Resmi açıklamayı okuyun

Birlikte, en Geleceğini oluştur Let

Biz Tirbuşon, staj sağlayıcı ve hepsi bir arada bir iş başlangıç ​​okulu sensin. Biz onların kişisel ve profesyonel yaşamlarında hem de insanlar daha iyisini yardım inanıyorum. Öğrenmeye devam edin, aç kalmak.

Tirbuşon tüm dünyada bulunan staj ve iş başlangıç ​​programları yenilikçi bir kuruluşu vardır. Biz Exeter, İngiltere canlı şehir merkezli ve bizim odak açıktır ediyoruz. Biz piyasada kişisel ve mesleki gelişim için en iyi fırsatları yaratmak istiyoruz.

Girişimcilik ve İş Geliştirme Eğitimi

Bizim staj benzersiz - biz her çalıştırdığınızda programın yanında ücretsiz iş geliştirme eğitimi sunan tek staj sağlayıcı sensin. eğitim ve müfredat Tirbuşon özgüdür ve pazarlama, iş ve girişimcilik son gelişmeleri kapsar. kalite emin olabilirsiniz böylece eğitim her zaman sektör profesyonelleri tarafından verilecektir.

Staj Deneyimleri A Güvenilir Sağlayıcı

Biz tüm dünyada staj yerleşimlerde yıl yüzlerce öğrenci göndermek. Bazı kişileri kazanmak onların özgeçmiş uzatmak, dil becerilerini geliştirmek, üniversite kredisi kazanmak, yeni bir kültürü keşfetmek, netlik kazanmak ya da yaşam için onlarla kalacak bir deneyim için katılın. Aradığınız ne olursa olsun, makul fiyatlı, güvenilir ve inanılmaz, değerli bir deneyim bir şey bulacaksınız.

Biz staj programları bulabileceğiniz en iyi olduğunu biliyorum. Ve biz sana bunu kanıtlamak istiyorum.

  • Tirbuşon Düşünme Tanıtımı

"Tirbuşon Düşünme yaptığımız her şeyin kalbinde yer almaktadır. Sadece başka bir yerde öğretilen değil hayati şeyler - Sorun kendinize yeni beceriler öğretmek ve değişim yaratmak için başkalarını lider, yaratıcı çözümü var. TOM Brushwood / tirbuşon CO-KURUCU

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

Corkscrew Startup School

Benzersiz 28 Gün Hybrid Başlangıç ​​Staj için bize katılın ve şehrin en yenilikçi cowork alanlarda birinde iş başlatma konusunda öğrenerek yaratıcılık, inisiyatif ve lide ... [+]

Benzersiz için bize katılın 28 Gün Hybrid başlangıç ​​Staj ve kentin en yenilikçi cowork alanlarda birinde iş başlatma konusunda öğrenerek yaratıcılık, inisiyatif ve liderlik becerilerini geliştirmek.

Invest Geleceğiniz yılında

Bir girişimci zihniyet öğrenin ve ultra-istihdam olur. Dublin Seyahat için

Avrupa'nın en girişimci başkentlerinden birinde Facebook ve Google'ı katılın.

Hibrid Staj

Bir başlangıç ​​ortamında yurtdışında eğitim ve iş deneyimi bir karışımı.

Hibrit 'Başlangıç' Staj

Biz başlatılırken dünya ile anahtar istihdam becerilerini geliştirmeye odaklanmak eşsiz Hibrid Başlangıç ​​Staj geliştirdik, bu yüzden sadece iş deneyimi daha Staj Programları fazla olması gerektiğine inanıyoruz. Yenilikçi bir program uygulanabilir bir iş fikri oluşturma ve minimal risk ve yatırım ile pazara almak nasıl uygulamalı eğitim ile Dublin'de en girişimci cowork alanlarda birinde iş deneyimi karıştırır. Kişisel mentorluk ile uygulamalı eğitim ve mükemmel geribildirim sizin için mükemmel bir program sunmak için bize güvenebilirsiniz.... [-]

İrlanda Dublin
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
28 gün
Kampüs
İngilizce Devamını oku