Resmi açıklamayı okuyun

Martinair Uçuş Akademisi hoş geldiniz

Martinair Uçuş Akademisi 40 yıl önce yapılmıştır ve AIR FRANCE / KLM Grubu parçasıdır. akademi Hollandalı meydandan tüm pratik uçuş eğitimi çalışır Hollanda'da eski olanıdır. Bu nedenle Lelystad Airport onun ana üs sahip modern ve genç filosu kullanın.

Bu yoğun entegre eğitim programı yaklaşık 24 ay sürer ve yılda 3 kez başlar. teori Bilgisayar Tabanlı Eğitim sistemi kullanılarak verilir ve tamamen pratik uçan dersler ile entegre edilmiştir. Bu teori, burada durum pratikte direkt olarak uygulanabilir, pratik arasındaki dersleri, münavebeli olduğu anlamına gelir.

Aylık Uçuş akademisinde bir oryantasyon günü var, burada size gereken ve keşfetmek ve Martinair Uçuş Akademisi anlamak için tüm bilgi alabilirsiniz. Seçim her zaman başlayabilir ve yaklaşık 3 hafta içinde tamamlanabilir.

Martinair Uçuş Akademisi, iki diğer şirketler, Trener Kft ve FSC ile ittifak duyurmaktan gurur duyar. oluşturulan yeni şirket CEFA, Orta Avrupa Uçuş Akademisi denir.

kapsamlı değerlendirme Orta Avrupa Uçuş Akademisi benzersiz Mentored Pilot Eğitim Programı için bir ortak olarak Wizz Air tarafından seçildikten sonra.

Neden Martinair Uçuş Akademisi?

Martinair102

Senin okul size sunduğu eğitim yolu ile rahat hissetmek önemlidir.

Martinair Flight Academy için seçim en önemli nedenlerinden biri de küçük ölçekli olduğunu. 36 öğrenci maksimum her yıl ATPL eğitime başlamak ve sınıflar 12 öğrenci bir dizi aşmamaktadır. Bu bireysel merkezi olduğu bir çok kişisel bir yaklaşımla sonuçlanır.

Zemin okul eğitimi sadece dört hafta sonra Martinair Uçuş Akademisi gerçek uçuş başlar at. Sizin ilk solo uçuşu uçuş eğitimi başladıktan sonra yaklaşık iki ay gerçekleşir. Bu teori ilk yılda uygulamalı uçuş eğitimi ile birlikte anlamına gelir. Genç ve modern filosuyla ikinci yıl gerçek uçan vurgulanmıştır.

İlk yıl, tüm ATPL teorisi uçuş eğitimi kendilerini vermek ve kolayca teori ve pratik arasında bir bağlantı yapmak mümkün olabilir düzenli tüm yuvarlak teori öğretmenler tarafından desteklenen CBT (Computer Based Training) kullanarak tedavi edilecektir.

Bu yıl ayrıca ilk lisans, Hususi Pilot Lisansı elde edecektir. Bu arada deneyim çok kazanmak, böylece bir öğrenciyle ATPL navigasyon için saat gerekli sayıda uçmasını sağlar. Birlikte mevcut saat çift sayıda var çünkü Ayrıca, daha uzak yabancı hava alanları uçuş gerçekleştirebilecek.

diğer bazı uçuşlar okulların aksine, Martinair Uçuş Akademisi tam uçuş eğitimi bu Lelystad Airport bizim durumumuzda, tek bir yerde yapılır olacaktır.

Gelecek görünüşü

Martinair103

MFA da AIR FRANCE / KLM Grubu parçasıdır de böylece Martinair Uçuş Akademisi, KLM aittir Martinair Holland NV Martinair Holland NV tam iştirakidir. Bu tür KLM, Transavia ve Martinair olarak bu grup içinde şirketler, pilotları gerekirse kendi uçuş okulları işe anlamına gelir. Somut olarak, bu KLM Uçuş Akademisi Transavia ve Martinair Holland için "tercih edilen tedarikçi" olan KLM ve Martinair Uçuş Akademisi sağladığı anlamına gelir. KLM Uçuş Akademisi KLM yeterli pilotlar temin edemiyorsanız, Martinair Uçuş Akademisi öğrenci pilotlar kabul edilecektir.

Öğrencilerimiz Avrupa içindeki ve dışındaki farklı havayolları ile uçmak. Bu havayolları arasında ulusal ve bayrak taşıyıcılar, bölgesel taşıyıcılar ve iş operatörleri bulacaksınız. hala bir iş için bekleyen öğrenciler, sözde tekrarlayan eğitimle Martinair Flight Academy tarafından standart yapılacaktır. Bu aylık eğitimler ticari havacılık (MD-11, B767, B747) liderlik pozisyonlarına kendi izlerini kazandık havayolu kaptanları, bir ekip tarafından sağlanmaktadır.

Program dili:
  • Ingilizce
  • Flemenkçe

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Martinair Flight Academy

Entegre eğitim kursu ile Ticari Pilot Lisansı, Çoklu motoru, Enstrüman değerlendirme ve dondurulmuş ATPL elde edecektir. ... [+]

kısaca ATPL ve CPL arasındaki fark:

CPL - Ticari Pilot Lisansı

ATPL - Havayolu Nakliye Pilot Lisansı / tecrübe 1500 saat

Entegre kurs 24 ay içinde lisans (derecelendirme) almak için bir fırsat sunmaktadır. Zemin okulları sınıflarında verilecektir, fakat internet üzerinden uzaktan eğitim ATPL teorisi için kullanılacaktır. eğitim modülleri ayrılmıştır ve bazı modüllerde eğitim örneğin iş / yalnız uçuşlar için bir adayın diğer faaliyetler ile kombine edilebilir.

Özellikler:

Entegre kursuna katılmak için, lise diploması veya konular matematik, fizik ve ingilizce ile eşdeğer tutmak gerekir. Tabii kendisi teor... [-]
Hollanda Lelystad
Eylül 2019
Ingilizce,Flemenkçe
Tam zamanlı
23 - 24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Martinair Flight Academy

uçuş öğretmeni için eğitim (Uçuş Öğretim = FI) yanı sıra enstrüman uçan eğitmen için eğitim (Aletli Öğretim = IRI ve Multi Engine Öğretim = MEI) özel eğitimlerdir. ... [+]

uçuş öğretmeni için eğitim (Uçuş Öğretim = FI) yanı sıra enstrüman uçan eğitmen için eğitim (Aletli Öğretim = IRI ve Multi Engine Öğretim = MEI) özel eğitimlerdir.

FI - Uçuş Öğretim uçuş öğretmeni (temel eğitim) için eğitim zaten yıllardır Martinair Uçuş Akademisi parçası olmuştur. eğitim başlatılması için şartlar Eylül sınıf değerlendirmesi (EASA Lisansı) ile geçerli bir CPL vardır. 5 saatlik bir minimum tabii başlangıcından önceki son 6 motnhs uçakla edilmesi ve bir giriş test geçirilecek sahiptir. Bu test zorunludur.

uçuş öğretmeni için eğitim teorik kısmında şartları özellikle aerodinamik ve havacılık hukuku konusunda öğrenci pilotlar öğretmek ve klasik brifingler vermek nasıl öğreniyoruz.... [-]

Hollanda Lelystad
Eylül 2019
Ingilizce,Flemenkçe
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
6 - 12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Martinair Flight Academy

PPL (Hususi Pilot Lisansı) hemen hemen tüm küçük uçaklar Avrupa sınırlarının kısıtlama olmadan, VFR altında uçakla edilebileceği bir EASA Lisans vardır. size PPL lisansı ... [+]

PPL (Hususi Pilot Lisansı) hemen hemen tüm tek motorlu uçaklar uçakla edilebileceği bir EASA (Avrupa Hava Güvenliği Ajansı) Lisans vardır. PPL Lisans niteliklerin bir dizi uzatılabilir. Örneğin enstrüman uçan için gerekli olan kör kalifikasyonu (Aletli), uçuyordum.

Bu ders süresince bir uçak sinek ve yavaş yavaş uçağın yetenekleri keşfetmeye öğreneceksiniz. Tüm temel uçan teknikleri tartışıldı. Bu, iniş, tırmanma, seviye uçuş, döner tezgahları, inişlerde, devre uçan, acil durum prosedürleri vb çıkarmak içerir

öğrenci pilotu olarak senin yanında senin eğitmen olmadan uçan demektir sizin ilk solo uçuşu, doğru çalışır. İlk solo uçuş sonraki adım vb tablolar, pusula, radyo işaretleri yardımıyla gezinmek öğrenmek için Önce senin yanında senin eğitmen ile diğer havaalanlarında uçmak ve daha sonra yalnız uçuş sırasında bunu.... [-]

Hollanda Lelystad
Eylül 2019
Ingilizce,Flemenkçe
Yarı zamanlı
12 - 16 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku