Resmi açıklamayı okuyun

Q LANGUAGE , dünyanın her yerinden gelen öğrenciler için bir dizi İngilizce, Mandarin, Kanton ve Korece dil kursları sunmaktadır. Dilin ihtiyaçlarına hizmet ediyoruz:

 • genç öğrenciler üniversite için hazırlanıyor
 • yüksek öğrenim fırsatları arayan yetişkinler
 • Gelişmiş dil becerileri ile kariyerlerini geliştirmek isteyen iş adamları
 • dil eğitimi için ihtiyaç, ilgi veya tutku olan herkes

Kurslar haftada 24 saat veya haftada 15 saat Genel İngilizce çalışmasına dayanmaktadır. Esnek sınıf programımız, AM veya PM sınıflarını seçmenizi sağlar. Yoğun kurs, kaldıkları süre boyunca dil öğrenme pratiklerini en üst düzeye çıkarmak isteyen öğrenciler içindir. Dersler, yüksek seviyelerde konuşma ve iletişim becerilerine yoğunlaşmaktadır, ancak tüm temeller de sağlanmaktadır. Bu dersler yerel kültür ve gelenekleri öğrenme fırsatı sağlar.

Orta ve ileri seviyedeki öğrenciler de test hazırlama ve iş sınıflarında çalışma seçeneği var. Ders kitapları, dilbilgisi, kelime alıştırmaları ve IELTS veya TOEFL gibi resmi İngilizce sınavlarına hazırlık gibi tüm materyaller de sunulmaktadır.

Yurtdışı öğrencilerimiz için, bir Öğrenci Vizesi Hizmeti sunuyoruz ve Hong Kong'da bizimle birlikte çalışırken güvenli, konforlu ve uygun fiyatlı konaklamalar ayarlayabiliriz.

Yüksek nitelikli dil uzmanlarından oluşan ekibimizle gurur duyuyoruz. Öğretim kadromuz, uluslararası kabul görmüş akademik eğitim nitelikleri ve dünya çapında çalışma tecrübesi olan tüm yerli konuşmacı öğretmenlerdir. Onlar rahat bir öğrenme ortamında hedeflerinize rehberlik etmek için dil becerilerini öğretmeye adanmıştır.

kurs

Başlangıç ​​seviyesinden Upper Intermediate'e kadar seviyenize uygun farklı kurslar sağlıyoruz.

 • Yoğun 15 Genel İngilizce
 • Yoğun 24 Genel İngilizce
 • Yoğun 15 Genel İş İngilizcesi
 • Yoğun 24 Genel İş İngilizcesi
 • Yarı Yoğun 9 Genel İngilizce
 • Gündüz 6 Genel İngilizce
 • Yoğun 15 Mandarin Kursu
 • Yoğun 24 Mandarin Kursu
 • Yoğun 15 Mandarin Kanton Kursu
 • Yoğun 24 Mandarin Kanton Kursu

VİZE DESTEĞİ

Aşağıdaki öğelere sahipseniz, Vize Destek Ekibimiz Hong Kong'daki dil çalışmalarınız için İngilizce veya Çince olmayan belgeler için şirket içi çeviri hizmeti de dahil olmak üzere bizimle Hong Kong eğitim vizesi almanıza yardımcı olabilir.

KONAKLAMA HİZMETLERİ

Aşağıdakiler dahil olmak üzere tüm bütçeler ve ihtiyaçlar için geniş bir konut seçeneği sunuyoruz:

 • Paylaşılan Konut
 • Temel Stüdyolar
 • Servisli Stüdyolar
 • Çiftler veya aileler için daireler
Program dili:
 • Ingilizce
 • Çince

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Q LANGUAGE

Hong Kong'da İngilizce öğrenmek isterseniz, Yoğun 24 Genel İngilizce Kursumuz ve Yoğun 15 Genel İngilizce Kursumuz, Hong Kong öğrenci vizesi sponsorluğuna sahip olan ... [+]

Hong Kong'da Yoğun Genel İngilizce KurslarıYoğun 24

Hong Kong'da İngilizce öğrenmek isterseniz, Yoğun 24 Genel İngilizce Kursumuz ve Yoğun 15 Genel İngilizce Kursumuz, Hong Kong öğrenci vizesi sponsorluğuna sahip olan (Hong Kong) Merkezimizde yerel ve denizaşırı öğrenciler için tam zamanlı eğitim sunmaktadır.

Kurslar haftada 24 saat ya da Genel İngilizce çalışmasının haftada 15 saatine dayanmaktadır; seçim senin. Dahası, esnek sınıf programımız, AM veya PM sınıflarını seçmenizi sağlar.

Bu kurslar sizin için uygun mu?Evet, yeni başlayan, orta veya ileri seviyedeysenizEvet, dünyanın her yerinden arkadaş canlısı ve destekleyici sınıf arkadaşları ile küçük sınıflardan hoşlanıyorsanız!Evet, eğlenceli ve rahat bir ortamda çalışmayı seviyorsanız.Evet, akıcılığınızı hızlı bir şekilde geliştirmek, İngilizce'yi gerçek yaşam koşullarında anlamak ve kullanmak istiyorsanız.Evet, Hong Kong’da İngilizce öğrenmek istiyorsan.Yoğun 24 - Genel İngilizce Kursu... [-]
Hong Kong
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 48 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Q LANGUAGE

Hong Kong'da İş İngilizcesi öğrenmek istiyorsanız, hem Yoğun 24 İş İngilizcesi Kursumuz hem de Yoğun 15 İş İngilizcesi Kursumuz, Hong Kong öğrenci vizesi sponsorluğun ... [+]

Yoğun İş İngilizcesi Kursları - Hong KongYoğun 24

Hong Kong'da İş İngilizcesi öğrenmek istiyorsanız, hem Yoğun 24 İş İngilizcesi Kursumuz hem de Yoğun 15 İş İngilizcesi Kursumuz , Hong Kong öğrenci vizesi sponsorluğuna sahip olan (Hong Kong) Merkezimizde yerel ve denizaşırı öğrenciler için tam zamanlı eğitim sunmaktadır.

Kurslar haftada 24 saat ya da Genel İngilizce çalışmasının haftada 15 saatine dayanmaktadır; seçim senin. Dahası, esnek sınıf programımız, AM veya PM sınıflarını seçmenizi sağlar.

Bu kurslar sizin için uygun mu?Evet, yeni başlayan, orta veya ileri seviyedeysenizEvet, dünyanın her yerinden arkadaş canlısı ve destekleyici sınıf arkadaşları ile küçük sınıflardan hoşlanıyorsanız!Evet, eğlenceli ve rahat bir ortamda çalışmayı seviyorsanız.Evet, akıcılığınızı hızlı bir şekilde geliştirmek, İngilizce'yi gerçek yaşam koşullarında anlamak ve kullanmak istiyorsanız.Evet, Hong Kong’da İngilizce öğrenmek istiyorsan.Yoğun 24 - İş İngilizcesi Kursu... [-]
Hong Kong
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
1 - 48 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Q LANGUAGE

Hong Kong'da Mandarin okumak istiyorsanız, hem Yoğun 24 Mandarin Kursumuz hem de Yoğun 15 Mandarin Kursumuz, Hong Kong Göçmenlik Bölümü öğrenci vizesi sponsorluğu dah ... [+]

Yoğun Mandarin Çincesi KursuYoğun 24

Hong Kong'da Mandarin okumak istiyorsanız, hem Yoğun 24 Mandarin Kursumuz hem de Yoğun 15 Mandarin Kursumuz , Hong Kong Göçmenlik Bölümü öğrenci vizesi sponsorluğu dahil (Hong Kong) Merkezimizde yerel ve denizaşırı öğrenciler için tam zamanlı eğitim sunmaktadır.

Kurslar haftada 24 saat ya da genel Mandarin dil eğitiminin haftada 15 saatine dayanmaktadır; seçim senin. Dahası, esnek sınıf programımız, AM veya PM sınıflarını seçmenizi sağlar.

Bu kurslar sizin için uygun mu?Evet, yeni başlayan, orta veya ileri seviyedeysenizEvet, dünyanın her yerinden arkadaş canlısı ve destekleyici sınıf arkadaşları ile küçük sınıflardan hoşlanıyorsanız!Evet, eğlenceli ve rahat bir ortamda çalışmayı seviyorsanızEvet, gerçek yaşam koşullarında akıcılık, anlayış ve Mandarin Çinceyi hızlı bir şekilde geliştirmek istiyorsanızEvet, Hong Kong’da Mandarin’i öğrenmek istiyorsanYoğun 24 - Mandarin Kursları... [-]
Hong Kong
Açık Kayıt
Ingilizce,Çince
Tam zamanlı
1 - 48 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku

English Language Students ~ They Love Hong Kong and Q Language