Schouten Global

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Şirketimiz

Küresel ortak, küresel varlığı

"Dünya sınıfı olmak" artık yeterli değildir; Bugünün pazarında oynamak için gereken minimum değerdir. Schouten Global, geniş stratejik geliştirme kaynaklarını, dünyanın dört bir yanında bulunan 700'den fazla profesyonel eğitici ve antrenörün uzmanlığı ile kaynaştırma becerisinde tek başına duruyor.

Gerçekler ve rakamlar

 • 1980'de kuruldu
 • 60'dan fazla ülkede dağıtım deneyimi
 • Müşteri memnuniyeti ve operasyonel mükemmeliyet için ödül
 • Başarılı çok uluslu şirketler için tercih edilen tedarikçi
 • % 100 dikkat
 • Tema Sahibi. Thema, kişilerin, özellikle iş yerindeki kişilerin kişisel işlevlerini geliştirmeye odaklanan, modern, uzmanlaşmış bir yayınevidir.Hizmetlerimiz

Schouten Global, personelinizin becerilerini arttırmak ve performanslarını artırmak için tasarlanmış geniş bir öğrenim hizmetleri paketi sunmaktadır. Daha iyi kurumsal sağlığa ve gelişmiş iş performansına liderlik etmek. Anahtar taşı portföyümüze ek olarak, spesifik ihtiyaçlarınız, (yönetici) koçluk ve organizasyonel gelişme için danışmanlık için özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

Küresel ağ

Schouten Global, Fakülte Yönetim ve Geliştirme departmanımız tarafından dikkatli bir şekilde seçilen ve gösterilen en iyi sınıf kolaylaştırıcılarıyla işbirliği yapmaktadır. Müşterilerin gereksinimlerine bağlı olarak doğru profille, eğitim konularında (içerik), örgütsel ve kültürel yönleri ve dil gereksinimlerini temel alarak kolaylaştırıcıları müşterileri ile dikkatli bir şekilde eşleştiririz.

Dünya çapındaki kolaylaştırıcı ağı sayesinde, şunları bekleyebilirsiniz:

 • Kolaylaştırıcı becerilerde kanıtlanmış mükemmellik, akran ve / veya müşteri referanslarıyla kontrol edilir
 • Etkileyici beceriler, iletişim becerileri, proje yönetimi, vb. Gibi temel liderlik becerilerini yetiştirmek için ilgili deneyim.
 • Bir iş ortamında 10 yıldan fazla tecrübe
 • Çok kültürlü bir çevrede 10 yıldan fazla tecrübe kolaylaştırma eğitimi
 • Konunun uzmanlığı
 • Küresel bir zihniyet
 • Akıcılık İngilizce ve en az bir yerel dil

40'dan fazla ülkede dağıtım tecrübesi sahibiz. Veritabanımızda aday olmadığımız ülkeler için mevcut ortak ağımız aracılığıyla yeni kolaylaştırıcılar ararız. Bu yaklaşımın son yıllarda çok etkili ve etkili olduğu kanıtlanmıştır.

Misyon ve Vizyon

Misyon: Bireylerin, ekiplerin ve organizasyonların potansiyelini serbest bırakın ve hizalayın.

Vizyon: 'Bir gemi yalnızca mürettebatı kadar güçlüdür'.

Bir kurumun başarısı ile personelinin kişisel davranışları ve refahı arasındaki ilişki hep bizi büyülemiştir. Bireyin gücü bir organizasyonun başarısında belirleyici bir faktör olarak gösterildi ve bu davranışsal eğitim bu konuda olumlu bir katkı yaptı. Müşterilerimiz, yumuşak beceriler, takım performansı ve liderlik konularındaki uzun vadeli yatırımların iş sonuçlarını iyileştirmeye yardımcı olduğunu deneyimlediler. Bugün bilgi ve tecrübelerimizi, dünya çapında paylaşarak, kuruluşların iyileştirilmiş sonuçlar, hızlanan yenilikler ve kişisel motivasyon, memnuniyet ve mutluluk konusunda kendi "altın üçgen" lerini oluşturmalarına yardımcı oluyoruz.

Açık kurslar

Schouten Global, açık kayıt eğitimi kurslarından oluşan bir portföy sunmaktadır.

Eş-Etkin Koçluk (CTI)

Endüstride lider CTI (Coaches Training Institute) tarafından geliştirilen Co-Active Coaching, endüstrideki en titiz antrenör eğitim ve sertifikasyon programı olarak yaygın olarak kabul edilmektedir.

Organizasyon ve İlişki Sistemleri Koçluğu (CRR Global)

Organizasyon ve İlişki Sistemleri Koçluğu ™ Programı (ORSC ™) kuruluşlardaki, gruplardaki, ekiplerdeki, ortaklıkların ve çiftlerin arasındaki ilişki sistemlerini koçluk için çığır açan bir model. Uzmanlığınızın kurumsal iş, ortaklık veya kişisel ilişkilerde olup olmadığı bu ilişki sistemleri modeli işinize temel oluşturur.

Liderlik Döngüsü Profili Sertifikasyonu (TLCPC)

Liderlik yetkinliklerinin ötesine geçmek: Koç olarak koçlarınız için en iyi sonuçları almak istiyorsunuz. Liderlik Döngüsü Profili ™, öğrenme yeterliklerine ilişkin daha fazla bilgi sunan güçlü bir 360º araçtır. Ayrıca, koçluğunuzun motivasyonları, temel değerleri ve varsayımları, liderlik etkililiğine dönüşmenin başlangıcı olarak derinlemesine bir bakış açısı sunar.

Eğiticilere Yönelik Eğitim

Mesleğinizi hızlandırın: Eğitimciler için Eğitim sırasında başkalarının yumuşak becerilerini geliştirmek için gerekli beceri öğreneceksiniz.

Konumlar

Zaltbommel

Address
Schouten & Nelissen
Van Heemstraweg West 5

5301 Zaltbommel, Gelderland, Hollanda