Good Hope Studies

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Good Hope Studies , İngilizce dil kurslarımızdan birine katılarak İngilizce öğrenebilirsiniz, dil okulumuzda Cape Town'un hareketli şehir merkezinde ya da Newlands'ın yemyeşil, üst düzey yerleşim bölgesinde.

Cape Town'daki İngilizce okulumuzda, Genel İngilizce kursları, Cambridge, IELTS ve TOEFL, İngilizce İş ve Özel Dersler için sınav hazırlık kursları sunuyoruz.

Cape Town, Güney Afrika ve Namibya'da gönüllülük

Ayrıca kendi kapsamlı gönüllü programımızı da yürütüyoruz. Sosyal projeler, koruma projeleri, tıbbi projeler ve çiftlik konaklamaları arasında seçim yapın. Cape Town’da, Güney Afrika’nın diğer bölgelerinde ve Namibya’da gönüllü projelerimiz var.

Cape Town'da Öğretmen Eğitimi Kursları

İngilizce öğretmenleri için Cape Town'da popüler CELTA kursunu sunuyoruz. CELTA yeterliliği, Cambridge Üniversitesi'nin bir parçası olan Cambridge English Language Assessment tarafından verilir.

Good Hope Studies ile Güney Afrika'da İngilizce Good Hope Studies . Ya da Güney Afrika ve Namibya'daki birçok gönüllü projemizin birinde gönüllü olun.

Görev beyanı

Good Hope Studies , uluslararası müşterilere uluslararası kabul görmüş standartlara göre ölçülmüş, en yüksek kalitedeki dil seyahat deneyimini sunar. Kişisel bakım ve detaylara dikkat sayesinde, Good Hope Studies geçen her öğrencinin İngilizce iletişim kurma becerisi ve Güney Afrika'nın unutulmaz bir deneyimi ile ayrılmaya gayret ediyoruz.

Good Hope Studies , personeline profesyonel olarak geliştirebilecekleri güvenli ve samimi bir ortam sağlar. Her personel bir parçası olarak değerlidir Good Hope Studies ekibi ve daha da gelişmesine katkıları Good Hope Studies beklenen ve takdir edilmektedir.

Good Hope Studies , yabancı dil olarak İngilizce öğretmek için uluslararası kabul görmüş bir merkez olarak Cape Town'u daha da geliştirmenin öncüsü olarak kendini gösterir. Bunu yaparken, Cape Town'un uluslararası EFL topluluğu içinde önemli bir rol oynamasını ve böylece dünya çapındaki EFL sektörüne katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Konumlar

Cape Town

Good Hope Studies - City Centre

Address
City Centre Campus,
5 St. Georges Mall

8001 Cape Town, Batı Kap, Güney Afrika Cumhuriyeti
Telefon
+27 21 425 5403