Resmi açıklamayı okuyun

tarih

Gürcistan havacılık sektöründe büyük gelenekleri vardır. Güçlü havacılık bir önkoşul ülkenin gücü ve gelişme. Tam bu durum 1992 yılında havacılık eğitim-bilim enstitüsü kurulması için temel nedeni oldu. Bu enstitü bünyesinde geliştirilen Gürcistan Teknik Üniversitesi.

2005 yılında, hükümet kararına dayanarak, havacılık enstitüsü Gürcistan Teknik Üniversitesi ayrılarak eğitim ve Gürcistan bilimler bakanlığından akreditasyon aldı. Bu bağımsız oldu Gürcistan Havacılık Üniversitesi. Bu yıllarda, bizim üniversite pilotlar ve havacılık uzmanları çok eğitim vermiştir. Çoğu sivil ve askeri havacılık sektörlerinde istihdam edilmektedir.

Günümüzde, üniversite güçlü maddi-teknik tabanı, konforlu eğitim laboratuarları, Telavi Havaalanı, iyi uçuş eğitimi için tam donanımlı, uçaklar Cessna 152, Piper Seneca, A-22, An-28, Boeing 737-200 ve FNPT II MCC uçuş simülatörü vardır EASA standartlarına uygun olan.

Gürcistan Havacılık Üniversitesi AKTİF Erasmus Mundus projesi kapsamında ortak kuruluşudur. Bu projeye göre Üniversitesi öğrencileri Avrupa ülkelerinin Üniversiteleri ile değişim programlarına katılabilir. yabancı ülkelerden gelen öğrenciler de burada çalışmaya geliyor. Bu mezunlar başarıyla çeşitli şirketlerde çalışmak ve çoğu lider pozisyonlarda çalışmak olduğunu, çok önemlidir. Onlar havaalanı, hava şirketleri, askeri kuvvetler ve diğer birçok yapılarda çalışmaktadır.

Üniversite personeli ve profesör yaşanmıştır. Bizim üniversite hakkı her seviyeden tren havacılık uzmanı tanıdığı eğitim ve Gürcistan bilim bakanlığından akreditasyon var olduğunu, tam onların katkısı:

Uçağın Uçuş Sömürü (Ticari Pilot) Uçağın teknik sömürü uçak aviyonik ve elektrik sistemleri Teknik sömürü Hava Taşımacılığı Yönetimi vb

GÖREV BEYANI

Gürcistan Havacılık Üniversitesi Bologna sürecinin temel ilkelerini kabul ve Gürcistan yüksek öğrenim mevzuatına göre faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Üniversite uygun eğitim ve ulusal çıkarlar ile ilgili eğitim standartlarını sağlamak için sorumluluk kabul etmez. Bu standartlara dayanarak, Gürcistan Havacılık Üniversitesi'nin misyonu toplum ve ülkelerin kalkınma talebi üzerine odaklı olacak yüksek öğretim alanında, çağdaş eğitim ve bilimsel araştırma faaliyetlerini sağlamaktır. Uçuş sömürü, mühendislik ve işletme: Etkinlikler çeşitli yönlere havacılık alanında kalifiye eleman hazırlanmasında ifade edilecektir.

Üniversite temel amacı yüksek öğrenim faaliyetleri ve bilimsel araştırmalar yapmaktır. Üniversite akademik yüksek öğretimde eğitim programlarının her kademesinde yürütmektedir.

Üniversitenin görev ve amaçları geliştirmek ve teklif toplum sağlar Yükseköğretim, böyle bir süreç şudur:

her şekilde kişinin potansiyelinin gerçekleştirilmesi. Evrensel idealleri tanıyan demokratik değerlere saygı ve insan hakları ve özgürlük koruma sağlayan, işgücü piyasası için yeterli olacaktır yüksek nitelikli ve rekabetçi personelin eğitimi. profesör ve öğretmenler için akademik özgürlük, bilimsel araştırmalar için uygun koşulları sağlamak ve yeterlilik yükselen destekleyici. uluslararası işbirliği için strateji işlenmesi, öğrenciler, öğretim üyeleri ve öğretmenler için değişim programları yürütmek üzere.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Gürcü

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Georgian Aviation University

Gürcistan Havacılık Üniversitesi, Ekim 2017'den itibaren aşağıdaki mesleki programlar üzerine eğitim sürecini başlatıyor: "Uçağın Uçuş Sömürü (Helikopterin ticari pilotu) ... [+]

Gürcistan Havacılık Üniversitesi, Ekim 2017'den itibaren aşağıdaki mesleki programlar üzerine eğitim sürecini başlatıyor: "Uçağın Uçuş Sömürü (Helikopterin ticari pilotu)"; "Uçak Bakım (B1.1)" ve "Uçak Bakım (B.2)

Bahsedilen mesleki eğitim programlarının uygulanması, Gürcistan Havacılık Üniversitesi, Endüstri-Yönlendirilmiş Beceriler ve İşgücü Geliştirme (ISWD) adı verilen Millennium Challenge Account - Gürcistan (MCA) ve Millennium Challenge Corporation (MCC) projesinin birinciliği kazandıktan sonra mümkün oldu. Proje uygulaması çerçevesinde, Avrupa Havacılık Güvenliği Ajansı (EASA) standartlarına ve gereksinimlerine göre mesleki eğitim programları ve eğitim materyali-teknik taban geliştirildi.... [-]

Gürcistan Tiflis
Ağustos 2020
Ingilizce
Kampüs
İngilizce Devamını oku