Resmi açıklamayı okuyun

Regent Business School (RBS) Güney Afrika'da eğitim yönetimi için artan talebi karşılamak için kurulmuştur. RBS Güney Afrika'da Yükseköğretim ve Eğitim Bakanlığı (DHET) tarafından özel bir yüksek öğretim kurumu olarak tescil edilmiştir. Buna ek olarak, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) İşletme Lisans (MBA) Yüksek Lisans onun amiral gemisi de dahil olmak üzere RBS 'programları akredite olmuştur. RBS çeşitli kurumlardan çeşitli tanıma sahiptir. RBS lisansüstü nitelikler yüksek sertifika akredite programlar sunmaktadır. RBS mesafe ve desteklenen eğitim programları son derece rekabetçi ve küresel iş ortamında başarı sağlamak için pratik iş bilgisi ile mezun donatmak olacak profesyonel bir eğitim yeterlilik sağlamak. RBS, uluslararası iş uygulamaları lider yansıtmak için kendi programları için ihtiyaç gözetmektedir. Çalışma ve destek malzemesi özellikle iş durumuna ve iş uygulamaları üzerindeki etkileri kenar gelişmeleri kesim yansıtmak için tasarlanmış gerçek iş durumları vaka simülasyon içerir.

RBS hızla değişen iş ortamında rekabet avantajı öğrencilerimize sağlarken Güney Afrika'da iş ve girişimcilik becerilerini geliştirmek için güçlü bir taahhüt olduğunu.

Neden seçim REGENT Business School (RBS)

RBS oluşturmak ve hızla değişen ve karmaşık iş ortamında rekabet avantajı sürdürmek için gerekli yönetim yetkinlikleri ve kritik becerilere sahip bireyler ve kuruluşlar sağlamak için tasarlanmıştır bir dizi program geliştirmiştir. RBS uzmanlığı, yerel ve uluslararası iş ve yönetim eğitim programları bir dizi teslim üstlenilen sürekli araştırma ve geliştirme yoluyla evrim geçirdi.

Özel eğitim ve yönetim ile ilgili öğrenme programlarının eğitim sağlayıcısı olarak, RBS yerinde, bilgisayar dışına esnekliği yanı sıra web tabanlı öğretim ve öğrenme ile ders sunmak için kapasite, sistem ve kaynaklara sahip. Bu iyi başarılı şirketler, üretim ve iş zaman ödün vermeyen personelin bu eğitimi sağlamak için kasıtlı bir çaba olduğu bilinmektedir. RBS, esnek ve destek tesislerinin bir dizi tarafından desteklenen dersler online dersler, ve web desteği ve sanal sınıflar yüz telefon desteği, yüz yani sunar. Bu rekabet personeli eğitimli ve hala optimum verimlilik sağlarken, yükselmiş olan ön planda örgütleri yerleştirir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Lisansüstü Diploması

Regent Business School

Eğitim Yönetimi ve Liderlik (PG Dip EML) Lisansüstü Diploma bir yıllık bir ... [+]

Eğitim Yönetimi ve Liderlik Yüksek Lisans Diploması (PG Dip EML) bir eğitim yönetim bağlamında yönetim ve liderlik kapasitesini geliştirmeyi amaçlayan bir yıllık lisansüstü yeterlilik. Programın odak eğitim sektöründe yönetim ve liderlik uygulamalarını geliştirmektir.

Program eğitim yönetiminde entegre ve fonksiyonel yansıtıcı yetkinliklerini geliştirmek için bir eğitim geçmişine sahip öğrenciler sağlar. Bu eğitim yöneticileri ve eğitim kurumlarında yöneticilik pozisyonları işgal etmek isteyen kişiler için tasarlanmıştır. Program, yönetim ilkeleri, eğitim kurumlarında eğitim yönetişim, liderlik eğitiminde, mali yönetim ve eğitimde bilgi teknolojilerinin kullanımı gibi konuları inceler.... [-]

Güney Afrika Cumhuriyeti Durban Johannesburg
Şubat 2020
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Regent Business School

Yönetimi Yüksek Lisans Diploması (PG Dip Man) ilgili iş deneyimi ve uygun niteliklere sahip öğrencileri sağlayan bir 1 yıl lisansüstü yeterlilik ... [+]

Yönetimi Yüksek Lisans Diploması (PG Dip Man) ayrıca yönetim, liderlik ve yönetim fonksiyonel ve yansıtıcı yetkinliklerini geliştirmek için ilgili iş deneyimi ve uygun niteliklere sahip öğrencileri sağlayan bir 1 yıl lisansüstü yeterlilik. Program entegre bir kavramsal anlayış, sentezini ve yönetimi konusunda uzmanlaşmış nitel ve nicel konuların eleştirel bir uygulama geliştirmeyi amaçlamaktadır.

yeterlilik ilgili iş deneyimi olan ve orta ve üst düzey yönetim pozisyonlarında işgal ve lisans diploması veya eşdeğer yeterlilik bir tamamlamış öğrenciler yöneliktir. Bu yeterlilik, derinlemesine geliştirmek için öğrencilerin sağlayan özel beceriler disipline ve kişisel entelektüel gelişim, daha maksatlı istihdam ve topluma gelişmiş bir katkı yapmak için fırsat sağlayacak özel ve kamu sektörlerinde yetkinlik uygulamalı. yeterlilik odaklanmış bir şekilde sorunları çözmek ve etkili kaynaklarını yönetmek ve tahsis etmek, etkili iletişim ve sorumlu ve etik bir şekilde bilgi ve sosyo-ekonomik dönüşüme katkı için öğrencilerin yetkisi olacak.... [-]

Güney Afrika Cumhuriyeti Durban Johannesburg
Şubat 2020
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku