KBuffer

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Chennai, Hindistan 1986 yılında kurulan Sayın GM Sundaram'ın ait 'KBuffer Çevrimiçi' Yayıncılık, Baskı ve Multimedya alanlarında çeşitli müşterilerine hizmet vermektedir. Onlar da Madurai bir şube o şehirde birçok yayıncıların ihtiyaçlarına hitap etmek zorunda kaldı.

Yarışmayı, Sayın GM Sundaram Eğitim, Yayıncılık ve Multimedya alanlarında zengin bir tecrübeye sahiptir. 2003 yılında, Süper Grafik markası adı altında çeşitli kurslar teşvik başladı KBuffer. derslerin listesi şunlardır:

Teknik Yazı E-ÖĞRENME E-YAYINCILIK YAZILIM TEST (Hewlett Packard veya HP tarafından onaylanmıştır) MULTİMEDYA ve çok daha fazlası.

2005 yılında, insanların e-Öğrenme metodolojisi kullanılarak birçok şey öğrenebilirsiniz Sanal Sınıf yeni konseptini tanıttı. Şimdi onlar da yurtdışında farklı Hindistan'ın parça ve çeşitli kurslar yapıyor öğrencimiz var. KBuffer Ayrıca Chennai kentinde birçok kolej Özel Profesyonel Kursları yürütmektedir.

Sayın Sundaram Gandhi Nagar, Adyar ilk merkezi için Aptech-Arena Multimedya Merkezi Başkanı olarak görev yapmıştı.

O Sri Jagan Yazıcılar adına bir yazıcı olarak başladı. Kendi yayınları, aylık dergiler yayımlamaya oldu Niraimathi Yayınları, koşuyordu.

O da Chennai büyük bir yayınevinin Genel Müdür olarak görev yapmıştı. Sayın Sundaram Chennai Masaüstü Yayıncılık öncülerinden biridir.

Konumlar

Chennai

Address
16 Saint Mary's Road, Mandaveli
600028 Chennai, Tamil Nadu, Hindistan

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: