Corkscrew Startup School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Birlikte, en Geleceğini oluştur Let

Biz Tirbuşon, staj sağlayıcı ve hepsi bir arada bir iş başlangıç ​​okulu sensin. Biz onların kişisel ve profesyonel yaşamlarında hem de insanlar daha iyisini yardım inanıyorum. Öğrenmeye devam edin, aç kalmak.

Tirbuşon tüm dünyada bulunan staj ve iş başlangıç ​​programları yenilikçi bir kuruluşu vardır. Biz Exeter, İngiltere canlı şehir merkezli ve bizim odak açıktır ediyoruz. Biz piyasada kişisel ve mesleki gelişim için en iyi fırsatları yaratmak istiyoruz.

Girişimcilik ve İş Geliştirme Eğitimi

Bizim staj benzersiz - biz her çalıştırdığınızda programın yanında ücretsiz iş geliştirme eğitimi sunan tek staj sağlayıcı sensin. eğitim ve müfredat Tirbuşon özgüdür ve pazarlama, iş ve girişimcilik son gelişmeleri kapsar. kalite emin olabilirsiniz böylece eğitim her zaman sektör profesyonelleri tarafından verilecektir.

Staj Deneyimleri A Güvenilir Sağlayıcı

Biz tüm dünyada staj yerleşimlerde yıl yüzlerce öğrenci göndermek. Bazı kişileri kazanmak onların özgeçmiş uzatmak, dil becerilerini geliştirmek, üniversite kredisi kazanmak, yeni bir kültürü keşfetmek, netlik kazanmak ya da yaşam için onlarla kalacak bir deneyim için katılın. Aradığınız ne olursa olsun, makul fiyatlı, güvenilir ve inanılmaz, değerli bir deneyim bir şey bulacaksınız.

Biz staj programları bulabileceğiniz en iyi olduğunu biliyorum. Ve biz sana bunu kanıtlamak istiyorum.

  • Tirbuşon Düşünme Tanıtımı

"Tirbuşon Düşünme yaptığımız her şeyin kalbinde yer almaktadır. Sadece başka bir yerde öğretilen değil hayati şeyler - Sorun kendinize yeni beceriler öğretmek ve değişim yaratmak için başkalarını lider, yaratıcı çözümü var. TOM Brushwood / tirbuşon CO-KURUCU

Konumlar

Dublin

Irish Education Partners

Address
Irish Education Partners
Carmody House,
Deverell Place,

Dublin 1 Dublin, Dublin ili, İrlanda
Telefon
+353 1 549 9561