Resmi açıklamayı okuyun

Hoşgeldiniz İngilizce Dil İrlanda - güneşli bir MEI akredite edilmiş okul İrlanda'nın Güney-Doğu Bölgesi. Kalitemizi paylaşmaya hazırız ingilizce sınıfları, Kültürümüz ve dikkatimizi ve ilgimizi, kimi kentsel alanlarda dikkat dağıtan, harika bir kırsal ortamda - bazılarını arıyorsanız!

Dağlar, muhteşem kırsal alanlar ve nehir vadileri elinizin altında, County Carlow Keşfetmeye ve keşfetmeye değer. Güzel bir manzara karşısında İrlanda'nın güneşli güneydoğudaki Carlow ziyaretçilerine açık macera, geleneksel kırsal yaşam, canlı alışveriş ve zengin bir kültürel mirasa keyif veren harika bir tatil tecrübesi ortaya çıkar.

2000'de kuruldu Öğretmenler ve veliler, Ruth & Terry Coffey tarafından; İngilizce Dil İrlanda (ELI) bir Dünya standartlarında dil öğrenme tesisi Tamamlayan 300 yüz yerel ev sahibi aile Her bir öğrencinin kapsamlı öğrenme ve yüksek öğretim kurumlarına rehberlik yolu ile tüm potansiyellerine ulaşmasına yardımcı olmayı amaçlamıştır.

ELI Üniversitesi Yüksek lisans eğitmenleri, kendine güvenini, kendine güveni, eleştirel düşünme ve yaratıcılıklarını geliştirme kapasitesini artıran aktif öğrenme yöntemlerine öğrencileri yönlendiren kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi yaratmaktadır.

Tutkumuz, bir İrlandalı sıcaklık, samimiyet ve eğlence duygusu ile bir ömür boyu daha iyi bir öğrenim ve kültürel deneyim sunmaktır.

Bütün öğretmenler, İngilizce'yi yabancı dil olarak öğretmek için nitelikli üniversite mezunlarıdır. Birçoğu yurt dışına öğretmenlik yapmış ve sınıfa çok çeşitli akademik ve hayat tecrübeleri getirmiştir. Onların odak noktası kişisel, rahat ve samimi bir ortamda kaliteli öğrenmedir.

Öğretim Yöntemleri

ELI eğitimi öğrencilerin ihtiyaçlarına odaklanır ve özel kurslar özel olarak üretilir. Sınıflar, etkileşimli ve yapısal yaklaşımların bir kombinasyonu aracılığıyla iyi iletişim becerileri geliştirmek üzere tasarlanmıştır. İletişimsel iletişim yöntemimize gurur duyuyoruz.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Ders

English Language Ireland

Genel İngilizce kursumuzda, çok konuşacaksın! Sınıflar öğrenciler ve profesyoneller için mükemmeldir. İhtiyaçlarınıza odaklanmak için her hafta 20 saatiniz var. Seviyeniz ... [+]

Genel İngilizce kursumuzda, çok konuşacaksın! Sınıflar öğrenciler ve profesyoneller için mükemmeldir. İhtiyaçlarınıza odaklanmak için her hafta 15 saatiniz var. Seviyenizi arttırın, yeni uluslararası arkadaşlar edinin ve sabah molalarında ücretsiz ikramların tadını çıkarın. Küçük gruplarımız, tüm öğrencilerimiz için kişisel dikkatleri garanti eder. Gelin ve İrlanda'nın Eski Doğu'sunda harika bir İrlanda kasabası Carlow'da İngilizce pratik yapın.

NE BEKLEYİNİZ?

Akıcılık, kelime dağarcığı ve grup çalışması üzerine yoğunlaşan sınıflar Her hafta 15 saat ders İstediğiniz HERHANGİ GÜNDEM'de dersinizi başlatın! Ücretsiz Wi-Fi + Kişisel Erişim Çalışması ÜCRETSİZ Ders Materyalleri Öğretmenlerinizden sürekli destek ve geribildirim İrlanda'da yaşamak için cana yakın ve yardımsever yardım Yarı zamanlı ... [-]
İrlanda Carlow
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 25 hafta
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Location address
The Schoolhouse,
46 Idrone Park,
O'Brien Road

Carlow, İlçe Carlow, IE
Social Media