Resmi açıklamayı okuyun

Amacımız

Her öğrencinin gelişimini, kendi potansiyeline, spor performansına, eğitimine, kişisel gelişimine ve hayata hazırlanmalarına teşvik eden bir mükemmellik ortamı sağlamak.

Yetenek geliştirmenin bir parçası olmak. Şampiyonlar yetiştirmek ve üretmek. Topluma liderleri ve olumlu katkıda bulunanları geliştirmek.

Koçluk Felsefesi

TGSE'de koçluk felsefemiz, her oyuncuyu bir kişilik olarak, kendine has özellikleri ve nitelikleri ile tedavi etmeye dayanmaktadır. İlk önce ustalık için en uygun rotayı bulmak için oyuncuya rehberlik ederken becerileri eğitiyoruz. Temellerin kullanımına inanırken, oyuncularımız için en iyi golfü elde etmenin geleneksel ve yenilikçi yollarını kullanıyoruz. Her bir oyuncularımızdan öğrenmeye devam ediyoruz ve iyileştirme ve öğrenmenin tüm yollarına açık olmaya devam ediyoruz. Profesyonel golf, sadece yetenek ve teknikten çok daha fazlası oluyor ve biz de TGSE'de golf koçluğunun gelişiminde ön planda olmayı hedefliyoruz ”.

Eğitim Felsefesi

TGSE eğitim felsefesi, üstatlık için gerekli olan Başlıca Performans Becerilerini eğitmeye odaklanmıştır. Doğru öğrenme tutumu, iş ahlakı, rehberlik ve öğrenme ortamı göz önünde bulundurularak her becerinin eğitilebileceğine inanıyoruz. Beceri odaklı eğitim, her oyuncunun ihtiyacının kalbine ulaşır ve performansın estetiği ön plana çıkartarak, hızlandırılmış öğrenmeyi sağlar.

Aynı zamanda, Uzun Vadeli Oyuncu Gelişimi ilkelerini de izliyoruz, gençleri her gelişim aşamasında farklı şekillerde eğitiyoruz.

Aşağıdaki alanların hepsinde bütünsel eğitim sağlıyoruz;

  • Beceri Eğitimi
  • teknik
  • Golf Fitness
  • Zihinsel İklimlendirme
  • Kurs Stratejisi

Değerlendirdiğimiz diğer faktörler şunları içerir:

  • ekipman
  • Yaşam tarzı
  • Beslenme
  • Turnuva Hazırlığı
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Diploma

The Golf School of Excellence

Güney Afrika'nın tüm yıl boyunca mükemmel hava koşullarında golf oynayın ve çalışın. ... [+]

genel bakış

Golf Kolejine katılmayı hayal ediyor musun? Golf için bir tutkunuz varsa ve sevdiğiniz oyundan bir kariyer yapmak istiyorsanız, o zaman bu 3 yıllık kurs / golf yeterliliği sizin için.

Bir oyun kariyerine hazırlanmak için elit performans eğitimi alın.Golf alanında bir kariyer için sizi hazırlamak ve nitelendirmek için golf spesifik PGA konularını inceleyin.ABD'de 8 haftalık koçluk şansı da dahil olmak üzere pratik endüstri deneyimi kazanın.Amatör devrenizde rekabet edebilmeniz, ilimizi ve hatta ülkenizi temsil edebilmeniz için amatör statülerini çalışmalarınızda saklayın.Öğrenci bedenimizin yaklaşık% 25'i uluslararası öğrencilerdir.Koçluk Programı... [-]
Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku