NMAT by GMAC

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Güney Afrika'da verilen sınavlara kayıt olmak için lütfen tıklayın

Filipinler’de verilen sınavlara kaydolmak için lütfen tıklayın

Nijerya'da verilen sınavlara kaydolmak için lütfen tıklayın

Mezun Yönetim Kabul Kurulu (GMAC), dünya çapında önde gelen lisansüstü işletme okullarından oluşan küresel kar amacı gütmeyen bir organizasyondur.

GMAC, işletme ve yönetimin dünyadaki insanların ekonomik ve sosyal refahı için kritik olduğuna inanmaktadır. Lisansüstü yönetim eğitimini ve bunun birey ve topluma olan değerini savunuyoruz. GMAC, NMAT by GMAC ™ sınavlarının GMAT® ve NMAT by GMAC sahibi ve yöneticisidir.

GMAC, aday havuzunu büyütmek ve çeşitlendirmek için erişimi arttırmaya çalışıyor; küresel yönetim eğitim ihtiyaçlarını karşılamak için değerlendirmeler geliştirmek; ve değeri, ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve sektör bilgimizle okullara yaymak.

GMAC, dünyadaki öğrenciler, profesyoneller ve lisansüstü yönetim programları için kapılar açmak üzere tasarlanmış çok çeşitli ürün, hizmet ve programlarla yönetim okullarının ve mevcut ve gelecekteki öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılar. GMAC ayrıca kaliteli lisans yönetimi eğitimi hakkında araştırma ve bilgi konusunda lider kaynak olarak da hizmet vermektedir.

121167_headway-537308-unsplash.jpg

NMAT by GMAC neden NMAT by GMAC ™ ile NMAT by GMAC

1. Gelişmekte olan pazarlarda önde gelen işletme okulları tarafından kabul edilmiştir.

NMAT by GMAC ™ sınavı Hindistan, Güney Afrika, Nijerya ve Filipinler de dahil olmak üzere gelişmekte olan piyasalardaki bazı önde gelen işletme programlarına kabul edilmek için kullanılmaktadır. GMAT® sınavının yapıcıları tarafından getirilen NMAT by GMAC sınavı, yönetim programlarında akademik başarı için gereken becerileri ölçer.

NMAT by GMAC sınavı size elinizden gelenin en iyisini yapma konusunda güven vermek için tasarlanmıştır. Sınav, Aday dostudur, Bölüm sırasını seçmenize izin verir ve hiçbir olumsuz işaret yoktur. Önemlisi, Test Hazırlama materyali, NMAT by GMAC sınavı ile ölçülen soru formatı ve içeriğe alışmanıza yardımcı olur. Unutmayın - hazırlık, güven ve performansı artırır.

2. GMAT sınavı yapanların yüksek kaliteli değerlendirmeleri

NMAT by GMAC yapılan NMAT by GMAC sınavı, 20 yıl önce Hindistan'da ilk tanıtılmasından bu yana kalitenin bir simgesi haline geldi; test katılımcılarının lisansüstü yönetim eğitimine ve seçtikleri kariyere okulların en iyi yeteneklere erişmesini sağlar.

3. Kolaylık sağlamak ve güven oluşturmak için tasarlanmıştır

Herhangi bir test için ortaya çıkarken, sinirler her zaman test gününde ne kadar iyi performans gösterdiğinize katkıda bulunur. NMAT by GMAC sınavını tasarlarken, bu sinirleri hafifletmenin yollarını araştırarak güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

NMAT by GMAC sınavı size elinizden gelenin en iyisini yapma konusunda güven vermek için tasarlanmıştır:

  1. Testi birkaç kez alarak: Belirli bir test yılında NMAT by GMAC üç kez alabilirsiniz. Bu, elinizden gelenin en iyisini yapmak için tek bir fırsattan daha fazlasına sahip olduğunuz güvenini verir.
  2. Bölüm sırasını seçin: NMAT by GMAC sınavı, testteki bölümlerin her birine yanıt vereceğiniz sırayı seçmenizi sağlar. Bu, güçlü yanlarına oynamanıza izin veriyor.
  3. Olumsuz işaret yok: Bazen testte doğru cevap olduğundan emin değilsiniz ve zamanınız bitiyor. Yanlış cevap için bir ceza korkusu olmadan bilinçli bir tahminde bulunabilirsiniz. Olumsuz markalama sistemi, küresel uygulamalarla uyumludur.
  4. Resmi Uygulama materyalinin mevcudiyeti: Elinizden gelenin en iyisini yapabilmek için teste hazırlanmak önemlidir. Hazırlık yardımı, soruların formatlarını ve NMAT by GMAC sınavı ile ölçülen içeriği NMAT by GMAC . NMAT'a, geçmişte uygulanan gerçek NMAT sınavlarından alınan soruları olan NMAT by GMAC ™ Resmi uygulama materyalleriyle erişebilirsiniz.
  5. Becerilerinizi geliştirmek için pratik yapın: NMAT by GMAC resmi uygulama materyalleri, sorgulamanın türleri ve tarzına maruz kalma ve aşinalık sağlamak için tasarlanmıştır. Hazırlık güven ve performansı artırır.

NMAT by GMAC sınavı rahatınız için tasarlanmıştır:

  1. Test Penceresi: Test penceresi boyunca tercih ettiğiniz tarihi seçebilirsiniz.
  2. Kendiliğinden programlama: Her bir test merkezinde koltukların müsaitliğine bağlı olarak test randevu tarihinizi, saatinizi ve yerinizi gerçek zamanlı olarak seçebilirsiniz.
  3. NMAT by GMAC ™ sınavına cep telefonunuzdan kayıt olun: İstediğiniz zaman ve her yerde kayıt olmanızı sağlar.
  4. Sonuçları inceledikten sonra işletme okullarına başvurma: Puanınızı, okulun son başvuru tarihine tabi olarak, sonucunuzu inceledikten sonra kabul eden B Okuluna gönderebilirsiniz.

Konumlar

Sektör 12

Address
122002 Sektör 12, Haryana, Hindistan

Cape Town

Address
Cape Town, Batı Kap, Güney Afrika Cumhuriyeti

Makati

Address
Makati, Metro Manila, Filipinler Cumhuriyeti

Abuja

Address
Abuja, Federal Başkent Bölgesi, Nijerya