Resmi açıklamayı okuyun

VTC Grubu'nun bir üyesi olarak, Mesleki Eğitim Hong Kong Enstitüsü (İVE) sanayiler tarafından değerli profesyoneller beslenmesi taahhüt Hong Kong önde gelen mesleki ve mesleki eğitim sağlayıcısıdır. IVE bilgi ekonomisine ihtiyaç duyulan yetkin ve yenilikçi işgücü bina, Hong Kong ekonomik gelişme ile birlikte gelişen olmuştur.

mükemmel Tesisleri IVE öğrencilerin öğrenme deneyimini zenginleştirmek için, endüstri standartlarına tesisleri işyeri ortamını simüle etmek için kurulur. Bizim laboratuvarlar ve merkezler son endüstri trendleri takip etmek düzenli olarak yükseltilir.

canlı Kampüsler Bir IVE programına giren öğrenciler bir zenginleştirici ve eğlence dolu bir çalışma hayatı keşfedeceksiniz. Öğrencilerin öğrenme için bir tutku yetiştirmek ve çeşitli sportif ve kültürel faaliyetler yoluyla kendi çıkarlarını ve yeteneklerini geliştirmek için bizim 9 IVE kampüsleri etkileşimli bir öğrenme ortamı oluşturmak.

bölge genelinde ive en kampüsleri tamamen çok yönlü kampüs öğrencileri hayata hazırlamak için gerekli state-of-the-art özelliklerle donatılmıştır. Her kampüs amaca seçtikleri alanlarda knowhow ve pratik becerileri kazandırmak farklı disiplinlerden öğrenciler için özel imkanlarla oldu.

Öğretim Mükemmellik Bizim yüksek nitelikli öğretim ekibi katı endüstri deneyimi sahiptir. benzersiz "düşün ve Do" yaklaşımı ile, öğretmenlerimiz dengeli akademik bilgi ve profesyonel başarı için gerçek işyeri şart gibi gerekli pratik know-how vermek.

endüstri gelişmelerin darbe personel kalmak öğretim elemanlarının geliştirme programlarının uygulanması ile. Öğrenciler öğretmenlerinin en fazla güncel bilgiyi öğrenebilir ve onların gelecekteki gelişimi için yetkinlikler ile donatılmalıdır.

Güçlü Sanayi Ağı IVE bizim ders planlaması ve müfredat tasarımı destek uzun vadeli sanayi ortaklığı oluşturmak için çaba göstermektedir. Sanayi desteği de interaktif öğrenme faaliyetleri, sektör eki ve iş yerleşimler için fırsat şeklini alır.

Ümitli Gelecek Öğrencilerimiz sürekli olarak akademik mükemmellik ve üstün başarıları sayısız ödül ve burs, tanıklık alırsınız. 300'den fazla burs şirketler, meslek kuruluşları ve meraklıları tarafından sağlanmaktadır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

İleri Diploma

Hong Kong Institute of Vocational Education

Bu program, öğrencilerin uluslararası iş ve ticaretle uğraşan çokuluslu işletmelerde kariyer yapmalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Bu, pratik eğitim vurgular ve iş dünyas ... [+]

Programın Amacı

Bu program, öğrencilerin uluslararası ticaret ve ticaretle uğraşan çok uluslu işletmelerde kariyer yapmalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Uygulamalı eğitimi vurgular ve uluslararası iş dünyasında iş dillerini (Japonca / Korece / İspanyolca), akademik, teknik ve yönetsel becerileri, yasal ve finansal yönleri, e-pazarlamayı, kültürlerarası yönetim becerilerini, pratik sergi yönetimini ve kalite yönetimini kapsar.

Bu program, öğrencileri mezun olduktan sonra daha ileri çalışmalar ve istihdam için daha iyi donatmak için genel ve dil eğitimi, tüm kişi gelişimi ve iş deneyimi üzerinde durularak tasarlanmıştır.

Kariyer olasılıkları... [-]
Hong Kong
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hong Kong Institute of Vocational Education

Bu program, öğrencileri otelcilik ve catering endüstrisindeki kariyerlerini sürdürmeleri için gerekli mesleki bilgi ve becerilere sahip öğrencilere hazırlamayı amaçlamakt ... [+]

Programın Amacı

Bu program, öğrencileri otelcilik ve catering endüstrisindeki kariyerlerini sürdürmeleri için gerekli mesleki bilgi ve becerilere sahip öğrencilere hazırlamayı amaçlamaktadır. Program hem teori hem de pratik eğitime odaklanmaktadır. Simüle edilmiş çalışma ortamları ve endüstriyel bağlanma sayesinde, öğrenciler ilgili teknik yeterlilik ve sektörle ilgili mesleki bilgi edinebilirler.

Bu program, öğrencileri mezun olduktan sonra daha fazla çalışma ve işe daha iyi hazırlamak için genel ve dil eğitimi, tüm kişi gelişimi ve iş deneyimi üzerinde durularak tasarlanmıştır.

Müfredat

1. Dönem

Konaklama İşletmelerinde Temel İş ÇalışmalarıYiyecek İçecek Servisi İlke ve UygulamalarıMutfak Temelleri ve UygulamalarıBilgi Teknolojileri Temelleri - KonukseverlikKonaklama İşlemleri IKonaklama UygulamalarıOtel Endüstrisinde Çağdaş Konular (1-5. Yarıyılda Gerçekleştirilecek)ingilizceTüm Kişi Gelişimi - İşbirliği, Takım Çalışması... [-]
Hong Kong
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Hong Kong Institute of Vocational Education

Hong Kong ve Asya'daki dijital eğlence endüstrisinin hızla gelişmesi ile başa çıkmak için bu program, öğrencileri bilgisayar oyunu, bilgisayar animasyonu ve görsel efekt ... [+]

Programın Amacı

Hong Kong ve Asya'daki dijital eğlence endüstrisinin hızla gelişmesi ile başa çıkmak için bu program, öğrencileri bilgisayar oyunu, bilgisayar animasyonu ve görsel efekt tasarım ve geliştirme profesyonelleri olmak için pratik bilgi ve beceri ile donatmayı amaçlamaktadır. Bu aynı zamanda öğrencilerin dijital eğlence ürünlerinin üretimi için yaratıcı fikirlerini gerçekleştirmek için en yeni bilgisayar sistemlerine ve yazılımlarına erişebilecekleri benzersiz bir programdır.

Etkileşimli oyun geliştirme ve eğitim simülasyon uygulamalarında bilgisayar grafik programlama tekniklerini uygulayan mezunların yetkinliğini geliştirmek için modüller ile tasarlanan bilgisayar oyunu akış.... [-]

Hong Kong
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

VTC International Student Section (ISS) - Study in Amazing Hong Kong

Location address
VTC International Development Office
14/F, VTC Tower, 27 Wood Road,
Wan Chai

Hong Kong, HK