Resmi açıklamayı okuyun

Paramount Aviation Academy , Maluti ve Güney Afrika Drakensberg Dağları'nın eteklerinde yer alan Beytüllahim kasabasında özel bir uçan okuldur.

Burada, çok deneyimli eğitmenlerin kişisel ilgisinin, kendinden emin ve yetkin olan istisnai pilotlar üretmenin anahtarı olduğuna inanıyoruz.

Neden Bizi SeçmelisinizParamount Aviation Academy uçmayı öğrenmeye geldiğinde tercih ettiğiniz bir seçenek olması için nedenler:

DENEYİMLİ ÖĞRETMENLER

Eğitmenlerimiz çok deneyimli ve insanlara yakın mesafede uçmayı öğretmeye adanmıştır.

FANTASTİK HAVA DURUMU

Free State Highlands, öğrencilerin yılın hemen her günü uçabileceği harika havalara sahiptir.

BASINÇ / ZAMAN YOK YOK

Sessiz havaalanı, öğrencilerin koşuşturulmadan uçmayı öğrenmeye odaklanması anlamına gelir

SICAK

Sıcak günlerde veya daha yüksek rakımda, atmosfer daha az yoğun ve bu nedenle daha fazla dikkat gerektiriyor

çevre

Paramount Aviation Academy , Clarens'ten sadece 20 dakika uzaklıkta, dünya standartlarında bir kayak tesisinden 2 saat uzaklıkta ve diğer birçok harika turistik mekanla birlikte, çoğu zaman olması gereken çok eğlenceli geziler düzenliyoruz.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Paramount Aviation Academy

Ticari bir pilot uçuş için telafi edilebilir. Lisans eğitimi, uçak sistemlerinin daha iyi anlaşılmasına ve daha yüksek bir hava yolu standardına odaklanmaktadır. ... [+]

Ticari bir pilot uçuş için telafi edilebilir. Lisans eğitimi, uçak sistemlerinin daha iyi anlaşılmasına ve daha yüksek bir hava yolu standardına odaklanmaktadır. Ticari lisansın kendisi bir pilotun alet meteorolojik koşullarında uçmasına izin vermez.

Bir ticari uçak pilotu karmaşık bir uçağı çalıştırabilmelidir, çünkü belirli sayıda karmaşık (veya türbinle çalışan) uçak süresi ön şartlar arasındadır ve pratik muayenenin en az bir kısmı karmaşık bir uçakta gerçekleştirilir.

Tek başına, bu lisans, pilotun, kamuya ait üyelerin işe alınmasını sağlayacak bir operasyon kurmasına izin vermemektedir; Bu tür işlemler diğer düzenlemelere tabidir. Çoğu zaman, ticari lisans, daha yüksek bir güvenlik standardına yönelik eğitim kanıtı olduğundan, pilotun sigorta primlerini azaltacaktır.... [-]

Güney Afrika Cumhuriyeti Bethlehem
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Paramount Aviation Academy

Bir Özel Pilot Lisansı, bir CPL elde etmek için ilk adımdır. Sınırlı sayıda yolcu taşımanıza izin verir. ... [+]

Bir Özel Pilot Lisansı , bir CPL elde etmek için ilk adımdır. Sınırlı sayıda yolcu taşımanıza izin verir.

Başlamak için gerekli şartlar- 16 yaşında veya daha büyük (daha önce eğitime başlayabilir, ancak özel bir pilot lisansı ve 16 yaşını doldurmak için 17 yaşında olmak zorundasınız)- Geçerli bir sınıf 1 veya 2 sağlık sertifikası bulundurun (Bethlehem'de, kursa başladıktan sonra uçuşunuzu gerçekleştirebilecek doktorlarımız var)- Konuşma dilinizde İngilizce konuşabilmeniz gerekir, çünkü radyo lisansınızı almak için İngilizce dil sınavını geçmeniz şarttır.Yasal Uçuş GereksinimleriEn az 25 saatlik çift uçuş eğitimi (gemide bir eğitmen ile çift pratik uçuş eğitimi)En az 15 solo saat (en az 5 saat kros, 5 saat devre ve iniş eğitimi ve 5 saat genel uçuş eğitimi)Aletli uçuş eğitimi 5 saat.... [-]
Güney Afrika Cumhuriyeti Bethlehem
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku