Hong Kong Design Institute

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hong Kong Design Institute ( HKDI ) VTC Grubu altında lider bir tasarım kuruluşudur. Bilgi ve profesyonellik geliştirmek için yüksek kaliteli eğitim sağlar ve Hong Kong'daki yaratıcı endüstrileri destekleyen yeni yetenekler üretir.


Dinamik Bir Öğrenme Ortamı

127860_HKDI_0009.jpg

HKDI ödüllü kampüsü, kaliteli tasarım eğitimi için en dinamik öğrenme ortamını sağlamaya adamıştır.


Kalite Programları

Tasarım eğitiminde yılların HKDI tecrübe ile HKDI , 20 tasarım programı sunmak için dört tasarım departmanının (Mimarlık, İç ve Ürün Tasarımı, İletişim Tasarımı ve Dijital Medya, Tasarım Vakfı Çalışmaları ve Moda ve Görüntü Tasarımı) güçlü HKDI bir araya getiriyor. Eklemlenme ve ileri eğitimde son derece esnek, HKDI teklif öğrencilerin üç yıllık üniversite derecesi Pathway Lisans için Yüksek Diploma dan İngiltere'de saygın üniversiteler tarafından sunulan dereceler. Müfredatımız, endüstri gelişmeleriyle ilgisini ve yanıt verebilirliğini sağlamak için endüstri liderlerinin katkılarıyla tasarlanmıştır. HKDI programları, Hong Kong Konseyi tarafından Akademik ve Mesleki Yeterliliklerin Akreditasyonu için kalite güvencesidir.

127859_HKDI_0008.jpg


Eylemdeki Yaratıcılık

HKDI , çağdaş müfredatı ve yerel ve uluslararası akademik ve endüstri ortakları ile aktif işbirlikleri aracılığıyla “düşün ve yap” yaklaşımını benimsemiştir. Öğrencilere uygulamalı deneyim kazanmaları ve yaratıcı düşünme ve sosyal duyarlılıklarını artırırken ufkunu genişletmeleri için küresel değişim programlarına katılmaları sağlanır.


Başarıya Değerli Bir Seçim

Tasarım size ödüllendirici ve tatmin edici bir kariyer sunabilir. HKDI ailesinin bir üyesi olarak sizi bekliyoruz.

Konumlar

Hong Kong

Address
Hong Kong Design Institute
3 King Ling Road, Tseung Kwan O,
New Territories

Hong Kong, Hong Kong