Georgian Institute Of Public Affairs

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Halkla İlişkiler Gürcistan Enstitüsü (GIPA) 1994 yılında kuruldu. Enstitünün dört ayrı okullar Sosyal Bilimler doktora programının yanında Public Affairs, Yerel Yönetişim, Gazetecilik, Uluslararası İlişkiler ve Hukuk alanlarında lisans ve yüksek lisans programları yanı sıra eğitim kursları sunuyoruz.

liberal demokrasi, konuşma ve yenilik özgürlük ilkeleri üzerine kurulmuştur öğretim müfredatı, öğrencilerin araştırma ve interaktif öğretim entegrasyonu sayesinde teorik bilgilerin yanı sıra pratik becerilerini sunuyoruz. GIPA Gürcistan Kamu Yönetimi, Hukuk, Siyaset ve Gazetecilik en iyi uygulamaların geliştirilmesi için ulusal bir merkezdir.

Kurulduğu başından itibaren, GIPA interaktif eğitim yoluyla, eyalet Gürcistan'da belediye ve yerel düzeylerde yanı sıra bağımsız ve yaşayabilir bir ortam etkili yönetişimin geliştirilmesi için katkıda iş dünyası, medya, sivil toplum ve kamu hizmetlerinden bir araya başarılı liderlerini getirdi programları, araştırma ve eğitim.

Dışında lisansüstü derecesi ve sertifikalı eğitim programları, GIPA birçok başarılı araştırma ve eğitim projelerini yürütmektedir ve ilk İngilizce dil ve öğrenci tarafından işletilen radyo GIPA yönetir.

GIPA dört okul ve iki bölüm vardır:

  • Hükümet Okulu
  • Gazetecilik ve Medya Yönetimi Kafkasya Okulu
  • Hukuk ve Siyaset Okulu
  • Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
  • Araştırma Bölümü
  • Gürcü Kırsal Kalkınma Bölümü

Misyon

Halkla İlişkiler Gürcistan Enstitüsü (GIPA) Gürcistan'da en yüksek akademik ve mesleki standartların oluşturulması misyonunu görür. Üniversite demokratik değerlerin güçlendirilmesi ve böylece Avrupa entegrasyonu yolunda ileri Gürcistan iterek ülkede mesleki etik kurulmasına katkıda bulunacak yüksek ve mesleki eğitim düzeyini yanı sıra akademik araştırma sağlamayı amaçlamaktadır. Bu istekler hangi GIPA programlarının kendi eğitim ve diğer türleri, tecrübe, gelenek ve yenilikçi girişimlerin onun birden yıllar yürütmektedir çalışma alanları kökleri alabilir. Bunlar GIPA en ayırt edici özelliklerinden bazılarıdır.

varoluş 20 yıl boyunca, üniversite büyük ölçüde interaktif eğitim programları, araştırma ve eğitimlerle ülkede sivil toplumun gelişmesine katkıda bulunmuştur.

Bizim eğitim ve sertifika programları tam bugünkü Gürcistan sosyal ve politik hayatın farklı yönleriyle karşı karşıya sorunlara cevap. Üniversitede oluşturulan Araştırma ve yayın imkanları toplumun en dokunaklı konularda tartışmalar, uzman görüşü iletişim kamu görüşmeler ve olması için yeterli bir platform sağlar.

GIPA geçerli:

ilerleme, yeni başarılara ve yeniliklere savunucusu - O sürekli yaklaşımlar ve eğilimler ülkede izlenen outpaces niçin acımasız ilerleme ve yenilikler için çaba onun tarafından öne çıkıyor.

Batı eğitim, kültür ve değerlerin bir merkez - Bu bilgi ve becerileri yeterli seti donatmayı, öğretim sürecinin en kaliteli sağlamak, eleştirel düşünme becerilerini yetiştirilmesi içerir batı eğitim, kültür ve değerleri teşvik önemli bir rol oynar o usulüne günümüz işgücü piyasasının taleplerini yansıtır.

devlet kalkınma sürecinde önemli bir müttefiki - a) değerli uzmanlık ve yetkinlik tutan ve kamuoyunu şekillendirmede önemli bir rol oynar. Bu nedenle, üniversite ile işbirliği hükümetin yanı sıra sivil sektör için faydalıdır. B) Üniversite mezunları önde gelen pozisyonlarda iş bulmak ve ilerici fikirlerin oluşmasına katkıda ülkedeki yaklaşımlar ve eğilimler.

Konumlar

Tiflis

Georgian Institute of Public Affairs

Address
7B, Ietim Gurji str.
0105 Tiflis, Tiflis, Gürcistan
Telefon
+995 322 49 75 00