Resmi açıklamayı okuyun

Good Hope Studies , İngilizce dil kurslarımızdan birine katılarak İngilizce öğrenebilirsiniz, dil okulumuzda Cape Town'un hareketli şehir merkezinde ya da Newlands'ın yemyeşil, üst düzey yerleşim bölgesinde.

Cape Town'daki İngilizce okulumuzda, Genel İngilizce kursları, Cambridge, IELTS ve TOEFL, İngilizce İş ve Özel Dersler için sınav hazırlık kursları sunuyoruz.

Cape Town, Güney Afrika ve Namibya'da gönüllülük

Ayrıca kendi kapsamlı gönüllü programımızı da yürütüyoruz. Sosyal projeler, koruma projeleri, tıbbi projeler ve çiftlik konaklamaları arasında seçim yapın. Cape Town’da, Güney Afrika’nın diğer bölgelerinde ve Namibya’da gönüllü projelerimiz var.

Cape Town'da Öğretmen Eğitimi Kursları

İngilizce öğretmenleri için Cape Town'da popüler CELTA kursunu sunuyoruz. CELTA yeterliliği, Cambridge Üniversitesi'nin bir parçası olan Cambridge English Language Assessment tarafından verilir.

Good Hope Studies ile Güney Afrika'da İngilizce Good Hope Studies . Ya da Güney Afrika ve Namibya'daki birçok gönüllü projemizin birinde gönüllü olun.

Görev beyanı

Good Hope Studies , uluslararası müşterilere uluslararası kabul görmüş standartlara göre ölçülmüş, en yüksek kalitedeki dil seyahat deneyimini sunar. Kişisel bakım ve detaylara dikkat sayesinde, Good Hope Studies geçen her öğrencinin İngilizce iletişim kurma becerisi ve Güney Afrika'nın unutulmaz bir deneyimi ile ayrılmaya gayret ediyoruz.

Good Hope Studies , personeline profesyonel olarak geliştirebilecekleri güvenli ve samimi bir ortam sağlar. Her personel bir parçası olarak değerlidir Good Hope Studies ekibi ve daha da gelişmesine katkıları Good Hope Studies beklenen ve takdir edilmektedir.

Good Hope Studies , yabancı dil olarak İngilizce öğretmek için uluslararası kabul görmüş bir merkez olarak Cape Town'u daha da geliştirmenin öncüsü olarak kendini gösterir. Bunu yaparken, Cape Town'un uluslararası EFL topluluğu içinde önemli bir rol oynamasını ve böylece dünya çapındaki EFL sektörüne katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Good Hope Studies

Cambridge sınavları dünya çapında tanınır ve şirketler tarafından belli bir seviyede İngilizce kanıtı olarak kabul edilir. İngilizce İleri Sertifika (CAE), özellikle İngi ... [+]

Cambridge sınavları dünya çapında tanınır ve şirketler tarafından belli bir seviyede İngilizce kanıtı olarak kabul edilir. İngilizcede İleri Düzey Sertifika (CAE), özellikle İngiltere'deki üniversite girişleri için İngilizce dil becerilerinin kanıtı olarak kabul edilmektedir ve dünya çapında 2700'den fazla kuruluş tarafından kabul edilmektedir.

Sınav hazırlık kursları aşağıdakiler için doğru seçimdir:

iş, çalışma veya göç amaçlı yüksek düzeyde İngilizce bildiklerini kanıtlamaları gereken öğrenciler;net hedefler ile odaklanmış bir kursun zorluğundan zevk alan öğrenciler;sınav hazırlık kursuna başladıklarında orta düzeyde veya daha yüksek olan öğrenciler;Kurs derslerini tamamlamak için günde bir ila iki saat ödev yapabilen öğrenciler.... [-]
Güney Afrika Cumhuriyeti Cape Town
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
9 - 10 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Good Hope Studies

Çalışma Yılı konsepti, uzun vadeli öğrencilerin özel ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. İngilizce konusunda yetkin olmak ve / veya İngilizce konuşulan bir ülke ... [+]

Çalışma Yılı konsepti, uzun vadeli öğrencilerin özel ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

İngilizce konusunda yetkin olmak ve / veya İngilizce konuşulan bir ülkede okumak veya yaşamak istiyorsanız, bu idealdir.

Program, İngilizce dil hedeflerine ulaşmada sınıfta ve dışında ekstra desteğe ihtiyaç duyan öğrenciler için özel olarak hazırlanmıştır.

Neden Çalışma Yılı Seçmeli?

İngilizce konuşulan bir ülkede bir üniversitede veya üniversitede öğrenim görmeyi hedefleyen öğrenciler için, Eğitim Yılı, doğru İngilizce seviyesine ulaşmalarına yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca ilgili desteği de sunuyoruz: öğrencilere daha fazla çalışma için başvuruda yardımcı oluyoruz ve ihtiyaç duydukları İngilizce yeterliliklerine (örneğin IELTS) kayıt olmalarına ve hazırlanmasına yardımcı oluyoruz.... [-]

Güney Afrika Cumhuriyeti Cape Town
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
24 - 48 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Good Hope Studies

Popüler Genel İngilizce Kurslarımız, günlük iletişim becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız ve diğer öğrencilerle birlikte bir sınıfta çalışmayı tercih ediyorsanız ideal ... [+]

Popüler Genel İngilizce Kurslarımız, günlük iletişim becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız ve diğer öğrencilerle birlikte bir sınıfta çalışmayı tercih ediyorsanız idealdir. Küçük sınıflar ve iyi eğitimli öğretmenler hızlı ilerlemeyi garanti eder. Ders içeriği gramer, lexis ve dört yeteneğin tamamını içerir: konuşma, dinleme, okuma ve yazma.

Sabah grup kursunu, daha hızlı ilerleme için veya kişisel hedeflere odaklanmak için özel derslerle bir öğleden sonra grup kursuyla birleştirebilirsiniz.

Yalnızca Alman vatandaşları için: GE30 Kursumuz Saarland, Schleswig-Holstein, Berlin, Brandenburg, Hamburg, Mecklenburg-Vorpommern, Rheinland-Pfalz, Sachsen-Anhalt ve Hessen'deki Bildungsurlaub'a kayıtlıdır.... [-]

Güney Afrika Cumhuriyeti Cape Town
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 48 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Good Hope Studies

Sınava hazırlık kursları, iş, çalışma veya göç amaçlı yüksek düzeyde İngilizce bildiklerini kanıtlamaları gereken öğrenciler için doğru seçimdir; net hedefler ile odaklan ... [+]

Sınav hazırlık kursları aşağıdakiler için doğru seçimdir:

iş, çalışma veya göç amaçlı yüksek düzeyde İngilizce bildiklerini kanıtlamaları gereken öğrenciler;net hedefler ile odaklanmış bir kursun zorluğundan zevk alan öğrenciler;sınav hazırlık kursuna başladıklarında orta düzeyde veya daha yüksek olan öğrenciler;Kurs derslerini tamamlamak için günde bir ila iki saat ödev yapabilen öğrenciler.

Deneyimli öğretmenler, küçük sınıflar ve tüm öğrencilere kişisel ilgi, sınav için mümkün olan en iyi hazırlığı sağlar.

Her iki kurs da sabahları Genel İngilizce ile bağlantılı olarak sadece öğleden sonra seçeneği olarak sunulmaktadır.... [-]

Güney Afrika Cumhuriyeti Cape Town
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
4 - 8 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Good Hope Studies

Bu kurs, iş yerinde veya iş ortamında İngilizce kullanması gereken kişiler için idealdir. İngilizce ortamında çalışan ve uluslararası bir kariyer arayanlar için tavsiye e ... [+]

İngilizce İş Kursu kursumuz, iş yerinde veya iş ortamında İngilizce kullanması gereken kişiler için idealdir. İngilizce ortamında çalışan ve uluslararası bir kariyer arayanlar için tavsiye ediyoruz.

Sabah, öğrenciler Genel İngilizce kursuna katılırlar; daha sonra öğleden sonra, öğrenciler İş İngilizcesi'ne katılırlar. Bu grup kursu için bir orta seviye veya üstü gereklidir.

Sadece Alman vatandaşları için: Bu kurs Saarland, Schleswig-Holstein, Berlin, Brandenburg, Hamburg, Mecklenburg-Vorpommern, Rheinland-Pfalz, Sachsen-Anhalt ve Hessen'deki Bildungsurlaub'a kayıtlıdır.

Sabah dersleri

Sabah, ya GE16 ya da GE20'ye katılırsınız.

Öğleden sonra dersleri... [-]
Güney Afrika Cumhuriyeti Cape Town
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 8 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Good Hope Studies Newlands

Good Hope Studies City Centre

Study English in Cape Town

GHS On-site accommodation in Newlands

GHS Student House

GHS Homestay

GHS Student Residence