Anibrain School Of Media Design

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Medya Tasarım Anibrain School, biz imkansız hatırlatmak ve Dijital Çağda yol için eğitilmiş büyücüler oluşturun.

SANAYİ UZMAN ÖĞRENİN: ABD!

Bizim yetenekli eğitmenler ve öğretim sektöründe en iyi uygulamaları onları ideal öğretmek ve bilgi vermek için uygun yapma ile birlikte masaya iş deneyimi yıl getir.

Harry Potter, Resident Evil, Death Race ve Tuz olmak üzere 65 üzerinde Hollywood filmleri kredi ile. Anibrain VFX Hollywood film sektörüne Görsel Efekt Hindistan'ın önde gelen sağlayıcılarından biridir.

estd. 2006 yılında

Jesh Krishna Murthy tarafından 2006 yılında kurulan, Anibrain Film, TV, Apps, Mobile ve Web dahil olmak üzere dijital içerik oluşturma küresel bir lider ismi haline gelmiştir. Müşterilerimiz kim dijital dünyanın kimin dahil ve bu deneyim ve beceri dijital eğitime getirmek arena.Our benzersiz ders eşya ve pedagoji dahil mesleklerde küresel düzeyde rekabet edebilir sanayi hazır yeni medya profesyonelleri oluşturmamız için bize sağlar VFX, Animasyon, Oyun, Mobil uygulamalar, Dijital Piksel manipülasyon, Web, Etkileşim medya, video Teknolojisi, Görsel Tasarım vs

NEDEN BİZİ

Ilgi Animasyon olsun, film, ya da araçlar için Görsel Efekt Dijital Pazarlama alanında kariyer muhteşem Yeni Apps, Oyunlar, Videolar oluşturmak veya başlatmak için, sizin ihtiyaçlarınıza uygun şekilde kullanılabilir geniş bir kurs yelpazesi var, ve bir atılmak yardımcı muhteşem kariyeri. Anibrain en sihirbazlık kabul ve takdir edilmiş yerlerde Ghost Rider, Silent Hill, Chronicles, Kediler ve Köpekler John Woo'nun Red Cliff ve Resident Evil Hollywood'un Films uzun bir listede sadece bazı isimler.

Konumlar

Pune

Anibrain School Of Media Design

Address
Anibrain School of Media Design,
2nd floor, Sapphire Plaza,
Near Axis Bank, Sakorenagar,
Vimannagar

411014 Pune, Maharashtra, Hindistan
Telefon
+91 20 3056 0344