Resmi açıklamayı okuyun

Atlas Language School - Dublin

Atlas Language School 2003 yılında kuruldu. Sadece bir sınıf ve bir öğrenciyle başladık, ancak İrlanda'da en hızlı büyüyen dil okullarından biri haline geldi. Bugün Portobello House'da, Dublin'in merkezinde güzel bir dönüm noktası olan bina bulunmaktadır. Yeni okulumuz, 25 derslikli, öğrenci kafe / restoran, kütüphane, meditasyon odası, bilgisayar laboratuarı ve büyük bir öğrenci dinlence alanı olan son teknoloji ürünü bir tesistir. Genel İngilizce, Sınava Hazırlık, Gençlik Programı ve Öğretmen Yetiştirme kursları da dahil olmak üzere geniş bir yelpazede dünya genelindeki öğrencileri ağırlıyoruz. Bugüne kadar elde ettiğimiz başarının, kalite taahhüdümüze bağlı olduğuna ve profesyonel, samimi ve destekleyici bir öğrenme ortamı sağlamaya adamış olduğumuza inanıyoruz. Mükemmel öğretmenler ve tesisler, kapsamlı ve eğlenceli bir sosyal program ve mükemmel bir merkezi konumu sayesinde, Dublin'de İngilizce öğrenmek için en iyi okul olduğumuza inanıyoruz.

Öğretme yöntemi

Öğretmenimiz iletişimsel ve görev temelli bir yaklaşıma dayanmaktadır; bu yaklaşım, öğrencilerin her zaman etkili gerçek yaşam iletişimine ve bunları uygulamak ve uygulamaya koyma yollarına odaklandığını belirtir. Sınıfta öğrenciler, üretken ve alıcı becerilerini geliştirirken, aynı zamanda doğruluk ve akıcılıklarını artırmaya çalışırlar. Tüm öğrenicilere, seviyelerimizin her birinin hedeflerini net bir şekilde tanımlamak için bir Dil Öğrenme Yolu oluşturduk. Öğrencilerin 2 hafta, b 8 hafta veya bir yıldır bizimle birlikte olmasına bakmaksızın, bireysel hedeflerine dayalı net bir öğrenme stratejisi tasarlamalarına yardımcı oluruz.

tesisler

 • 25 derslik
 • Öğrenci kafe / restoran
 • Kütüphane
 • Meditasyon odası
 • Bilgisayar laboratuvarı
 • Büyük öğrenci dinlence alanı

Sosyal

İrlanda'daki zamanından en iyi şekilde yararlanmak için öğrencilerin sadece sınıfta değil, çeşitli ortamlarda ve bağlamlarda İngilizce'ye maruz kalmaları gerektiğini düşünüyoruz. Bu nedenle, sosyal ve kültürel programımız bizim için çok önemlidir ve neden bu kadar çok zaman ve enerjiyi harcıyoruz; mümkün olduğunca çeşitli, canlı ve ilginç olmasını sağlıyoruz. Öğrencilerimize yıl boyunca etkinlikler, turlar ve ziyaretler düzenleyen özel bir sosyal program koordinatörümüz var. Bu etkinlikler, hemen hemen tüm derslerin belirli bir kısmı ve normalde öğleden sonra ve akşam ders sonrası gerçekleşiyor. Connemara, Clare ve Galway gibi Dublin'in dışında doğal alanlara günübirlik ve hafta sonu gezileri düzenliyoruz.

Konaklama

 • Homestay
 • Öğrenci evi

Yıllar geçtikçe İrlanda'da öğrencilerimize ev sahipliği yapan bir dizi yerel aile ile güçlü ilişkiler kurduk ve hepsi de konaklama görevlisi tarafından kişisel olarak röportaj yapılan ve deneyim ve samimiyeti için seçildiler.

İsteğe bağlı olarak kendi yemeğinizi yapabileceğiniz bir dizi ev seçeneklerine de sahibiz.

Akreditasyonlar

 • ACELS / QQI
 • MEI üyesi
 • Yabancı Dil olarak İngilizce Öğretmek için Eğitim ve Bilim Bakanlığınca Tanınan
 • Onaylanmış Cambridge Test Merkezi
 • Onaylı TOEIC Test Merkezi
 • Tanınmış Trinity Test Merkezi
 • ALTO
 • BULATS
Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Atlas Language School

Genel İngilizce Akıcılık kursu, en popüler Genel İngilizce kurslarımızdan biridir. Haftada 20 saat Genel İngilizce grup dersleri içerir; bu da, İngilizce'teki doğrulu ... [+]

20 saat grup dersi / haftaKodu: GE20Seviye: İlköğretim - İleri Düzey

Genel İngilizce Akıcılık kursu, en popüler Genel İngilizce kurslarımızdan biridir. Haftada 20 saat Genel İngilizce grup dersleri içerir; bu da, İngilizce'teki doğruluğunuzu, akıcılığınızı ve güveni artırmaya odaklanır. Genel İngilizce kurslarımız, dünyanın dört bir yanından gelen insanlarla başarıyla iletişim kurabilmeniz için gerçek hayatta gramer, kelime bilgisi ve telaffuz üzerine yoğunlaşan eğlenceli ve zorlayıcı sınıflardır.

Sınıfınızda, öğretmenleriniz ilerlemenizi izleyecek ve size güvenle yeni bir dil kullanmanıza ve öğrenmenizi en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olmak için size düzenli geribildirim verecektir. Genel İngilizce kurslarımız, kurslara katılanların gereksinimlerine göre düzenlenmiştir ve ayrıca, İngilizce aracılığıyla anlamlı iletişim kurma, yetkinlik ve güven oluşturma ve sizi ortak gerçek hayat durumlarına hazırlama fırsatınız olacaktır.... [-]

İrlanda Dublin
Eylül 2020
Ingilizce
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Atlas Language School

Dublin Atlas Language School , IELTS sınavında başarılı olmak için İngilizce dil becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için tam zamanlı IELTS hazırlık kursları sunu ... [+]

20 saat grup dersi (IELTS Hazırlık Sınıfı) / haftaDersin Kodu: IELTS20Seviye: Orta Üstü

Dublin Atlas Language School , IELTS sınavında başarılı olmak için İngilizce dil becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için tam zamanlı IELTS hazırlık kursları sunuyoruz. I Türk çe L anguage T Esting S istem nternational IELTS anlamına gelir. Bir öğrencinin İngilizce seviyesini ölçer ve tüm dünyadaki kolejler ve İngilizce konuşan üniversiteler tarafından kabul edilir.

Yıl boyunca IELTS hazırlık kursları sunuyoruz. Kurslar, IELTS bant puanınızı yükseltmek için ihtiyacınız olan dili ve becerileri geliştirmek üzere tasarlanmıştır. IELTS hazırlık kurslarımız, size her hafta farklı akademik konulardaki temel sınav becerilerini geliştirme ve uygulama fırsatı sunacak şekilde yapılandırıldığından, herhangi bir haftanın başında başlayabilirsiniz.... [-]

İrlanda Dublin
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku