Open Learning Group

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Open Learning Group (OLG) , eğitim kurumları için öğretme ve öğrenme yolculuğunu destekleyen ve Güney Afrika'daki mezunların iş hacminin artırılmasını sağlayan, tamamen akredite edilmiş, özel bir eğitim kurumudur ve etkili bir uzaktan eğitim imkânı sunar.

Açık Öğrenim Akademisi , NQF Düzey 2 öğrenimlerinden NQF Düzey 7 dereceye kadar uzanan akredite edilmiş ve uzmanlaşmış Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi nitelikleri sunar. Bu yeterlilikler bireylerin kariyerlerini bir üst düzeye çıkarmaya odaklanmaktadır.

Kaliteli eğitim ve mesleğe yönelik uzmanlaşmış nitelikler sağlamayı taahhüt etmek amacımızın dışında, Açık Öğrenim Hizmetleri bölümü, uzaktan öğrenme modunda niteliklerinden bazılarını sunan diğer istisnai eğitim kurumlarına idari ve operasyonel destek sağlamaktadır. Bu, Güney Afrika'daki hem kentsel hem de kırsal toplumdaki çok sayıda öğrencinin etkili ve uygun teknoloji ile kaliteli eğitim programlarına erişebilmesini sağlar. OLG şu anda Yönetim, Öğretim, Finans, Ticaret, Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi alanlarında programlar sunan çeşitli eğitim kurumlarına idari ve operasyonel destek sağlamaktadır.

Akreditasyon

OLG, Yüksek Öğrenim ve Eğitim Dairesine kayıtlı bir tedarikçidir ve daha ileri eğitim ve öğretim - TVET ve Yüksek Öğretim Eğitimi - HET üzerine özel bir yüksek öğrenim kurumu olarak kayıtlıdır.

Neden OLG eğitimde liderdir?

  • Akredite edilmiş: Güney Afrika Yeterlilikler Kurumu (SAQA) ve Yüksek Öğretim ve Eğitim Dairesi (DHET)
  • Ekonomik: esnek ödeme planlarına erişim
  • Erişilebilir: İstediğiniz zaman kayıt yaptırın ve istediğiniz yerde eğitim alınız.
  • Adanmış öğrenci desteği: OLG4ME öğrenci portalı, dijital ders ve sanal sınıflarla
  • Yenilikçi öğretim ve öğrenme metodolojileri: öğrencilerin gelişmesine yardımcı olma
  • Harmanlanmış iletişim şekli: uzaktan öğrenme ve öğrenme merkezlerinde öğrenme desteği
  • Endüstri liderleri: alanda 20 yılı aşkın deneyime sahip

Konumlar

Johannesburg

Address
Hutton Court, 2nd floor
8 Summit Road (cnr Jan Smuts Avenue)
Hyde Park

Johannesburg, Gauteng, Güney Afrika Cumhuriyeti