The Private Hotel School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

ÖZEL OTEL OKUL hoş geldiniz

Misafirperverliği hayallerini gerçeğe nerede Stellenbosch, Güney Afrika'nın önde gelen şarap turizmi destinasyonu ve ülkenin mutfak başkenti şehrin güzel bir ortamda dayanarak, Özel Otel okuludur. ulusal öğretim uzmanları, uluslararası akredite derslerin onun yetenekli bir ekiple Private Hotel School, daha Güney Afrika'da otel okulların sonra aranan biridir ve misafirperverliği uyarıcı dünyasında bir kariyer beklentilerinizi gerçekleştirmek yardımcı olacaktır. Bizim müfredat otelcilik sektörünün sesi pratik eğitim ve bilgi birikimi ile yenilikçi ve öncü misafirperverliği talimat birleştirir. Bu bize bugünün rekabetçi küresel ekonomide başarılı olmak için gerekli uygulamalı eğitim, öğretim ve kültürel farkındalık becerileri ile yarının misafirperverliği endüstri liderleri sağlamamıza olanak tanır. Aynı zamanda biz de uluslararası iyi niyet ve dostluk teşvik hedefliyoruz. Bizim konukseverlik Okulda öğrencilerimizin Otelcilik ortamında excel için gerekli uzmanlık bilgisine yüksek düzeyde elde edilmesi, kıt mesleki becerileri için eğitilmiştir. Bizim nitelikleri AHA-IHMS tarafından akredite edilmiş ve öğrencilerimiz ABD'de bunların isteğe 3 yılını tamamlamak için izin verir edilir.

Bizi farklı kılan ve bizi başka bir ağırlama akademisi dışında belirliyor?

Özel yüksek öğretim kurumu olarak aşağıdaki Ağırlama çalışmaları sunmak için kayıtlı: 1- TNSA (2010 / HE007 / 005 Sicil No) Yükseköğretim ve Eğitim Bölümü ile kayıtlıdır:

  • Otelcilik Yüksek Sertifika,
  • Otelcilik ve An Gelişmiş Sertifika
  • Ağırlama Eğitim İleri Diploma.

2- Biz Otelcilik Eğitim Gelişmiş Diploma sunan tek Güney Afrika okulu vardır.

Biz Fedhasa (Güney Afrika Federe Hospitality Derneği), Eğitim, Eğitim ve Geliştirme (APPETD) ve Güney Afrika Şefler Birliği (SACA) Özel Sağlayıcıları Derneği gibi önde gelen Güney Afrikalı Dernekleri gurur üyesi 3- vardır.

4- Özel Otel Okulu uluslararası üne sahip ve saygın Amerikan Ağırlama Akademisi Uluslararası Otel Yönetimi Okulları (AHA-IHMS) tarafından akredite edilmiştir. IHMS okullar liderleri için misafirperverliği endüstrinin ihtiyacına yenilikçi tepki sağlamaya adamıştır.

5- Özel Otel Okulu ünlü uluslararası City & Guilds Grubu için kayıtlı ve onaylı merkezidir.

6- Biz uluslararası ayırt Stellenbosch Üniversitesi ile bir işbirliği anlaşması var.

7- Özel Otel Okulu'nun müdürü AHA-IHMS bir Danışma Kurulu Üyesi (Uluslararası Otelcilik Okulları) 'dir.

8- Biz ABD Ulusal Restoranlar Birliği (NRA) üyesi bulunmaktadır.

9- Biz Stellenbosch Turizm üyesi vardır.

10- TNSA Turizm ve Ağırlama Eğitimciler için Uluslararası Konsey EUROCHRIE Yönetim Kurulu, Avrupa ve Afrika için resmi federasyon üzerinde hizmet vermektedir.

Özel Otel Okulu'nda bir öğrenci olarak size Otelcilik sektöründe excel için gerekli uzmanlık bilgisine yüksek düzeyde kıt mesleki becerileri ve elde edecektir. Eğer misafirperverliği veya mutfak alanında bir kariyer ilgilenen varsa, bizim kampüs ziyaret etmek ve özel Hotel School farkını yaşamanız için sizin ve aileniz için kişisel bir davetiye iletmek istiyorum.

Konumlar

Stellenbosch

The Private Hotel School

Address
The Private Hotel School
33 Stellenbosch
Vlottenburg Road
Vlottenburg
7604

Stellenbosch, Batı Kap, Güney Afrika Cumhuriyeti
Telefon
+27 21 881 3792