Culinary Institute Kul IN

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Okul açıklaması

Gastronomi, geniş bir meslek yelpazesi sunar ve çalışmalarını mutfak sanatlarına yönlendirmek isteyen ya da mevcut bilgi birikimini, istisnai mentorlarla birlikte, zengin bir iş deneyimi ve teorik bilgi birikimiyle geliştirmek isteyen tüm öğrenciler Kul IN . Kul IN , öğrencilere çok çeşitli mutfak bilgisi, gıda endüstrisi ve gastronomi vermeyi amaçlamaktadır. Öğrencilerimizin kaliteli bir restoranda çalışmak için gerekli tüm becerileri kazandıklarından emin olmak için, eğitim geçmişlerinden bağımsız olarak tüm öğrencilerin geçmesi gereken önemli temelleri ele alarak başlıyoruz. Bu programın bir parçası olarak, öğrenciler termal ve mekanik gıda işlemeyi, kaliteli içerikleri tanıma, baharatları baharatlarla birleştirmeyi, kaliteli restoran menüleri oluşturmayı, yemekler düzenlemeyi ve servis etmeyi, profesyonel pişirme standartlarını, gıda depolarını, yiyecek kısımlarını ve gastronomi tarihini öğrenirler.

Vizyon

Kul IN 'in amacı; yaratıcılık, araştırma ve modern mutfak ve mutfak teknolojilerinin teşviki odaklı bir eğitim merkezi geliştirmektir. Profesyonel aşçılar, şekerlemeler ve diğer gastronomi dallarındaki uzmanların eğitimi sayesinde. Şeflerin, restoran sahiplerinin, yöneticilerin ve mutfak ortamlarının bilgilerini eğitmek ve yenilemek ve yiyecek, içecek ve tatlı dünyasında neyin yeni olduğunu öğrenmek için eşsiz bir yer olan bir Enstitü inşa ediyoruz.

Uluslararası Sertifikalar

Öğrencilerimize İtalyan gastronomi ve mutfağı okurken tam bir deneyim sunmak için, dünyaca ünlü mutfak okulu ALMA, La Scuola Internazionale di Cucina Italiana ile ortak programlar oluşturduk.
Culinary Institute Kul IN ve ALMA La Scuola Internazionale di Cucina Italiana iki ortak programı başarıyla geliştirdi: “İtalyan Mutfağının Profesyonel Aşçısı” ve “İtalyan Tatlılarının Profesyonel Pastacılık Şefi.” Kısmen Sisak'ta ve kısmen yer alan yoğun ve dinamik çalışmalar ile İtalya'nın Colorno kentinde, öğrenciler çok değerli bir uluslararası deneyim kazanma ve bu dünyaca ünlü mutfağı şekillendiren kültüre gerçekten dalma şansına sahipler. Mesleki eğitim, saha gezileri ve uygulamalarına ek olarak, öğrencilere seçkin restoranlarda ve pastanelerde çalışma tecrübesi kazanacakları birkaç ay süren staj da verilecek. Ağ kurma olanakları sınırsız ve potansiyel işlere açılan kapılardır, çünkü öğrenciler kendilerini gelişmiş gastronominin gerçek dünyasında yetenekli aşçılar olarak kanıtlarlar.

Konumlar

Sisak

Address
KULIN
Capraska ulica 12

44010 Sisak, Sisak-Moslavina Bölgesi, Hırvatistan

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin