Jeppe College - Johannesburg

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Jeppe Ticaret ve Bilgisayar Çalışmaları Koleji, Johannesburg şehir merkezinde Eşsiz ve Bağımsız Yetişkin okuryazarlığı hizmeti için Guinness UDV Yetişkin Okuryazarlığı Ödülü'nü 2001 yılında kazanan Jeppe Yetişkin Eğitim Merkezi'nin bir bölümüdür. Kurumun başlangıcından bu yana 6000'den fazla öğrencinin çeşitli alanlardaki kursları başarıyla tamamlamış olması ve birçoğunun ya iş bulmuş olması ya da sonuç olarak işyerlerinde terfi kazanmış olmasından gurur duyuyoruz.

Bir öğrenim merkezi kurma fikri 1997 yılında kavramsallaştırıldı. Kavram şimdi Johannesburg, Pretoria, Pietersburg ve Vereeniging olmak üzere altı şubesi olan büyük bir kuruma dönüştü. Tüm merkezler, hem Bilgi Teknolojileri Sistemleri hem de İşletme Çalışmalarındaki çeşitli öğrenim programlarına hizmet veren, tam teşekküllü öğrenim kurumlarıdır. Ana hedefimiz, son teknoloji bilgisayar eğitimi, saha çalışması ve araştırmayı kullanarak yarının eğitim biçimini hazırlamaktır.

Jeppe koleji, öğrencilere Güney Afrika'da ve yurtdışında potansiyel işverenler ve önde gelen ticari girişimcilerle etkileşim kurmaları için mükemmel bir fırsat sunuyor. Kurs süreleri boyunca öğrenciler, kendilerini iş piyasasına yeterince hazırlayan çeşitli araştırma faaliyetlerine katılırlar.

Konumlar

Johannesburg

Address
Eloff Street,99
2001 Johannesburg, Gauteng, Güney Afrika Cumhuriyeti

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin