City Colleges - Online Learning

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Şehir Kolejleri e-Learning College hoş geldiniz

e-Öğrenim Koleji'nde, aynı şehir Kolejlerin ama bir online formatında sunuyoruz. Öğrenciler dünya standartlarında çevrimiçi kaynaklara, en iyi ve en güncel eğitim materyalleri ve kişisel ilgi için amansız bir bağlılık avantajlarından yararlanabilirsiniz. e-Öğrenim City Colleges Koleji üçüncü düzey mesleki eğitim ve web üzerinde inceleme hazırlığı için tamamen yeni bir yaklaşımı temsil etmektedir.

Hukuk, Muhasebe, Medya, Eğlence & Gazetecilik, İşletme, Bilgisayar & IT, Sanat, Kriminoloji ve Psikoloji alanlarında İrlanda'nın önde gelen konuşmacıları çoğu öğrencilere eğitim deneyimi farklı bir tür, öğrencinin ihtiyaçları olan bir teklif için bir araya gelmiş fevkalade ve onun beklentilerini sürekli aştı.

Nasıl çalışır

E-öğrenme eğitim son derece etkili bir yöntem olduğu kanıtlanmıştır. Bu, uygun daha uygun fiyatlı ve verimli bir şekilde çalışmalarını ilerleme paha biçilmez fırsatlar öğrenci milyonlarca sağlamıştır. (Online Öğrenme Kanıta Dayalı Uygulamalar Değerlendirilmesi (2010)) ABD Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanan bir raporda ortalama (tamamen çevrimiçi veya harmanlanmış öğretti olsun) online öğrenme ile sınıflar yalnızca sınıfları yapmak daha güçlü öğrenci öğrenme çıktılarını üretmek "bulundu talimat için yüz yüze "ve" .. Bu, ortalama olarak, çevrimiçi öğrenme koşullarında öğrencilerin yüz yüze eğitimi alan daha mütevazı iyi performans göstermişlerdir. "kolay olamazdı Şehir Colleges'te e-Öğrenim Koleji ile bir ders almak. Kurs öğretmeni indirilebilir formatta, olağanüstü ders materyallerinin ve kişisel, bire-bir destek - Sen dersler tam tamamlayıcı (seçim sizin canlı ya da kaydedilmiş) erişebilir.

Konumlar

İrlanda Çevrimiçi

Address
College of e-Learning, City Colleges,
South Great George's Street,
Dublin 2

İrlanda Çevrimiçi, İrlanda

İngiltere'de Çevrimiçi

Address
İngiltere'de Çevrimiçi, Birleşik Krallık

ABD Çevrimiçi

Address
ABD Çevrimiçi, Amerika Birleşik Devletleri

Avustralya Çevrimiçi

Address
Avustralya Çevrimiçi, Avustralya

Kanada Çevrimiçi

Address
Kanada Çevrimiçi, Kanada

Almanya Çevrimiçi

Address
Almanya Çevrimiçi, Almanya

Fransa Çevrimiçi

Address
Fransa Çevrimiçi, Fransa

Singapur Çevrimiçi

Address
Singapur Çevrimiçi, Singapur

Birleşik Arap Emirlikleri Çevrimiçi

Address
Birleşik Arap Emirlikleri Çevrimiçi, Birleşik Arap Emirlikleri

İtalya Çevrimiçi

Address
İtalya Çevrimiçi, İtalya

Programlar

Bu okulun aynı zamanda sundukları: