ALISON

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Misyonumuz

herkes eğitim hakkına sahiptir ve eğitimin ücretsiz olması gerektiğini: ALISON iki şey inanan bir kar amacı gütmeyen sosyal bir kuruluştur. Biz yatırımcılar için adil bir dönüş yaparak ve çalışanlarımız için, yaratıcı adil ve tatmin edici bir çalışma ortamı sunarken, internet erişimi olan herkes için ücretsiz eğitim sunmayı hedefliyoruz.

Kim Alison hedefleyen

ALISON kendi kişisel durumlarını geliştirmek isteyen herkes içindir. Bizim öğrenciler, dünyanın tüm bölgelerinden ve kökenden çok sayıda gelen, hayatın her kesiminden gelmektedir. ALISON ayrıca geleneksel eğitim ihlal mümkün olmuştur eğitime bir engeli aşmak için insanların farklı gruplar tarafından kullanılıyor.

ALISON parşömenler

Alison çekirdek amaç ve odak dünyada serbestçe ONLINE ÖĞRENME sağlamaktır. kaynakların onun kurnaz kullanımı ile birleştiğinde anahtar ortakları ile kurduğu güçlü ilişkiler, web kanalın kullanımını ve teşvik başarmıştır 6 milyon güçlü müşteri ilişkileri yapar içinde, kendi iş modelini desteklemek için mümkün olduğu anlamına gelir reklam geliriyle ana. Sonuç olarak, diğer ONLINE ÖĞRENME sağlayıcıların aksine, ALISON öğrencilerin parşömenler satın ısrar etmez. Ancak, bazı öğrenciler diğerleri onlar iddia becerilere sahip işverenlere kanıtlamak için kendi özgeçmiş parçası olarak bunları kullanmak, onların öğrenme başarı bir kayıt olarak parşömenler satın almak. Mümkünse, ALISON çabalar düşük parşömen fiyatları tutmak ve fiyatları minimumda tutulmasını sağlamak için düzenli promosyonlar ve teklifler çalışır için.

Konumlar

Galway

Address
Level One, Galway Technology Park
Galway, County Galway
Ireland

Galway, Galway ili, İrlanda