Martinair Flight Academy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Martinair Uçuş Akademisi hoş geldiniz

Martinair Uçuş Akademisi 40 yıl önce yapılmıştır ve AIR FRANCE / KLM Grubu parçasıdır. akademi Hollandalı meydandan tüm pratik uçuş eğitimi çalışır Hollanda'da eski olanıdır. Bu nedenle Lelystad Airport onun ana üs sahip modern ve genç filosu kullanın.

Bu yoğun entegre eğitim programı yaklaşık 24 ay sürer ve yılda 3 kez başlar. teori Bilgisayar Tabanlı Eğitim sistemi kullanılarak verilir ve tamamen pratik uçan dersler ile entegre edilmiştir. Bu teori, burada durum pratikte direkt olarak uygulanabilir, pratik arasındaki dersleri, münavebeli olduğu anlamına gelir.

Aylık Uçuş akademisinde bir oryantasyon günü var, burada size gereken ve keşfetmek ve Martinair Uçuş Akademisi anlamak için tüm bilgi alabilirsiniz. Seçim her zaman başlayabilir ve yaklaşık 3 hafta içinde tamamlanabilir.

Martinair Uçuş Akademisi, iki diğer şirketler, Trener Kft ve FSC ile ittifak duyurmaktan gurur duyar. oluşturulan yeni şirket CEFA, Orta Avrupa Uçuş Akademisi denir.

kapsamlı değerlendirme Orta Avrupa Uçuş Akademisi benzersiz Mentored Pilot Eğitim Programı için bir ortak olarak Wizz Air tarafından seçildikten sonra.

Neden Martinair Uçuş Akademisi?

Martinair102

Senin okul size sunduğu eğitim yolu ile rahat hissetmek önemlidir.

Martinair Flight Academy için seçim en önemli nedenlerinden biri de küçük ölçekli olduğunu. 36 öğrenci maksimum her yıl ATPL eğitime başlamak ve sınıflar 12 öğrenci bir dizi aşmamaktadır. Bu bireysel merkezi olduğu bir çok kişisel bir yaklaşımla sonuçlanır.

Zemin okul eğitimi sadece dört hafta sonra Martinair Uçuş Akademisi gerçek uçuş başlar at. Sizin ilk solo uçuşu uçuş eğitimi başladıktan sonra yaklaşık iki ay gerçekleşir. Bu teori ilk yılda uygulamalı uçuş eğitimi ile birlikte anlamına gelir. Genç ve modern filosuyla ikinci yıl gerçek uçan vurgulanmıştır.

İlk yıl, tüm ATPL teorisi uçuş eğitimi kendilerini vermek ve kolayca teori ve pratik arasında bir bağlantı yapmak mümkün olabilir düzenli tüm yuvarlak teori öğretmenler tarafından desteklenen CBT (Computer Based Training) kullanarak tedavi edilecektir.

Bu yıl ayrıca ilk lisans, Hususi Pilot Lisansı elde edecektir. Bu arada deneyim çok kazanmak, böylece bir öğrenciyle ATPL navigasyon için saat gerekli sayıda uçmasını sağlar. Birlikte mevcut saat çift sayıda var çünkü Ayrıca, daha uzak yabancı hava alanları uçuş gerçekleştirebilecek.

diğer bazı uçuşlar okulların aksine, Martinair Uçuş Akademisi tam uçuş eğitimi bu Lelystad Airport bizim durumumuzda, tek bir yerde yapılır olacaktır.

Gelecek görünüşü

Martinair103

MFA da AIR FRANCE / KLM Grubu parçasıdır de böylece Martinair Uçuş Akademisi, KLM aittir Martinair Holland NV Martinair Holland NV tam iştirakidir. Bu tür KLM, Transavia ve Martinair olarak bu grup içinde şirketler, pilotları gerekirse kendi uçuş okulları işe anlamına gelir. Somut olarak, bu KLM Uçuş Akademisi Transavia ve Martinair Holland için "tercih edilen tedarikçi" olan KLM ve Martinair Uçuş Akademisi sağladığı anlamına gelir. KLM Uçuş Akademisi KLM yeterli pilotlar temin edemiyorsanız, Martinair Uçuş Akademisi öğrenci pilotlar kabul edilecektir.

Öğrencilerimiz Avrupa içindeki ve dışındaki farklı havayolları ile uçmak. Bu havayolları arasında ulusal ve bayrak taşıyıcılar, bölgesel taşıyıcılar ve iş operatörleri bulacaksınız. hala bir iş için bekleyen öğrenciler, sözde tekrarlayan eğitimle Martinair Flight Academy tarafından standart yapılacaktır. Bu aylık eğitimler ticari havacılık (MD-11, B767, B747) liderlik pozisyonlarına kendi izlerini kazandık havayolu kaptanları, bir ekip tarafından sağlanmaktadır.

Konumlar

Lelystad

Martinair Flight Academy

Address
Emoeweg 4,
8218 PC Lelystad.
The Netherlands

8218 PC Lelystad, Flevoland, Hollanda
Telefon
+31 320 288 476