Cochin International Language Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Cochin Uluslararası Language Academy (CILA) İngiliz Dili Eğitimi ve Öğretmen Eğitimi için uluslararası bir kurumdur. Biz Batı Avrupa, Orta / Doğu Avrupa, Asya, Latin Amerika, Orta Doğu / Kuzey Afrika ve Sahra Altı Afrika gibi bölgeler konuşan Dışı İngilizce Dil öğretmenleri için uluslararası fırsatlar yaratmak. Biz de çalışma ya da özellikle İngilizce konuşulan bir ülkede yurtdışında çalışmak isteyen öğrencilere İngilizce Dil eğitimi vermek.

COCHIN ULUSLARARASI DİL AKADEMİSİ (CILA) aittir ve JS EĞİTİM ÇÖZÜMLERİ ÖZEL SINIRLI, Şirketler Yasası 1956 altında kayıtlı ve anonim bir şirket tarafından yönetilmektedir. CILA Cochin Uluslararası Havaalanı'na yakın, Angamaly yer almaktadır. Sadece 2 dakika Angamaly tren istasyonu sürücüdür.

Okul İngilizce öğretiminde deneyimi birden yıl İngiltere ve Kanada'dan anadili İngilizce tarafından yönetilmektedir. Biz Trinity Cert olarak derslerin çeşitliliği sağlar. İngilizce Öğretmenleri için TESOL diğer diller, Çocuklar için İngilizce Konuşulan Yetişkinler için İngilizce Konuşulan yurtdışında İş İngilizcesi çalışmak veya öğrenim görmek isteyenler, IELTS ve hatta 1'e 1 Skype oturumları konuşanlara nitelikli İngilizce öğretmeni olmak.

Öğretmenlerimiz de nitelikli ve çağdaş yöntemlerle İngilizce öğretmek için eğitilmiş. Öğrenciler merkezimizde İngilizce öğrenmeye keyfini çıkarın. Öğretmenlerimizin İki eski IELTS sınav ve İngiltere, Kanada gibi ve Ortadoğu dünyanın çeşitli ülkelerinde çalıştım. Yani öğrenme% 100 doğru olduğundan emin olabilirsiniz. Yani, CILA İngiliz Dili öğrenmek ve öğretmek için ilk seçenek haline gelir.

Konumlar

Programlar

Görüntülemek için Şu an programlar

Yukarıda ayrıntılı arama Lütfen, aşağıda popüler kategorileri check out veya bir anahtar kelime arama yapmak.


... or simply by choosing your degree: