlık çalışmalarına yardımcı olur.

Sanayi tecrübesi, eğitimin vakum içinde gerçekleşmesini sağlamada önemli bir rol oynamaktadır. Teorik, pratik bileşen ve deneyimsel bileşenler, öğretim ve öğrenme stratejimizde aynı derecede önemli roller oynamaktadır.

* Ginns ve diğerleri (Norton, 2009'da belirtildiği gibi), öğrenme ve öğretmede pratik deneyimin önemli bir rol oynadığını bildiriyor ancak yeterli değil, çünkü Blooms'un öğrenme - bilgi taksonomisinde ilk (ve en temel) seviyenin elde edilmesine neden oluyor . Winkler (Norton, 2009'da belirtildiği gibi) kolaylaştırıcıların öğretimlerinde farklı kavramsal bağlantılar oluşturmasına olanak tanıyan, içgörü ve anlayış yaratmada teorik yansımanın önemini vurguladığından, Ginns ve diğerleri (Norton, 2009'da belirtildiği gibi) ile anlaşmaya varmıştır ve öğrenme stratejileri ve öğrencilerin bilgiyi bütünleştirmesi. Ayrıca Oblinger ve Rush (1997) tarafından toplum ve ekonomiler değiştikçe yüksek öğretimin bu yeni ihtiyaç ve zorlukları karşılamak üzere hazırlanmasını sağlamak için önemli olduğunu da belirttikleri için önemli sayılırlar.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Diploma

Elizabeth Galloway Academy Of Fashion

Moda Tasarımı Diploması, bir Yaratıcı Doktorun, moda tasarımı bağlamında ve endüstride giderek sofistike ve teknolojik açıdan gelişmiş ihtiyaçlarını karşılamak için gerek ... [+]

MODA TASARIMINDA DİPLOMAAMAÇ

Moda Tasarımı Diploması, bir Yaratıcı Doktorun, moda tasarımı bağlamında ve endüstride giderek sofistike ve teknolojik açıdan gelişmiş ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli tüm yönlerini kapsar. Aynı zamanda, başarılı bir moda tasarımcısı için gerekli günlük aktiviteleri ve becerileri de kapsar. Öğrenciler eğitimli ve moda tasarımı uygulamaları, tekstil, düzenleme / gazetecilik, stil, moda tasarımı perakende ve konfeksiyon sektöründe ilgili roller ve iş fırsatlarına maruz kalmaktadır.

KABUL ŞARTLARI

Moda Tasarımı Diplomasına kabul edilmek için başvuranlar şunları yapmalıdır:

kayıt sırasında 18 yaşından büyük olmakUmalusi tarafından verilen NQF 4. seviyede bir Ulusal Üst Düzey Sertifika (MGK) sahibi veyaUmalusi tarafından verilen ulusal bir Sertifika (Mesleki) (NCV) seviye 4 VEYAUmalusi veya uluslararası eşdeğer bir muayene kurulu tarafından onaylanmış bir 12. sınıfı veya tanınmış eşdeğer bir nitelikte olması.... [-]
Güney Afrika Cumhuriyeti Cape Town
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Hazırlık Yılı

Elizabeth Galloway Academy Of Fashion

Elizabeth Galloway'ın Moda Tasarımı Girişine Giriş iki yönlü bir amaca sahiptir. Öncelikle, Moda Tasarımında üç yıllık tam zamanlı diplomaya giriş niteliği taşıyor ol ... [+]

Moda Tasarımına Giriş (vakıf, yarı zamanlı)

Elizabeth Galloway'ın Moda Tasarımı Girişine Giriş iki yönlü bir amaca sahiptir. Öncelikle, Moda Tasarımında üç yıllık tam zamanlı diplomaya giriş niteliği taşıyor olabilir. Bu program, adayların, temel seviyenin ötesinde, tam zamanlı programa kabul için gerekli düzeye kadar becerileri geliştirerek moda tasarımı tekniklerini keşfetmeye başlamasına olanak tanır. İkinci olarak, Modaya Giriş Tasarımı dersini başarı ile tamamladıktan sonra, ekonomik olarak yetki sahibi ve kendi kendine yeten olmak isteyen adaylar, çalışmalarında onlara yardımcı olacak becerileri geliştirmiş olacaklardır.

Bu programın amacı:Tasarım sürecine başlamak için gerekli bilgi ve becerilere pratik bir giriş yapın.Bitmiş moda giyim ürünlerini yapmak için gerekli pratik beceri ve bilgileri koruyun.Adayı bir dizi materyal, ortam ve tasarım süreçlerini kaydetme yöntemlerine maruz bırakın.Tasarım sürecinin görsel etkileri hakkında bir anlayış geliştirin.Program çıktıları şunlardır:Temel tasarım fikirlerini moda aşınma ürünlerinin yapımına uygulayın.Tasarım elbisesine moda giyim eşyası yapmayı planlayın, hazırlayın ve yönetin.Moda giysilerine uygulanacak araç ve gereçleri dikkatli, güvenli ve etkili bir şekilde kullanın.Bir tasarım özeti ile iyi yapılandırılmış bir moda aşınma maddesi yapın.Moda aşınmasına ilişkin içeriksel etkileri takdir edersiniz.Modaya Giriş Tasarımı Cumartesi günleri sunulmaktadır.Marttan Kasım'a kadar 38 haftada koşar.Sınıflar Cumartesi sabah 9'dan öğleden sonra 4'e kadar sürmektedir.Modaya Giriş Tasarım Özeti... [-]
Güney Afrika Cumhuriyeti Cape Town
Şubat 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

İleri Diploma

Elizabeth Galloway Academy Of Fashion

Öğrencilerin, uzun bir süre çalışma ortamına maruz bırakan uzmanlık yıllarıyla eğitim ve öğretimlerini ilerletmelerinin faydalı olduğunu keşfettik. Bu, öğrencilerin gider ... [+]

Moda İleri Diploma (bir yıllık, yarı zamanlı)

Öğrencilerin, uzun bir süre çalışma ortamına maruz bırakan uzmanlık yıllarıyla eğitim ve öğretimlerini ilerletmelerinin faydalı olduğunu keşfettik. Bu, öğrencilerin giderek karmaşıklaşan moda endüstrisinde ortaya çıkan zorluklara daha iyi cevap vermelerini sağlar. Bu bir yıllık tam zamanlı veya iki yıllık yarı zamanlı program sırasında öğrenciler, giyim, aksesuar tasarımı veya moda içindeki herhangi bir uzmanlık alanı olsun, tüm değer zincirini daha derin bir anlayış geliştirip uzmanlaşmış bir ilgi alanı içinde endüstri deneyimi kazanacaklardır .

2016 yılı için kayıt yaptırmak istiyorsanız, sınıflar Ocak 2016 sonuna doğru başlayacak ve başvuru sürecinizi Ekim 2015 sonuna kadar tamamlamanız gerekir; böylece staj yerleşimleriniz Kasım 2015 sonuna kadar teyit edilebilir.... [-]

Güney Afrika Cumhuriyeti Cape Town
Şubat 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
26 Techno Road, Techno Park, Stellenbosch
7600 Cape Town, Batı Kap, Güney Afrika Cumhuriyeti