Hong Kong Institute of Vocational Education

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

VTC Grubu'nun bir üyesi olarak, Hong Kong Institute of Vocational Education (IVE), endüstrilere değer veren profesyonelleri yetiştirmeyi taahhüt eden, Hong Kong'un önde gelen mesleki ve profesyonel eğitim sağlayıcısıdır. IVE, bir bilgi ekonomisinde ihtiyaç duyulan yetkin ve yenilikçi bir işgücü oluşturarak Hong Kong'un ekonomik gelişimi ile birlikte gelişmektedir.

Mükemmel imkanlar

IVE öğrencilerinin öğrenme deneyimini zenginleştirmek için, işyeri ortamını simüle etmek için endüstri standartları tesisleri oluşturulmuştur. Laboratuvarlarımız ve merkezlerimiz, en son endüstri trendlerini takip etmek için düzenli olarak yenilenmektedir.

129249_IVE_0004.jpg

Canlı Kampüsler

Bir IVE programına giren öğrenciler, zenginleştirici ve eğlence dolu bir çalışma hayatı keşfedeceklerdir. 9 IVE kampüslerimiz, öğrencilerin öğrenme tutkusu geliştirmeleri ve çeşitli spor ve kültürel etkinlikler aracılığıyla ilgi alanlarını ve yeteneklerini geliştirmeleri için etkileşimli bir öğrenme ortamı yaratır.

IVE'nin bölge genelindeki kampüsleri, öğrencileri çok yönlü bir kampüs yaşamına hazırlamak için en son teknolojiye sahip tesislerle donatılmıştır. Her kampüs, farklı disiplinlerdeki öğrencilerin seçtikleri alanlarda bilgi ve pratik beceriler kazanmaları için özel olanaklarla inşa edilmiştir.

129250_IVE_0001.jpg

Mükemmellik Öğretimi

Nitelikli öğretim ekibimiz sağlam endüstri deneyimine sahiptir. Eşsiz “Düşün ve Yap” yaklaşımımızla öğretmenlerimiz, profesyonel başarı için gerekli olan gerçek işyerinde gerekli olan dengeli akademik bilgi ve pratik know-how sunar.

Personel geliştirme programlarının uygulanmasıyla, öğretim personeli sektördeki gelişmelerin nabzını tutmaktadır. Öğrenciler, öğretmenlerinden en güncel bilgileri öğrenebilir ve gelecekteki gelişimleri için yeterliliklerle donatılabilir.129251_IVE_0005.jpg

Güçlü Sanayi Ağı

IVE, kurs planlama ve müfredat tasarımımızı desteklemek için uzun vadeli endüstri ortaklığı kurmaya çalışmaktadır. Endüstri desteği ayrıca interaktif öğrenme aktiviteleri, endüstriye bağlanma fırsatları ve işe yerleştirme biçimleri şeklindedir.

Gelecek vaat eden

Öğrencilerimiz sürekli olarak çok sayıda ödül ve burs, akademik mükemmeliyetlerine tanıklık ve olağanüstü başarılar elde etmektedir. Şirketler, meslek kuruluşları ve meraklıları tarafından 300'den fazla burs verilmektedir.

Konumlar

Hong Kong

Address
VTC International Development Office
14/F, VTC Tower, 27 Wood Road,
Wan Chai

Hong Kong, Hong Kong