CEPT | Summer Winter School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hedefler

Bu programlar normal dönemlerden yapı, yaklaşım ve içerik bakımından farklılık göstermektedir. SWS'nin ruhunu yakalayan anahtar kelimeler bir deney, çeşitlilik ve yeniliktir. Gelişmekte olan alanları keşfediyor, yeni fikirleri ve yöntemleri test etmek, yerinde deneyimi kolaylaştırmak, kritik siteleri ve durumları anlamaya yardımcı olmak ve yaparak öğrenecekleri fırsatlar yaratmak için alan sağlıyorlar. SWS'deki dersler yoğun ve iki ila dört hafta arasındaki kısa süreler içindir.

Oryantasyon

SWS'nin ayırt edici özelliği zenginleştirici çeşittir. Onlar, derslere başvurmak için diğer kolejlerden öğrencileri davet ederek çok çeşitli konuları ve konuları kapsayan ve farklı bir öğrenme grubu yaratan kurslar sunarak bunu başarırlar. Entelektüel çevre, potansiyel profesyonelleri, akademisyenleri, sanatçıları ve ülkeden ve yurtdışından gelen uzmanları eğitmek için getirerek de zenginleştirilmiştir. Dışarıdan daha fazla insan kaynağı çekmek ve uygun hale getirmek için SWS, CEPT öğretim üyelerini onlarla kurslar düzenlemeye teşvik etmektedir. Bu gibi durumlarda, üniversite öğretim kadrosu kursları idare etmede önemli bir role sahiptir.

Dersler

Öğretim üyeleri, öğrencilerin derslerin doğasını ve yönünü anlamalarına yardımcı olur ve iyi bilgilendirilmiş seçimler yapmalarını sağlar. Bunu başarmak için, amaçları, öğretim veya çalışma biçimini ve derslerin öğrenme çıktılarını açıkça belirtirler. Önceki SWS'de öğrenciler atölye oturumları, kurulum odaklı ve seyahat gerektiren aktiviteleri tercih ettiler; ve belirli becerilerin kazanılmasını sağlayan fırsatlar. Gelecek yıllarda, bu palet, entelektüel olarak teşvik edecek, çoklu-duyusal öğrenmeyi içerecek, özel süreçlere odaklanacak ve beceri kazandıracak daha fazla kurs sunarak genişletilecektir.

SWS, öğrenmenin ufkunu genişletmek, büyük bir hevesli ve yetenekli öğrenciler, uygulayıcılar ve akademisyenler ile etkileşim kurmak ve CEPT akademik girişimlerini sergilemek için eşsiz fırsatlar sunmaktadır. Çeşitli geçmişlere sahip öğrencilere açık olan kurslar, dinamik ve zengin çok kültürlü öğrenim ortamları haline gelir. Gelecek yıllarda, programlar daha fazla cadde keşfedecek ve güçlenecek.

Konumlar

Ahmedabad

Address
Kasturba Lalabhai Campus, University Road, Vasant Vihar, Navrangpura
Ahmedabad, Gujarat, Hindistan

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: