Direct English

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Biz kimiz

İrlanda'nın en güzel, canlı ve en samimi şehirlerinden birinde İngilizce dil kursları öğrenmek ister misiniz? Ardından, İrlanda'nın Güney Batı şehrinde Cork Şehri'nin kalbinde yer alan Direct English Ireland'a hoş geldiniz. Doğrudan İngilizce İrlanda'da yüksek nitelikli yerli İngilizce öğretmenlerinden yüksek kaliteli İngilizce dersleri alacaksınız. İlk günden itibaren, seviyenize uygun bir sınıfa yerleştirileceksiniz ve İngiliz dili ile güven kazanacaksınız. Yeni başlayanlardan ileri seviyeye, İngilizce dil becerilerinizi geliştirmeyi amaçlayan sosyal aktiviteler / kültürel geziler ile birlikte dokuz farklı seviyede İngilizce dil sınıfları sunmaktayız aynı zamanda bu muhteşem ülke ve şehrin sunduklarını deneyimlemenizi sağlıyoruz.

İrlanda'da Doğrudan İngilizce'nin ilk dalıyız. Doğrudan İngilizce, ELT sektörünün önde gelen bayiliklerinden biridir; Direct English, dünya çapında 25'den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Kurslarımız uluslararası öğrenciler için Eğitim ve İNİS Daire Başkanlığı tarafından onaylanmıştır.

Ne yapıyoruz

Doğrudan İngilizce günden güne güveni arttırır ve İngilizce öğrenmek isteyen herkes için en etkili dil sistemidir. Dokuz seviyeden seçim yapabileceğiniz Direct English, diğer İngilizce dil eğitim sistemlerinden daha fazla seçenek sunar. İlk sınıfınızdan İngilizce konuşmanızı öneririz. Sınıf İngilizce değil, gerçek yaşam dilleri için dil.

Ayrıca, İrlanda'ya geçişinizi kolaylaştırmaya ve sorunsuz ve kolay bir işlem olduğundan emin olmak için yardımcı olacağız. Kurs seçimi, VISA uygulamaları ve yönetimi, sağlık sigortası, ulaşım ve konaklama konularında yardım sunuyoruz. Öğrencilerimizin her biri için sağladığımız kişisel hizmetten dolayı gurur duyuyoruz ve İrlanda'da kalmanızdan önce ve sırasında hem mümkün olduğunca size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Doğrudan İngilizce Kaynakları

İlk günden itibaren, kişisel çalışma, öğreticiler ve konuşma derslerinin benzersiz bir kombinasyonu ile İngilizce dil becerilerinizi öğrenip uygulayacaksınız. Elimizdeki ders materyali günlük senaryoları kapsar, böylece gerçek dünya için gerçek İngilizce öğrenirsiniz. Kursunuzdaki her seviye sizi ilgilendiren ve motive etmek için geniş bir öğrenim kaynakları yelpazesini kapsar.

Her seviye için ders materyali şunları içerir:

  • Bir tanıtım kılavuzu
  • Ders kitabı
  • Beraberlik kitabı
  • PC video diski
  • 9 sesli CD
  • Bir çoklu ortam CD-ROM'u

Misyonumuz

Öğrenmek eğlenceli olmalı! Doğrudan İngilizce'de buna gerçekten inanıyoruz. En iyi İngilizce Dil derslerini veriyoruz, ancak öğrencilerin bu süreçte eğlendiği şekilde yapıyorlar. Dört dil becerisini (okuma, yazma, konuşma ve dinleme) ve ayrıca İrlanda adasının kültürel ve tarihi mirasını tanıtıp tanıtmak için kararlıyız.

Konumlar

mantar

Address
9 St Patrick's Hill, Cork, T23 KNV9
T23 KNV9 mantar, Cork İlçesi, İrlanda