Resmi açıklamayı okuyun

HUFS Ruhu: Küresel Çağın Feneri

Hankuk University Of Foreign Studies , 1954 yılında Kore'nin modernleşmesini ve dünya barışının sebebini geliştirecek yetenekli bireyler üretmek üzere kuruldu. Hakiki anlayış ve Kore halkı ve insanlık için derin bir sevgi üzerine kurulu olan HUFS girişimci ruhu, Kore'nin, Kore Savaşı'ndaki ulusal sıkıntıyı aşarak dünyada önemli bir yer edinmesine yardımcı olmuştur.

HUFS, devam etmekte olan gerçeği araştırarak ve yeni bir kültür yaratarak tüm insanlar için barış için çalışmaya devam edecektir. Bu öncelikli olarak Kore'deki yetenekli insanları dünyada ve dünyada Kore'de yetiştirmek üzerine bütün kaynaklarını yoğunlaştıracaktır.

Eğitim Felsefesi

Serbest demokrasi fikrinden esinlenen HUFS, öğrencilerin kişiliklerinin geliştirilmesini teşvik eder ve onları, Kore'nin ve dünyanın gelişimine katkıda bulunabilecek türden yetenekli insanlar yapmak için liderlik özelliklerini geliştirir.

Bu süreçte, "gerçeklik, barış ve yaratılış" kurucu ruhundan asla kaçınılmaz. HUFS, özel bir okul olarak bağımsızlığını kurmak için hareket ederken, hiçbir zaman bir kamu eğitim kurumu olarak niteliğini de kaybetmiyor.

Buna ek olarak, HUFS kendini diğer yüksek öğretim kurumlarından ayırmaya ve kendi okul adında tezahür ettiği gibi ayırdedici özelliklerini korumayı hedeflemektedir.

Kurucu Ruh

Gerçek: Hayatlarımıza ufukta işaret parmakarıncısı gibi davranan gerçekler Hayatlarımızı gerçeği araştırmaya adadık ve gerçeğin ışığı altında bütün akademik çalışmaların temelini güçlendireceğiz, kendimiz ve dünya hakkındaki bilgimizi ve tecrübelerimizi genişlettik.

Barış: Bireyler arasında, uluslar arasında, insanlık ve doğa arasında karşılıklı yararlı ilişkiler HUFS, diğer etnik gruplarla ve diğer ırkçı ideolojileri destekleyen, insan ırkının diyalog ve anlaşmasının yolunu açanlarla akademik ve kültürel alış veriş yapmaya adamıştır; böylece sonuçta insanlık huzur içinde birlikte yaşar ve gelişir.

Yaratılış: Dünyayı zenginleştirmek için Kore kültürünün teşvik edilmesi HUFS, ülkenin sevgisinden yola çıkarak kurulmuş ve Kore kültürünü açıklık döneminde dünyayı zenginleştirmek için teşvik eder ve küreselleşme için uygun yeni bir kültürün yaratılmasına zemin hazırlar.

Eğitim Felsefesi

HUFS, eğitim felsefesini okulun sloganı olan Hakikat, Barış ve Yaratıcılık ruhundan almaktadır. Öğrenciler, liberal demokrasinin ideallerini kucaklamaya ve ulusun ve dünyanın bir bütün olarak zenginleşmesine ve refahına katkıda bulunacak bir bireysellik ve liderlik duygusu geliştirmeye teşvik edilir.

HUFS Hedefleri

HUFS aydınlanmış vatandaşları küresel bir perspektifle yetiştiriyor ve gelecekte dünya kültürlerinin kaynaşmasına öncülük edecek yaratıcı profesyoneller. Öğrenciler, bilginin sağlam bir temelini oluşturmak için, beşeri bilimleri kapsayan liberal sanatlar ile sosyal ve doğa bilimlerinde eğitim görürler.

Ayrıca, öğrenciler HUFS'de bir veya daha fazla yabancı dilde eğitilmiş, önemli bir özellik ve önceliğe sahiptir. Dil eğitimi, dünyanın gerçek vatandaşlarını beslemek için dünyanın farklı yerlerinde bölgesel jeopolitik, ekonomi, toplum ve kültür araştırmasıyla birlikte sunulmaktadır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Yaz kursları

Hankuk University Of Foreign Studies

Koreli Uluslararası Yaz Konuşma ... [+]

** 2018 ISS Programı: 19 Temmuz - 17 Ağustos

Koreli Uluslararası Yaz Konuşma

Uluslararası öğrenciler, Kore dili yeterliklerini ISS dil sınıfları vasıtasıyla artırabilirler ve yerli Koreli öğrenciler, tüm derslerin İngilizce olarak öğretildiği uluslararası bir ortamda eğitim alarak, İngilizce dil yeterlik düzeylerini geliştirme fırsatı bulmaktadır.ISS, öğrencilere dikkatli bir şekilde planlanmış bir müfredat sunmaktadır ve kurslar, birçoğu prestijli yabancı üniversitelerden yaz dönemi için öğretmek üzere çağrılan Koreli Araştırmalar alanındaki en tanınmış akademisyenler tarafından öğretilmektedir. Fakülte ve öğrenciler birlikte, Kore toplumunun derinlemesine anlaşılmasına elverişli, kozmopolit bir atmosfer yaratıyorlar.... [-]

Kore Cumhuriyeti Seoul
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 - 5 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
107 Imun-ro, Dongdaemun-gu, Seoul, Korea
02450 Seoul, Seoul, Kore Cumhuriyeti
Address
Global Campus 81, Oedae-ro, Mohyeon-eup, Cheoin-gu, Yongin-si,
17035 Gwangju-si, Gyeonggi-do, Kore Cumhuriyeti